vytisknout velikost písma FOTO: Holky k pomilování. 26 nejhezčích partnerek hokejistů z NHL

Některé věci jsou k sobě přitahovány stejně silně jako můry k zářícím žárovkám. Platí to také o hokejistech, které to neodolatelně táhne k modelkám, herečkám či zpěvačkám. Opačným směrem to funguje stejně spolehlivě.
FOTO: Holky k pomilování. 26 nejhezčích partnerek hokejistů z NHL

Rozhodli jsme se, že si zahrajeme na bulvární detektivy. Zapátrali jsme tedy po přítelkyních, ex-přítelkyních, manželkách a ex-manželkách známých současných a bývalých hráčů, kteří působili nebo stále působí v nejslavnější hokejové soutěži na světě.

Fotbal | Zábava | MS ve fotbale | Ženy

FOTO: 41 sexy partnerek fotbalistů z šampionátu v Brazílii

Podle toho, co nám vyplivly internetové vyhledávače, to vypadá, že by někteří hokejisté z NHL měli na své drahé polovičky vyfasovat zbrojní pas. Ostatně, posuďte sami. V galerii najdete i výraznou českou stopu…

Amanda Jahn, redaktorka- manželka Damiana Rhodese (Foto - Twitter Amanda Jahn).jpgAngelica Bridges, modelka, herečka a zpěvačka, USA – ex-manželka Sheldona Souraye (Facebook Angelica Bridges).jpgAnna Kurnikovová, tenistka a modelka, Rusko – ex-manželka Sergeje Fjodorova a ex-přítelkyně Pavla Bureno (Foto – Profimedia.cz).jpgCandace Cameron Bure, filmová producentka, herečka - manželka Pavla Bureho (Foto - Facebook Candace Cameron Bure).jpgCarol Alt, modelka, herečka, USA - manželka Alexeje Jašina (Foto - Twitter Carol Alt).jpgCarrie Underwood, zpěvačka, USA - manželka Mika Fishera (Foto - carrieunderwoodofficial.com).jpgElisha Cuthbert, herečka a modelka, Kanada – manželka Diona Phaneufa (Foto – Profimedia.cz).jpgEmma Andersson, zpěvačka, Švédsko - manželka Henrika Zetterberga (Foto - Twitter Emma Andersson).jpgGena Lee Nolin, herečka a modelka, USA – manželka Calea Hulseho (Foto – Profimedia.cz).jpgHilary Duff, modelka, filmová producentka, USA – manželka Mika Comrieho (Foto – Profimedia.cz).jpgInna Puhajková, modelka, moderátorka, Česká republika – ex-přítelkyně Jaromíra Jágra (Foto – Profimedia.cz).jpgIzabella Scorupco, herečka, modelka, zpěvačka, Švédsko – ex-manželka Mariusze Czerkawskiho (Foto – Profimedia.cz).jpgJelena Dementěvová, tenistka, Rusko - manželka Maxima Afinogenova (Foto - Facebook Jelena Dementěvová).jpgKeshia Chanté, modelka, herečka, zpěvačka, USA - přítelkyně Raye Emeryho (Foto - keshiachante.com).jpgKim Alexis, herečka a modelka, USA – manželka Rona Duguaye (Foto – Profimedia.cz).jpgLucie Vondráčková, zpěvačka, Česká republika – manželka Tomáše Plekance (Foto – Profimedia.cz).jpgMaria Kirilenko, tenistka, Rusko – přítelkyně Alexandra Ovečkina (Twitter Maria Kirilenko).jpgMari-Pier Morin, modelka, Kanada - manželka Brandona Prusta (Foto - Twitter Mari-Pier Morin).jpgMelanie Collins, reportérka, USA - manželka Scottieho Upshalla (Foto - melanie-collins.com).jpgNoureen DeWulf, herečka, USA – manželka Ryana Millera (Foto – Profimedia.cz).jpgPetr Voláková, moderátorka, Česká republika – manželka Patrika Eliáše (Foto - Profimedia.cz).jpgPiritta Hagman, fyzioterapeutka - manželka Niklase Hagmana.jpgRachel Hunter, modelka, herečka, Nový Zéland - ex-přítelkyně Jarreta Stolla (Foto - rachelhunter.com).JPGTia Carrere, herečka, modelka, USA - ex-manželka Tie Domiho (Foto - ).jpgVeronika Vařeková, modelka, Česká republika – ex-manželka Petra Nedvěda (Foto – Profimedia.cz).jpgWilla Ford, herečka, zpěvačka, USA – manželka Mika Modana (Foto – Profimedia.cz).jpg
Nejen fotbalisté, ale také hokejisté rádi loví mezi modelkami a hérečkami.

Live výsledky

Live výsledky - Onlajny.com

Nejčtenější články

FOTO: Petra Kvitová a 22 dalších nejprsatějších sportovkyň na světě

FOTO: Petra Kvitová a 22 dalších nej…

Myslete si, co chcete, ale k vytvoření tohoto textu mě nevedly nevybouřené pudy, nýbrž sledování ženských tenisových zápasů. Člověk si prostě nemůže nevšimnout, že některé hráčky jsou v určitých partiích od přírody mimořádně vybavené.

1.  12.  2015 | | 29 N/A
ŽEBŘÍČEK: Odhadované tržní ceny 10 nejdražších fotbalistů současnosti

ŽEBŘÍČEK: Odhadované tržní ceny 10 n…

Za peníze, které utrácejí fotbalové kluby za nejlepší hráče, by mohlo v českých krajích fungovat celý rok menší krajské město. Máme tu opět letní přestupové období, v němž jsme se už dočkali rekordního megatransferu. A možná nebyl poslední.

12.  8.  2016 | | 6 N/A
VÝBĚR: Pavel Horváth a 21 dalších nejtlustších fotbalistů všech dob

VÝBĚR: Pavel Horváth a 21 dalších ne…

Lidé jsou různí. Platí to samozřejmě i na fotbalových trávnících. Pobíhají po nich hráči, kteří jsou kromě fotbalových kvalit nepřehlédnutelní i kvůli své postavě.

7.  8.  2016 | | 2 N/A
20 nejpamátnějších událostí z historie letních olympijských her

20 nejpamátnějších událostí z histor…

O tom, jestli jsou olympijské hry absolutním sportovním vrcholem, bychom mohli polemizovat. V každém případě jde o nejsledovanější událost na světě a v její historii najdeme pěknou řádku pamětihodných událostí.

11.  8.  2016 | | 6 N/A
FOTO: Olympijské krásky. 27 nejhezčích sportovkyň, jež soupeří na hrách v Riu

FOTO: Olympijské krásky. 27 nejhezčí…

Olympijské hry v Rio de Janeiru, to nejsou jen bitvy na perfektně připravených sportovištích. V očích mužských fanoušků na tribunách a u televizních obrazovek na celém světě svádějí sportovkyně také specifické souboje v ženské kráse.

15.  8.  2016 | | 12 N/A
Kteří berou nejvíc? 10 nadstandardně placených fotbalistů ePojisteni.cz ligy

Kteří berou nejvíc? 10 nadstandardně…

Že se fotbal hraje pro fanoušky? Jasně. Ale v první řadě jde o peníze. Proto hráči chodí do Ruska či do Turecka, kde si vydělají mnohonásobně více než doma. Ale také v ePojisteni.cz lize jsou někteří hráči placení nadstandardně.

23.  8.  2016 |
Tyto filmy musíte vidět! Nejlepší snímky z prostředí 9 velkých sportů

Tyto filmy musíte vidět! Nejlepší sn…

Občas se říká, že pokud jste viděli jeden sportovní film, je to jako byste viděli všechny, které byly kdy natočeny. Původní autor tohoto výroku měl zřejmě na mysli, že tento kinematografický žánr jede pořád dokola podle stejné šablony. Ale není to tak docela pravda.

4.  8.  2016 | | 6 N/A
Neodpustitelné přestupy aneb 8 ikon Baníku, které odešly rovnou do Sparty

Neodpustitelné přestupy aneb 8 ikon …

Sparta je českým velkoklubem. Ačkoliv v posledních letech vládne domácí ligové scéně plzeňská Viktorka, nejlepší tuzemské hráče lákal, láká a bude lákat tým z Letné.

30.  7.  2016 |
Ta jména si zapamatujte! 5 nejlepších Čechů z Hlinkova memoriálu

Ta jména si zapamatujte! 5 nejlepšíc…

Fantazie. Čeští hokejisté do 18 let vyhráli poprvé v historii Memoriál Ivana Hlinky a ukázali, že tato generace má ohromný potenciál. Z některých hráčů mohou vyrůst prvotřídní hvězdy.

15.  8.  2016 |
Z východu zpátky domů. 8 českých hráčů, kteří se vrátili z KHL do extraligy

Z východu zpátky domů. 8 českých hrá…

Tipsport extraligu opustil Roman Červenka, Jakub Jeřábek či Michal Řepík. Domácí hokejoví fanoušci ale nemusí smutnit, na české ledy se vrátilo několik skvělých hráčů.

31.  7.  2016 |