V hokeji se dávají góly z všelijakých pozic. Někdy padne gól zpoza branky, jindy z poloviny kluziště a pak třeba i z nulového úhlu. Hráči v NHL jsou ale machři a neustále vymýšlejí něco nového. A tak pro ně vlastně není problém skórovat, ani když stojí zády k brankáři.

Jedním z nočních zápasů v NHL byl duel mezi Torontem a Nashvillem, který hosté vyhráli vysoko 9:2. Hlavní hvězdou večera byl „predátor“ Taylor Beck, který se už v první třetině dokázal dvakrát prosadit. A jeho branka, kterou dával v přesilovce na 3:0 a kterou domácí dostal v poslední minutě do kolem, stála opravdu za to.

Třiadvacetiletý útočník clonil gólmanovi, a když se dostal k puku, stál zády k brance. Ale na nic nečekal a se situací si poradil opravdu lišácky. Za jeho gól dáváme palec nahoru.