vytisknout velikost písma FOTO: Holky k pomilování. 26 nejhezčích partnerek hokejistů z NHL

Některé věci jsou k sobě přitahovány stejně silně jako můry k zářícím žárovkám. Platí to také o hokejistech, které to neodolatelně táhne k modelkám, herečkám či zpěvačkám. Opačným směrem to funguje stejně spolehlivě.
FOTO: Holky k pomilování. 26 nejhezčích partnerek hokejistů z NHL

Rozhodli jsme se, že si zahrajeme na bulvární detektivy. Zapátrali jsme tedy po přítelkyních, ex-přítelkyních, manželkách a ex-manželkách známých současných a bývalých hráčů, kteří působili nebo stále působí v nejslavnější hokejové soutěži na světě.

Fotbal | Zábava | MS ve fotbale | Ženy

FOTO: 41 sexy partnerek fotbalistů z šampionátu v Brazílii

Podle toho, co nám vyplivly internetové vyhledávače, to vypadá, že by někteří hokejisté z NHL měli na své drahé polovičky vyfasovat zbrojní pas. Ostatně, posuďte sami. V galerii najdete i výraznou českou stopu…

Amanda Jahn, redaktorka- manželka Damiana Rhodese (Foto - Twitter Amanda Jahn).jpgAngelica Bridges, modelka, herečka a zpěvačka, USA – ex-manželka Sheldona Souraye (Facebook Angelica Bridges).jpgAnna Kurnikovová, tenistka a modelka, Rusko – ex-manželka Sergeje Fjodorova a ex-přítelkyně Pavla Bureno (Foto – Profimedia.cz).jpgCandace Cameron Bure, filmová producentka, herečka - manželka Pavla Bureho (Foto - Facebook Candace Cameron Bure).jpgCarol Alt, modelka, herečka, USA - manželka Alexeje Jašina (Foto - Twitter Carol Alt).jpgCarrie Underwood, zpěvačka, USA - manželka Mika Fishera (Foto - carrieunderwoodofficial.com).jpgElisha Cuthbert, herečka a modelka, Kanada – manželka Diona Phaneufa (Foto – Profimedia.cz).jpgEmma Andersson, zpěvačka, Švédsko - manželka Henrika Zetterberga (Foto - Twitter Emma Andersson).jpgGena Lee Nolin, herečka a modelka, USA – manželka Calea Hulseho (Foto – Profimedia.cz).jpgHilary Duff, modelka, filmová producentka, USA – manželka Mika Comrieho (Foto – Profimedia.cz).jpgInna Puhajková, modelka, moderátorka, Česká republika – ex-přítelkyně Jaromíra Jágra (Foto – Profimedia.cz).jpgIzabella Scorupco, herečka, modelka, zpěvačka, Švédsko – ex-manželka Mariusze Czerkawskiho (Foto – Profimedia.cz).jpgJelena Dementěvová, tenistka, Rusko - manželka Maxima Afinogenova (Foto - Facebook Jelena Dementěvová).jpgKeshia Chanté, modelka, herečka, zpěvačka, USA - přítelkyně Raye Emeryho (Foto - keshiachante.com).jpgKim Alexis, herečka a modelka, USA – manželka Rona Duguaye (Foto – Profimedia.cz).jpgLucie Vondráčková, zpěvačka, Česká republika – manželka Tomáše Plekance (Foto – Profimedia.cz).jpgMaria Kirilenko, tenistka, Rusko – přítelkyně Alexandra Ovečkina (Twitter Maria Kirilenko).jpgMari-Pier Morin, modelka, Kanada - manželka Brandona Prusta (Foto - Twitter Mari-Pier Morin).jpgMelanie Collins, reportérka, USA - manželka Scottieho Upshalla (Foto - melanie-collins.com).jpgNoureen DeWulf, herečka, USA – manželka Ryana Millera (Foto – Profimedia.cz).jpgPetr Voláková, moderátorka, Česká republika – manželka Patrika Eliáše (Foto - Profimedia.cz).jpgPiritta Hagman, fyzioterapeutka - manželka Niklase Hagmana.jpgRachel Hunter, modelka, herečka, Nový Zéland - ex-přítelkyně Jarreta Stolla (Foto - rachelhunter.com).JPGTia Carrere, herečka, modelka, USA - ex-manželka Tie Domiho (Foto - ).jpgVeronika Vařeková, modelka, Česká republika – ex-manželka Petra Nedvěda (Foto – Profimedia.cz).jpgWilla Ford, herečka, zpěvačka, USA – manželka Mika Modana (Foto – Profimedia.cz).jpg
Nejen fotbalisté, ale také hokejisté rádi loví mezi modelkami a hérečkami.

Live výsledky

Live výsledky - Onlajny.com

Nejčtenější články

FOTO, VIDEO: Tohle na olympiádě chybí! Nahotiny v nafukovacích kruzích

FOTO, VIDEO: Tohle na olympiádě chyb…

Jedna (letní) olympiáda je za námi a k další (zimní) už sportovní fanoušci vzhlíží. Víme, jak by se hry, jež se uskuteční za dva roky v Jižní Koreji, daly zatraktivnit...

22.  8.  2016 | | 28 N/A
Tady jsou! Slavné góly hokejových hrdinů Marka, Vašíčka a Rachůnka

Tady jsou! Slavné góly hokejových hr…

Za pár dnů to bude už pět roků, co letadlo ruské Jaroslavle i se třemi českými reprezentanty tragicky havarovalo. Jan Marek, Karel Rachůnek a Josef Vašíček však stále zůstávají ve vzpomínkách fanoušků.

4.  9.  2016 |
Omluvy, zranění i podivné příběhy. 6 Čechů, kteří nejedou na Světový pohár

Omluvy, zranění i podivné příběhy. 6…

Na český tým se valí problém za problémem. Plekancovi a spol. se na Světovém poháru vůbec nevěří a aby toho nebylo málo, tak trenérský štáb musel řešit ještě několik omluvenek…

5.  9.  2016 |
Super Sparta. Jak bude vypadat sestava s Rosickým i Kadlecem?

Super Sparta. Jak bude vypadat sesta…

Nejsilnější tým v ligové historii. I tak je hodnocen současný kádr pražské Sparty, který posílil o Tomáše Rosického s Václavem Kadlecem. Trenér Zdeněk Ščasný má k dispozici více „zájemců“ o základní sestavu a několik herních systémů. Zbývá zvolit správné řešení.

8.  9.  2016 | | 2 N/A
Odhalené tajemství! Známe 10 nejlepších hráčů ve hře FIFA 17

Odhalené tajemství! Známe 10 nejlepš…

Přestože do vydání hry FIFA 17 zbývá ještě pár týdnů, my už teď víme, kteří hráči dostanou nejvyšší hodnocení. Obhájí Lionel Messi vítězství, nebo se před něj dostane Cristiano Ronaldo?

27.  8.  2016 | | 1 N/A
10 Čechů, kteří byli draftováni v 1. kole, ale v NHL naprosto pohořeli

10 Čechů, kteří byli draftováni v 1.…

Přestože mají všechny kluby z NHL své skauty a experty na mládežnický hokej, kteří rok co rok doporučují v draftu výběr těch nejlepších hráčů, občas to nevyjde. Ani skvělé reference nezaručí, že se z talentovaného mladíka stane špičkový hokejista.

30.  8.  2016 | | 1 N/A
Co vznikne, když se spojí loga klubů z NHL a Simpsonovi? Dokonalost!

Co vznikne, když se spojí loga klubů…

Kreslili jste si už jako malí loga svých oblíbených zámořských klubů? Jak ve vašem případě dopadl tučňák z Pittsburghu nebo žralok ze San Jose? A zkoušeli jste někdy do jednotlivých symbolů zakomponovat postavy ze Simpsonů?

16.  9.  2016 | | 5 N/A
Jak se (hloupě) zbavit superhvězdy. 5 nejhorších přestupů v historii NHL

Jak se (hloupě) zbavit superhvězdy. …

Některé přestupy v NHL se zkrátka nepodaří. To se samozřejmě může stát, ale občas si zástupci prodávající strany musejí rvát zoufale vlasy, protože se lacino zbavili opravdové hvězdy, která v novém klubu září, zatímco jejich náhrady podávají jen poloviční výkony.

6.  9.  2016 | | 3 N/A
9 nejdražších cizinců, které koupila Sparta. Většina z nich vyhořela

9 nejdražších cizinců, které koupila…

Není žádným tajemstvím, že nejbohatším tuzemským fotbalovým klubem je pražská Sparta. Tým z Letné disponuje velmi silným kapitálem, což nedemonstroval jen během letošního přestupního období, ale také již mnohokrát v minulosti.

15.  9.  2016 | | 2 N/A
10 nejmladších fotbalistů, kteří od roku 2003 hráli v nejvyšší české soutěži

10 nejmladších fotbalistů, kteří od …

Kdy je ideální čas pro zařazení mladého fotbalisty do sestavy seniorského mužstva? Na tuto otázku neexistuje žádná jednoznačná ani správná odpověď. Někdo si odbude debut mezi dospělými třeba až ve dvaceti letech, jiný jen nedlouho poté, co dostane občanku.

22.  9.  2016 |