vytisknout velikost písma FOTO: Holky k pomilování. 26 nejhezčích partnerek hokejistů z NHL

Některé věci jsou k sobě přitahovány stejně silně jako můry k zářícím žárovkám. Platí to také o hokejistech, které to neodolatelně táhne k modelkám, herečkám či zpěvačkám. Opačným směrem to funguje stejně spolehlivě.
FOTO: Holky k pomilování. 26 nejhezčích partnerek hokejistů z NHL

Rozhodli jsme se, že si zahrajeme na bulvární detektivy. Zapátrali jsme tedy po přítelkyních, ex-přítelkyních, manželkách a ex-manželkách známých současných a bývalých hráčů, kteří působili nebo stále působí v nejslavnější hokejové soutěži na světě.

Fotbal | Zábava | MS ve fotbale | Ženy

FOTO: 41 sexy partnerek fotbalistů z šampionátu v Brazílii

Podle toho, co nám vyplivly internetové vyhledávače, to vypadá, že by někteří hokejisté z NHL měli na své drahé polovičky vyfasovat zbrojní pas. Ostatně, posuďte sami. V galerii najdete i výraznou českou stopu…

Amanda Jahn, redaktorka- manželka Damiana Rhodese (Foto - Twitter Amanda Jahn).jpgAngelica Bridges, modelka, herečka a zpěvačka, USA – ex-manželka Sheldona Souraye (Facebook Angelica Bridges).jpgAnna Kurnikovová, tenistka a modelka, Rusko – ex-manželka Sergeje Fjodorova a ex-přítelkyně Pavla Bureno (Foto – Profimedia.cz).jpgCandace Cameron Bure, filmová producentka, herečka - manželka Pavla Bureho (Foto - Facebook Candace Cameron Bure).jpgCarol Alt, modelka, herečka, USA - manželka Alexeje Jašina (Foto - Twitter Carol Alt).jpgCarrie Underwood, zpěvačka, USA - manželka Mika Fishera (Foto - carrieunderwoodofficial.com).jpgElisha Cuthbert, herečka a modelka, Kanada – manželka Diona Phaneufa (Foto – Profimedia.cz).jpgEmma Andersson, zpěvačka, Švédsko - manželka Henrika Zetterberga (Foto - Twitter Emma Andersson).jpgGena Lee Nolin, herečka a modelka, USA – manželka Calea Hulseho (Foto – Profimedia.cz).jpgHilary Duff, modelka, filmová producentka, USA – manželka Mika Comrieho (Foto – Profimedia.cz).jpgInna Puhajková, modelka, moderátorka, Česká republika – ex-přítelkyně Jaromíra Jágra (Foto – Profimedia.cz).jpgIzabella Scorupco, herečka, modelka, zpěvačka, Švédsko – ex-manželka Mariusze Czerkawskiho (Foto – Profimedia.cz).jpgJelena Dementěvová, tenistka, Rusko - manželka Maxima Afinogenova (Foto - Facebook Jelena Dementěvová).jpgKeshia Chanté, modelka, herečka, zpěvačka, USA - přítelkyně Raye Emeryho (Foto - keshiachante.com).jpgKim Alexis, herečka a modelka, USA – manželka Rona Duguaye (Foto – Profimedia.cz).jpgLucie Vondráčková, zpěvačka, Česká republika – manželka Tomáše Plekance (Foto – Profimedia.cz).jpgMaria Kirilenko, tenistka, Rusko – přítelkyně Alexandra Ovečkina (Twitter Maria Kirilenko).jpgMari-Pier Morin, modelka, Kanada - manželka Brandona Prusta (Foto - Twitter Mari-Pier Morin).jpgMelanie Collins, reportérka, USA - manželka Scottieho Upshalla (Foto - melanie-collins.com).jpgNoureen DeWulf, herečka, USA – manželka Ryana Millera (Foto – Profimedia.cz).jpgPetr Voláková, moderátorka, Česká republika – manželka Patrika Eliáše (Foto - Profimedia.cz).jpgPiritta Hagman, fyzioterapeutka - manželka Niklase Hagmana.jpgRachel Hunter, modelka, herečka, Nový Zéland - ex-přítelkyně Jarreta Stolla (Foto - rachelhunter.com).JPGTia Carrere, herečka, modelka, USA - ex-manželka Tie Domiho (Foto - ).jpgVeronika Vařeková, modelka, Česká republika – ex-manželka Petra Nedvěda (Foto – Profimedia.cz).jpgWilla Ford, herečka, zpěvačka, USA – manželka Mika Modana (Foto – Profimedia.cz).jpg
Nejen fotbalisté, ale také hokejisté rádi loví mezi modelkami a hérečkami.

Live výsledky

Live výsledky - Onlajny.com

Nejčtenější články

Když hrůzou ztichne stadion. 10 nejděsivějších momentů v historii NHL

Když hrůzou ztichne stadion. 10 nejd…

Hokej je tvrdým fyzickým sportem. Občas v něm dochází k situacím, při nichž je na ledě cítit blízkost smrti.

20.  5.  2016 | | 1 N/A
FOTO: Petra Kvitová a 22 dalších nejprsatějších sportovkyň na světě

FOTO: Petra Kvitová a 22 dalších nej…

Myslete si, co chcete, ale k vytvoření tohoto textu mě nevedly nevybouřené pudy, nýbrž sledování ženských tenisových zápasů. Člověk si prostě nemůže nevšimnout, že některé hráčky jsou v určitých partiích od přírody mimořádně vybavené.

1.  12.  2015 | | 29 N/A
FOTO: Úsměvy a velká prsa v akci. To jsou americké roztleskávačky

FOTO: Úsměvy a velká prsa v akci. To…

Ne každá Američanka musí být otylou stokilovou horou třesoucího se tuku nastřádaného v hamburgerových výkrmnách. Ve Spojených státech je pořád ještě dost pěkně rostlých děvčat, která mohou být roztleskávačkami.

22.  4.  2016 | | 24 N/A
Čiperní dědkové aneb 17 nejstarších hokejistů v historii NHL

Čiperní dědkové aneb 17 nejstarších …

Jaromír Jágr v nejslavnější hokejové soutěži světa v aktuální sezoně opět dokazoval, že je výjimečným hráčem. A to navzdory věku, v němž mnozí jeho bývalí spoluhráči sledují hokej už jen v bačkorách u televize a spokojeně tloustnou. Není však jediným čtyřicátníkem v historii NHL.

7.  5.  2016 |
Vzpomínáte? 10 hráčů z extraligy, kteří vybojovali poslední zlato v Německu

Vzpomínáte? 10 hráčů z extraligy, kt…

Od poslední zlaté medaile českých hokejistů z mistrovství světa uplynulo šest let. Podceňovaná parta Vladimíra Růžičky přežila několik kritických okamžiků, ve finále senzačně zdolala ruskou sbornou a stala se překvapivým vítězem turnaje. V akci tehdy bylo deset hráčů z extraligy. Stejně jako letos…

13.  5.  2016 |
7 nepřekonatelných reprezentačních rekordů, které drží Jaromír Jágr

7 nepřekonatelných reprezentačních r…

Přestože to zřejmě nějakou dobu zvažoval, Jaromír Jágr na letošní světový šampionát do Ruska nepřiletěl. Dlouhou a úspěšnou reprezentační misi však možná ještě definitivně neuzavřel. Přepíše tak další neuvěřitelné rekordy? Pár jich už drží.

21.  5.  2016 | | 1 N/A
4 hráči z mistrovství světa, kteří se mohou dostat do týmu pro Světový pohár

4 hráči z mistrovství světa, kteří s…

Česká hokejová reprezentace dohrála na světovém šampionátu ve čtvrtfinále, tým vedený Vladimírem Vůjtkem ale zanechal v Rusku pozitivní stopu. Výběr plný nováčků nezklamal.

22.  5.  2016 | | 2 N/A
Palát, Hemský či Hertl? Vůjtek čeká na posilu z NHL, ve hře je 8 hráčů

Palát, Hemský či Hertl? Vůjtek čeká …

Čeští hokejisté odehráli první zápas na světovém šampionátu, který zvládli na výbornou. Přesto je čeká ještě spousta práce a vyčkávají na možno posilu z NHL.

7.  5.  2016 |
15 hráčů, kteří v příští sezoně NHL letošní extra výkony (asi) nezopakují

15 hráčů, kteří v příští sezoně NHL …

Každý hokejista má svou špičkovou sezonu, ale jen někteří dokážou podávat vysoce nadprůměrné výkony dlouhodobě. Ani ti nejkonzistentnější hráči v NHL však nejsou imunní vůči zraněním, neovlivní záměry trenérů nebo jim prostě v daném období chybí pověstný kousek štěstí.

17.  5.  2016 |
6 českých hokejistů, kteří si v mládí vysloužili přezdívku „Nový Jágr“

6 českých hokejistů, kteří si v mlád…

Jaromír Jágr byl, je a bude jenom jeden. Čtyřiačtyřicetiletý útočník je jedním z nejlepších hokejistů všech dob a zároveň je vzorem pro tisíce mladších hráčů z celého světa. Stát se novým Jágrem, to si přeje spousta z nich.

13.  5.  2016 |