vytisknout velikost písma FOTO: Holky k pomilování. 26 nejhezčích partnerek hokejistů z NHL

Některé věci jsou k sobě přitahovány stejně silně jako můry k zářícím žárovkám. Platí to také o hokejistech, které to neodolatelně táhne k modelkám, herečkám či zpěvačkám. Opačným směrem to funguje stejně spolehlivě.
FOTO: Holky k pomilování. 26 nejhezčích partnerek hokejistů z NHL

Rozhodli jsme se, že si zahrajeme na bulvární detektivy. Zapátrali jsme tedy po přítelkyních, ex-přítelkyních, manželkách a ex-manželkách známých současných a bývalých hráčů, kteří působili nebo stále působí v nejslavnější hokejové soutěži na světě.

Fotbal | Zábava | MS ve fotbale | Ženy

FOTO: 41 sexy partnerek fotbalistů z šampionátu v Brazílii

Podle toho, co nám vyplivly internetové vyhledávače, to vypadá, že by někteří hokejisté z NHL měli na své drahé polovičky vyfasovat zbrojní pas. Ostatně, posuďte sami. V galerii najdete i výraznou českou stopu…

Amanda Jahn, redaktorka- manželka Damiana Rhodese (Foto - Twitter Amanda Jahn).jpgAngelica Bridges, modelka, herečka a zpěvačka, USA – ex-manželka Sheldona Souraye (Facebook Angelica Bridges).jpgAnna Kurnikovová, tenistka a modelka, Rusko – ex-manželka Sergeje Fjodorova a ex-přítelkyně Pavla Bureno (Foto – Profimedia.cz).jpgCandace Cameron Bure, filmová producentka, herečka - manželka Pavla Bureho (Foto - Facebook Candace Cameron Bure).jpgCarol Alt, modelka, herečka, USA - manželka Alexeje Jašina (Foto - Twitter Carol Alt).jpgCarrie Underwood, zpěvačka, USA - manželka Mika Fishera (Foto - carrieunderwoodofficial.com).jpgElisha Cuthbert, herečka a modelka, Kanada – manželka Diona Phaneufa (Foto – Profimedia.cz).jpgEmma Andersson, zpěvačka, Švédsko - manželka Henrika Zetterberga (Foto - Twitter Emma Andersson).jpgGena Lee Nolin, herečka a modelka, USA – manželka Calea Hulseho (Foto – Profimedia.cz).jpgHilary Duff, modelka, filmová producentka, USA – manželka Mika Comrieho (Foto – Profimedia.cz).jpgInna Puhajková, modelka, moderátorka, Česká republika – ex-přítelkyně Jaromíra Jágra (Foto – Profimedia.cz).jpgIzabella Scorupco, herečka, modelka, zpěvačka, Švédsko – ex-manželka Mariusze Czerkawskiho (Foto – Profimedia.cz).jpgJelena Dementěvová, tenistka, Rusko - manželka Maxima Afinogenova (Foto - Facebook Jelena Dementěvová).jpgKeshia Chanté, modelka, herečka, zpěvačka, USA - přítelkyně Raye Emeryho (Foto - keshiachante.com).jpgKim Alexis, herečka a modelka, USA – manželka Rona Duguaye (Foto – Profimedia.cz).jpgLucie Vondráčková, zpěvačka, Česká republika – manželka Tomáše Plekance (Foto – Profimedia.cz).jpgMaria Kirilenko, tenistka, Rusko – přítelkyně Alexandra Ovečkina (Twitter Maria Kirilenko).jpgMari-Pier Morin, modelka, Kanada - manželka Brandona Prusta (Foto - Twitter Mari-Pier Morin).jpgMelanie Collins, reportérka, USA - manželka Scottieho Upshalla (Foto - melanie-collins.com).jpgNoureen DeWulf, herečka, USA – manželka Ryana Millera (Foto – Profimedia.cz).jpgPetr Voláková, moderátorka, Česká republika – manželka Patrika Eliáše (Foto - Profimedia.cz).jpgPiritta Hagman, fyzioterapeutka - manželka Niklase Hagmana.jpgRachel Hunter, modelka, herečka, Nový Zéland - ex-přítelkyně Jarreta Stolla (Foto - rachelhunter.com).JPGTia Carrere, herečka, modelka, USA - ex-manželka Tie Domiho (Foto - ).jpgVeronika Vařeková, modelka, Česká republika – ex-manželka Petra Nedvěda (Foto – Profimedia.cz).jpgWilla Ford, herečka, zpěvačka, USA – manželka Mika Modana (Foto – Profimedia.cz).jpg
Nejen fotbalisté, ale také hokejisté rádi loví mezi modelkami a hérečkami.

Live výsledky

Live výsledky - Onlajny.com

Nejčtenější články

FOTO: Nazí cyklisté v ulicích. Naked Bike Ride frčí už v 70 městech světa

FOTO: Nazí cyklisté v ulicích. Naked…

Vypadá to efektně, sálá z toho skutečná radost a spontánní potěšení. Co to je? Cyklistická akce Naked Bike Ride neboli jízda naháčů na bicyklech.

27.  5.  2016 | | 76 N/A
10 rekordů z historie NHL, které už pravděpodobně nikdy nikdo nepřekoná

10 rekordů z historie NHL, které už …

Téměř každá generace hokejových fanoušků se dočká vytvoření nových rekordů. Některé z nich jsou po čase překonány, jiné tady možná zůstanou už navždycky.

14.  6.  2016 | | 1 N/A
Když hrůzou ztichne stadion. 10 nejděsivějších momentů v historii NHL

Když hrůzou ztichne stadion. 10 nejd…

Hokej je tvrdým fyzickým sportem. Občas v něm dochází k situacím, při nichž je na ledě cítit blízkost smrti.

20.  5.  2016 | | 2 N/A
10 českých gólmanů s nejvyšší procentuální úspěšností zákroků v NHL

10 českých gólmanů s nejvyšší procen…

Úspěšnost brankáře lze měřit mnoha způsoby. Počtem získaných trofejí nebo vychytaných vítězství, případně průměrem branek inkasovaných na jedno utkání. Nebo také procentuální úspěšností zákroků.

6.  6.  2016 | | 1 N/A
Trefy do černého! Nejlepší trejdy v historii každého ze 30 týmů v NHL

Trefy do černého! Nejlepší trejdy v …

Obchodování s hráči na přestupovém trhu je vzrušující hrou, v níž se dá hodně získat, ale také ztratit. Generální manažeři všech klubů v NHL by o tom mohli dlouze povídat.

21.  6.  2016 |
FOTO: Petra Kvitová a 22 dalších nejprsatějších sportovkyň na světě

FOTO: Petra Kvitová a 22 dalších nej…

Myslete si, co chcete, ale k vytvoření tohoto textu mě nevedly nevybouřené pudy, nýbrž sledování ženských tenisových zápasů. Člověk si prostě nemůže nevšimnout, že některé hráčky jsou v určitých partiích od přírody mimořádně vybavené.

1.  12.  2015 | | 29 N/A
Kometa staví supertým. 5 posil, které by měly dovést tým k vytouženému titulu

Kometa staví supertým. 5 posil, kter…

Uff, to bude síla. Hokejová Kometa loví jednu posilu za druhou a postupně odhaluje nové tváře souboru, který by se měl stát favoritem celé extraligy. Brno staví supertým.

15.  6.  2016 |
Společně na Euro do Francie. Jak by vypadal tým Československa?

Společně na Euro do Francie. Jak by …

Fotbalové Euro se blíží a s tím rostou i očekávání fanoušků. Českých, ale třeba i slovenských. Zatímco naše reprezentace pojede na evropský šampionát už pošesté v řadě, Slováky čeká premiéra.

4.  6.  2016 | | 4 N/A
15 hokejistů, kteří po přestupu do jiného týmu v NHL ztratili glanc

15 hokejistů, kteří po přestupu do j…

Přestup do nového týmu může být pro sportovce cestou za vyšším platem, kvalitnějšími spoluhráči či lepšími tréninkovými podmínkami. Jenže sportovní kroniky jsou plné příběhů, kdy výborný hráč po změně prostředí výkonnostně uvadl jako kytka bez vody.

2.  6.  2016 | | 2 N/A
Z vrcholu na dno a zpět. 20 fotbalistů, kteří zvládli vzkřísit povadlou kariéru

Z vrcholu na dno a zpět. 20 fotbalis…

Platí to v každém oboru lidské činnosti – dostat se na vrchol je strašně těžké, ale spadnout na dno jde neuvěřitelně lehce. Málokdo v sobě dokáže najít sílu k tomu, aby se vydrápal znovu zpátky na výsluní.

16.  6.  2016 |