Filip Havelka (Dynamo České Budějovice) - Dynamo jede. Tým vedený zkušenými Jaroslavem Drobným a Tomášem Sivokem je v tabulce čtvrtý a atakuje evropské poháry. Ke klíčovým postavám Českých Budějovic patří i Filip Havelka, který už v sezoně 2016/17 odehrál čtyři zápasy za Spartu. Dvaadvacetiletý záložník hrál taky za Liberec a nyní patří k pilířům zálohy jihočeského týmu. Letos dal jeden gól. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Jiří Kulhánek (Dynamo České Budějovice) - V sezoně 2017/18 debutoval v libereckém dresu v lize. Po povedeném podzimu se přesunul na Letnou a na jaře si držel místo v základní sestavě Sparty, za kterou si připsal 13 startů. Loni ale moc prostoru nedostal a aktuálně působí v Českých Budějovicích. Za ty třiadvacetiletý záložník dosud odehrál deset zápasů. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Matěj Polidar (FK Příbram) - Dvacetiletý záložník, který v lize debutoval v loňské sezoně, si v průběhu podzimu plácl se Spartou. Zůstává ale na hostování v Příbrami, za kterou letos odehrál 21 zápasů. Do statistik si připsal jednu asistenci. Foto: Beranek / CNC / Profimedia
 Filip Souček (SFC Opava) - Jediná zimní posila Sparty. Jenže Filip Souček na Letné nezůstal a pokračuje v Opavě, odkud jej pražský klub získal. Devatenáctiletý záložník v letošním ročníku zasáhl do 13 zápasů. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
6
Fotogalerie

5 mladých záložníků, které Sparta poslala na hostování do jiných ligových klubů

Sparta sice v úvodu jara vůbec nešlape, ovšem prosadit se do kádru rudého týmu, to není jen tak. Řada hráčů, kteří patří týmu z Letné, proto hostuje v jiných klubech.

Bez názvu.jpg

Sparta poslala na hostování obránce Ondřeje Zahustela nebo útočníka Lukáše Juliše. Na hostování z Letné však odešlo i pět záložníků. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Filip Havelka (Dynamo České Budějovice)

Filip Havelka ČB Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Dynamo jede. Tým vedený zkušenými Jaroslavem Drobným a Tomášem Sivokem je v tabulce čtvrtý a atakuje evropské poháry. Ke klíčovým postavám Českých Budějovic patří i Filip Havelka, který už v sezoně 2016/17 odehrál čtyři zápasy za Spartu. Dvaadvacetiletý záložník hrál taky za Liberec a nyní patří k pilířům zálohy jihočeského týmu. Letos dal jeden gól.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Jiří Kulhánek (Dynamo České Budějovice)

Jiří Kulhánek ČB Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

V sezoně 2017/18 debutoval v libereckém dresu v lize. Po povedeném podzimu se přesunul na Letnou a na jaře si držel místo v základní sestavě Sparty, za kterou si připsal 13 startů. Loni ale moc prostoru nedostal a aktuálně působí v Českých Budějovicích. Za ty třiadvacetiletý záložník dosud odehrál deset zápasů.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Matěj Polidar (FK Příbram)

Matěj Polidar Příbram Beranek CNC Profimedia.jpg

Dvacetiletý záložník, který v lize debutoval v loňské sezoně, si v průběhu podzimu dohodl přestup do Sparty. Zůstává ale na hostování v Příbrami, za kterou letos odehrál 21 zápasů. Do statistik si připsal jednu asistenci.

Foto: Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Filip Souček (SFC Opava)

Filip SOuček Opava Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Jediná zimní posila Sparty. Jenže Filip Souček na Letné nezůstal a pokračuje v Opavě, odkud jej pražský klub získal. Devatenáctiletý záložník v letošním ročníku zasáhl do 13 zápasů.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Tomáš Wiesner (FK Mladá Boleslav)

Tomáš Wiesner MB Ondřej Bičiště MAFRA Profimedia.jpg

Dvaadvacetiletý záložník odstartoval ligovou kariéru v Liberci, před sezonou 2018/19 se ale přihlásil o slovo na Letné. Jenže za Spartu odehrál jen pět zápasů a poté zamířil na hostování do Mladé Boleslavi. Za tu si letos připsal dva starty.

Foto: Ondřej Bičiště / MAFRA / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud