vytisknout velikost písma FOTO: Polonahé fanynky na fotbalových tribunách. Těšme se na příští Euro!

Fotbal nepatří jen do mužského světa. Zaplaťpámbu za to! Nic proti stadionům plným chlápků s pivními kelímky v ruce, ale ochozy dokážou pořádně rozzářit jen holky. To se ovšem nesmí hrát zápasy v mrazivém únoru…
FOTO: Polonahé fanynky na fotbalových tribunách. Těšme se na příští Euro!

Nepřehlédnutelné jsou fanynky při velkých fotbalových akcích. Když se koná mistrovství světa, Evropy nebo Jižní Ameriky, je často zajímavější pohled na tribuny než na trávník.

Krásně to bylo vidět loni v Brazílii, před necelými pěti lety v Jihoafrické republice nebo před třemi léty v Polsku a na Ukrajině. A už si pomalu můžeme představovat, jak to bude vypadat za rok a pár měsíců na evropském šampionátu ve Francii.

Fotbal | Video | Zábava | Ženy

FOTO + VIDEO: Victoria - nejžhavější fanynka Zlatana Ibrahimoviče

Ale vlastně, proč si to nepředstavit? Vycházet můžeme z toho, co bylo k vidění na nedávných šampionátech. A bylo toho opravdu dost. Stačí se mrknout do fotogalerie.

1.jpg46.jpg47.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg18.jpg19.jpg2.jpg20.jpg21.jpg22.jpg23.jpg24.jpg25.jpg26.jpg27.jpg28.jpg29.jpg3.jpg30.jpg31.jpg32.jpg33.jpg34.jpg35.jpg36.jpg37.jpg38.jpg39.jpg4.jpg40.jpg41.jpg42.jpg43.jpg44.jpg45.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg

Pohled na tribuny při velkých fotbalových akcích je někdy o hodně zajímavější než dění na hřišti. (Foto: Profimedia.cz)

Live výsledky

Live výsledky - Onlajny.com

Nejčtenější články

9 mladých útočníků, kteří v dalších letech mohou táhnout reprezentaci

9 mladých útočníků, kteří v dalších …

Ví to Jaromír Jágr, ví to Vladimír Růžička a ví to vlastně všichni, kteří sledují dění v českém hokeji. Národní tým potřebuje omladit a najít „čerstvou krev.“ Zdá se ale, že se nemusí tolik bát, adeptů na nové lídry máme několik.

19.  5.  2015 | | 3 N/A
FOTO: Paulina Gretzky – sexy blondýna, která dráždí nejen golfistky

FOTO: Paulina Gretzky – sexy blondýn…

Její otec Wayne Gretzky je jedním z nejslavnějších hokejistů všech dob. Rovněž dcera kanadské legendy Paulina je celebritou, ovšem v trošku jiném oboru. Až donedávna se totiž ráda chlubila svým tělem.

6.  5.  2015 | | 20 N/A
5 nejostudnějších porážek Čechů s „trpaslíky“ na mistrovství světa

5 nejostudnějších porážek Čechů s „t…

(Téměř) pryč jsou ty časy, kdy hokejové velmoci porážely outsidery klidně i dvouciferným rozdílem. Hokej se neskutečně vyrovnává a i „trpaslíci“ si dokážou vyšlápnout na favority.

6.  5.  2015 | | 3 N/A
9 reprezentací, se kterými Češi na mistrovství světa nikdy neprohráli

9 reprezentací, se kterými Češi na m…

Česká reprezentace na letošním světovém šampionátu odehrála tři zápasy a dva z nich prohrála. Poprvé se Švédskem, poté se suverénní Kanadou. Nebylo to poprvé a ani naposledy, co nás tyto dvě hokejové velmoci udolaly. S jinými zeměmi ale Češi ještě nikdy nepadli.

7.  5.  2015 |
Stále hrají! 10 fotbalistů, o nichž jste si asi mysleli, že jsou už v důchodu

Stále hrají! 10 fotbalistů, o nichž …

Sejde z očí, sejde z mysli. Ve fotbalovém světě to ale nemusí vždycky znamenat, že hráč, o kterém už neslýcháme, mrskl s kopačkami do zaprášeného sklepa a věnuje se chovu holubů.

13.  5.  2015 |
VIDEO: 10 nejkrásnějších tenistek všech dob. Světu vládnou Slovanky

VIDEO: 10 nejkrásnějších tenistek vš…

Za pár hodin budeme mít za sebou poslední Grand Slam roku. Kromě spousty úchvatných sportovních zážitků nám nabídlo US Open také pořádnou porci ženského půvabu. Na některé hráčky je zkrátka radost se dívat a vůbec nezáleží na tom, jak se jim na kurtu daří.

4.  9.  2014 | | 69 N/A
VÝBĚR: 10 obránců, kteří se v dalších letech mohou stát oporami reprezentace

VÝBĚR: 10 obránců, kteří se v dalšíc…

Hlavní problém českého hokeje? Obránci! Ne, že by ti, které máme, byli špatní, ale je jich málo. Těch špičkových dvojnásob. Navíc přichází generační obměna a bude třeba „vybudovat“ nové obranné pilíře.

23.  5.  2015 | | 1 N/A
VIDEO: 10 nejslavnějších gólů v dějinách české hokejové reprezentace

VIDEO: 10 nejslavnějších gólů v ději…

Česká hokejová reprezentace má na svém kontě spoustu úspěchů a slavných momentů. Ty většinou souvisí s památnými góly, které se nesmazatelně zapsaly do dějin. Stojí za to si je připomenout.

3.  5.  2015 |
12 nejlepších čtyřicátníků v historii NHL. Nechybí mezi nimi Jágr ani Hašek

12 nejlepších čtyřicátníků v histori…

Jaromír Jágr v nejslavnější hokejové soutěži světa v aktuální sezoně dokazoval, jak výjimečným hráčem je. A to navzdory věku, v němž mnozí jeho bývalí spoluhráči sledují hokej už jen v bačkorách u televize a spokojeně tloustnou. Není však jediným skvělým čtyřicátníkem v historii NHL.

17.  5.  2015 | | 2 N/A
Kam, když ne Kladno? 5 českých klubů, ve kterých by mohl hrát Jaromír Jágr

Kam, když ne Kladno? 5 českých klubů…

V reprezentaci už se zřejmě neobjeví, na českých ledech ho ale ještě uvidíme. Jaromír Jágr po mistrovství světa potvrdil, že plánuje comeback do české ligy. Může hrát za Kladno, ale také kdekoliv jinde.

25.  5.  2015 | | 1 N/A