5 největších favoritů Tipsport extraligy. Vyhraje Třinec, nebo někdo jiný?

Tak i hokejoví fanoušci se dočkali. V pátek začíná Tipsport extraliga. Loni premiérově triumfovali hokejisté Litvínova. Kdo uspěje letos? Třinec? Nebo se konečně dočká Sparta?
5 největších favoritů Tipsport extraligy. Vyhraje Třinec, nebo někdo jiný?

Hradec Králové

Klepněte pro větší obrázek

„Postupně jsme dosáhli na šesté a páté místo a je nasnadě, že bychom teď chtěli do semifinále," řekl generální manažer Mountfieldu HK Aleš Kmoníček. A když play-off, tak pak už je možné všechno…

Plány Hradce jsou docela odvážné, ale ne nereálné. Kádr Mountfieldu sice opustil nejproduktivnější hráč Tomáš Mertl, Hradec ale zajímavě posiloval. Obranné řady vyztužil Karel Pilař a do útoku přišel Jaroslav Bednář. Oba hráči mají bohaté extraligové zkušenosti, hráli v reprezentaci i v NHL.

Když k tomu připočteme Bedřicha Köhlera ze Zlína, Kanaďana Adama Courchaina, italského reprezentanta Briana Ihnacaka a zkušeného gólmana Adama Svobodu, rýsuje se nám vskutku silný tým.

Nejčtenější články

Smolaři. 5 legend českého hokeje, které přišly o zlatý turnaj v Naganu

Smolaři. 5 legend českého hokeje, které přišly o zlatý turnaj v Naganu

Česká seniorská reprezentace čeká už od roku 2012 na medaili z velkého turnaje a hokejový národ tak může jen vzpomínat na dávné triumfy. Třeba na zlaté Německo či nezapomenutelné Nagano. Pár hráčům se ale při vzpomínce na olympijský turnaj vybaví smutné myšlenky.

21.  11.  2019 | | 3 N/A
Nedostali pořádnou šanci. 5 zlatých hochů z Nagana, kteří odehráli nejméně zápasů v NHL

Nedostali pořádnou šanci. 5 zlatých hochů z Nagana, kteří odehráli nejméně z…

Dominik Hašek patří mezi nejslavnější gólmany NHL všech dob. Jaromír Jágr odehrál v základní části soutěže přes 1700 zápasů. Další čeští hokejisté zvedli nad hlavu Stanley Cup. Ovšem ne všichni borci ze zlaté party z Nagana se za Atlantikem prosadili jako oni.

16.  11.  2019 |
Bez Pastrňáka i bez Crosbyho. Takto vypadá nejsilnější formace ve hře NHL 20

Bez Pastrňáka i bez Crosbyho. Takto vypadá nejsilnější formace ve hře NHL 20

Představte si, že máte neomezené možnosti a můžete si tak sestavit váš hokejový tým snů. Jak by vypadal? Kdo by se do něj dostal a na koho by už nezbylo místo?

1.  12.  2019 |

Live výsledky

Live výsledky - Onlajny.com