5 největších favoritů Tipsport extraligy. Vyhraje Třinec, nebo někdo jiný?

Tak i hokejoví fanoušci se dočkali. V pátek začíná Tipsport extraliga. Loni premiérově triumfovali hokejisté Litvínova. Kdo uspěje letos? Třinec? Nebo se konečně dočká Sparta?
5 největších favoritů Tipsport extraligy. Vyhraje Třinec, nebo někdo jiný?

Hradec Králové

Klepněte pro větší obrázek

„Postupně jsme dosáhli na šesté a páté místo a je nasnadě, že bychom teď chtěli do semifinále," řekl generální manažer Mountfieldu HK Aleš Kmoníček. A když play-off, tak pak už je možné všechno…

Plány Hradce jsou docela odvážné, ale ne nereálné. Kádr Mountfieldu sice opustil nejproduktivnější hráč Tomáš Mertl, Hradec ale zajímavě posiloval. Obranné řady vyztužil Karel Pilař a do útoku přišel Jaroslav Bednář. Oba hráči mají bohaté extraligové zkušenosti, hráli v reprezentaci i v NHL.

Když k tomu připočteme Bedřicha Köhlera ze Zlína, Kanaďana Adama Courchaina, italského reprezentanta Briana Ihnacaka a zkušeného gólmana Adama Svobodu, rýsuje se nám vskutku silný tým.

Top videa

Hancko je neformální lídr. Kolem něj se vytvořila parta, chválí stopera Kotal

Nejčtenější články

Sparta vstupuje na přestupový trh. Toto jsou 3 Češi, kteří brzy mohou přijít na Letnou

Sparta vstupuje na přestupový trh. Toto jsou 3 Češi, kteří brzy mohou přijít…

Na Letné se snaží zachránit zpackanou sezonu, vedení Sparty už se ale dívá do budoucna. V zákulisí už se tak začínají skloňovat jména prvních posil.

9.  6.  2020 | | 1 N/A
To by byl tým. 5 zkušených hráčů, kteří ze Sparty mohou udělat nezastavitelnou mašinu

To by byl tým. 5 zkušených hráčů, kteří ze Sparty mohou udělat nezastaviteln…

Pražská Sparta čeká na extraligový titul od roku 2007. Letos tým z hlavního města mířil vysoko, jenže sezonu předčasně ukončil koronavius. I za rok však budou Pražané hodně silní.

8.  6.  2020 |
Velká jména v nejvyšší soutěži aneb 4 osobnosti, které se vrací ze zahraničí do české extraligy

Velká jména v nejvyšší soutěži aneb 4 osobnosti, které se vrací ze zahraničí…

O české hokejové extralize se občas mluví s despektem a podle mnohých fanoušků není příliš atraktivní soutěží. Že to nemusí být v příštím ročníku tak úplně pravda, naznačují jména některých hráčů, kteří se do ní vracejí ze zahraničního angažmá.

23.  6.  2020 |

Live výsledky

Live výsledky - Onlajny.com