vytisknout velikost písma FOTO: Holky k pomilování. 26 nejhezčích partnerek hokejistů z NHL

Některé věci jsou k sobě přitahovány stejně silně jako můry k zářícím žárovkám. Platí to také o hokejistech, které to neodolatelně táhne k modelkám, herečkám či zpěvačkám. Opačným směrem to funguje stejně spolehlivě.
FOTO: Holky k pomilování. 26 nejhezčích partnerek hokejistů z NHL

Rozhodli jsme se, že si zahrajeme na bulvární detektivy. Zapátrali jsme tedy po přítelkyních, ex-přítelkyních, manželkách a ex-manželkách známých současných a bývalých hráčů, kteří působili nebo stále působí v nejslavnější hokejové soutěži na světě.

Fotbal | Zábava | MS ve fotbale | Ženy

FOTO: 41 sexy partnerek fotbalistů z šampionátu v Brazílii

Podle toho, co nám vyplivly internetové vyhledávače, to vypadá, že by někteří hokejisté z NHL měli na své drahé polovičky vyfasovat zbrojní pas. Ostatně, posuďte sami. V galerii najdete i výraznou českou stopu…

Amanda Jahn, redaktorka- manželka Damiana Rhodese (Foto - Twitter Amanda Jahn).jpgAngelica Bridges, modelka, herečka a zpěvačka, USA – ex-manželka Sheldona Souraye (Facebook Angelica Bridges).jpgAnna Kurnikovová, tenistka a modelka, Rusko – ex-manželka Sergeje Fjodorova a ex-přítelkyně Pavla Bureno (Foto – Profimedia.cz).jpgCandace Cameron Bure, filmová producentka, herečka - manželka Pavla Bureho (Foto - Facebook Candace Cameron Bure).jpgCarol Alt, modelka, herečka, USA - manželka Alexeje Jašina (Foto - Twitter Carol Alt).jpgCarrie Underwood, zpěvačka, USA - manželka Mika Fishera (Foto - carrieunderwoodofficial.com).jpgElisha Cuthbert, herečka a modelka, Kanada – manželka Diona Phaneufa (Foto – Profimedia.cz).jpgEmma Andersson, zpěvačka, Švédsko - manželka Henrika Zetterberga (Foto - Twitter Emma Andersson).jpgGena Lee Nolin, herečka a modelka, USA – manželka Calea Hulseho (Foto – Profimedia.cz).jpgHilary Duff, modelka, filmová producentka, USA – manželka Mika Comrieho (Foto – Profimedia.cz).jpgInna Puhajková, modelka, moderátorka, Česká republika – ex-přítelkyně Jaromíra Jágra (Foto – Profimedia.cz).jpgIzabella Scorupco, herečka, modelka, zpěvačka, Švédsko – ex-manželka Mariusze Czerkawskiho (Foto – Profimedia.cz).jpgJelena Dementěvová, tenistka, Rusko - manželka Maxima Afinogenova (Foto - Facebook Jelena Dementěvová).jpgKeshia Chanté, modelka, herečka, zpěvačka, USA - přítelkyně Raye Emeryho (Foto - keshiachante.com).jpgKim Alexis, herečka a modelka, USA – manželka Rona Duguaye (Foto – Profimedia.cz).jpgLucie Vondráčková, zpěvačka, Česká republika – manželka Tomáše Plekance (Foto – Profimedia.cz).jpgMaria Kirilenko, tenistka, Rusko – přítelkyně Alexandra Ovečkina (Twitter Maria Kirilenko).jpgMari-Pier Morin, modelka, Kanada - manželka Brandona Prusta (Foto - Twitter Mari-Pier Morin).jpgMelanie Collins, reportérka, USA - manželka Scottieho Upshalla (Foto - melanie-collins.com).jpgNoureen DeWulf, herečka, USA – manželka Ryana Millera (Foto – Profimedia.cz).jpgPetr Voláková, moderátorka, Česká republika – manželka Patrika Eliáše (Foto - Profimedia.cz).jpgPiritta Hagman, fyzioterapeutka - manželka Niklase Hagmana.jpgRachel Hunter, modelka, herečka, Nový Zéland - ex-přítelkyně Jarreta Stolla (Foto - rachelhunter.com).JPGTia Carrere, herečka, modelka, USA - ex-manželka Tie Domiho (Foto - ).jpgVeronika Vařeková, modelka, Česká republika – ex-manželka Petra Nedvěda (Foto – Profimedia.cz).jpgWilla Ford, herečka, zpěvačka, USA – manželka Mika Modana (Foto – Profimedia.cz).jpg
Nejen fotbalisté, ale také hokejisté rádi loví mezi modelkami a hérečkami.

Live výsledky

Live výsledky - Onlajny.com

Nejčtenější články

Trefy do černého! Nejlepší trejdy v historii každého ze 30 týmů v NHL

Trefy do černého! Nejlepší trejdy v …

Obchodování s hráči na přestupovém trhu je vzrušující hrou, v níž se dá hodně získat, ale také ztratit. Generální manažeři všech klubů v NHL by o tom mohli dlouze povídat.

21.  6.  2016 | | 1 N/A
ŽEBŘÍČEK: 8 nejlepších brankářů v historii světového hokeje

ŽEBŘÍČEK: 8 nejlepších brankářů v hi…

Není pochyb o tom, že Dominik Hašek je nejlepším českým hokejovým brankářem, jakého kdy tato země měla. A soudě podle statistik a vyhraných trofejí, které rámují jeho kariéru, patří k nejlepším v historii tohoto sportu.

1.  7.  2016 | | 8 N/A
FOTO: 24 sexy partnerek fotbalistů, které můžeme vidět na Euru ve Francii

FOTO: 24 sexy partnerek fotbalistů, …

Celý fotbalový svět momentálně upírá oči do Francie, kde se koná mistrovství Evropy. Do země pod Eiffelovkou připutovaly nejen desetitisíce fanoušků z celého kontinentu, ale také manželky, partnerky a milenky hlavních aktérů – hráčů.

15.  6.  2016 | | 6 N/A
FOTO: Petra Kvitová a 22 dalších nejprsatějších sportovkyň na světě

FOTO: Petra Kvitová a 22 dalších nej…

Myslete si, co chcete, ale k vytvoření tohoto textu mě nevedly nevybouřené pudy, nýbrž sledování ženských tenisových zápasů. Člověk si prostě nemůže nevšimnout, že některé hráčky jsou v určitých partiích od přírody mimořádně vybavené.

1.  12.  2015 | | 29 N/A
15 nejhorších Čechů v draftech NHL od roku 2005. Je mezi nimi i Palát

15 nejhorších Čechů v draftech NHL o…

Draft NHL je každoročně velmi sledovanou a prestižní událostí. Největší zájem poutá pochopitelně první kolo, ovšem ani umístění ve třetí stovce nemusí věštit nic špatného. Někteří čeští hokejisté by o tom mohli vyprávět.

14.  7.  2016 |
Nová krev do akce! 15 hráčů, kteří mohou oživit a pozvednout národní tým

Nová krev do akce! 15 hráčů, kteří m…

Fotbalovou reprezentaci čeká generační obměna. Nakolik bude razantní, to se ukáže až s příchodem Karla Jarolíma, každopádně se dají čekat výrazné změny. Je třeba zapracovat novou krev.

16.  7.  2016 |
Stále hrají! 8 fotbalistů, o kterých jste si asi mysleli, že jsou už v důchodu

Stále hrají! 8 fotbalistů, o kterých…

Sejde z očí, sejde z mysli. Ve fotbalovém světě to ale nemusí vždycky znamenat, že hráč, o kterém už neslýcháme, mrskl s kopačkami do zaprášeného sklepa a věnuje se chovu holubů.

9.  7.  2016 |
Veteráni bez práce. 9 extraligových hráčů, které zatím nikdo nechce

Veteráni bez práce. 9 extraligových …

V průběhu léta se do extraligy vrátilo pět mladých českých hokejistů, kteří loni působili v zámoří a rvali se o šanci zahrát si NHL. Naproti tomu jiní veteráni zůstávají bez práce.

26.  7.  2016 |
Jak by vypadal draft NHL v roce 1984, kdyby měli skauti křišťálovou kouli?

Jak by vypadal draft NHL v roce 1984…

Kdyby bylo možné vrátit se v čase, daly by se díky znalostem ze současnosti, dělat zásadní rozhodnutí úplně jinak. Podobnou alternativou je bájná křišťálová koule, díky níž lze vidět budoucnost. Kdyby ji manažeři klubů v NHL měli během draftu v roce 1984, vypadal by výběr úplně jinak.

14.  7.  2016 |
FOTO, VIDEO: To musíte vidět! Fanynka Zlatana Ibrahimoviče v akci

FOTO, VIDEO: To musíte vidět! Fanynk…

Švédský fotbalista Zlatan Ibrahimovič je šťastný člověk. Je považován za jednoho z nejúžasnějších hráčů současnosti a tak není divu, že má spoustu fanoušků. A taky fanynek.

30.  6.  2016 | | 26 N/A