Dominik Holec  - Sparta má velmi silnou brankářskou trojici. Jedničkou je Milan Heča, jemuž kryjí záda Florin Nita s Dominikem Holcem. Ten na Letnou přišel ze Žiliny, která po vypuknutí koronavirové krize přišla o všechny opory. Holec dorazil do Sparty zadarmo. Foto: Profimedia.cz
 Ladislav Krejčí  - Když před čtyřmi lety odcházel ze Sparty do italské Boloni, dorazilo na Letnou zhruba sto milionů korun. V létě se však Ladislav Krejčí, okolo něhož dříve údajně kroužila i Plzeň, vrátil zpátky. A Spartu to podle portálu transfermarkt.de nestálo ani korunu. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Ondřej Čelůstka  - Zadarmo přišel do Sparty také Ondřej Čelůstka. Jednatřicetiletému reprezentačnímu stoperovi totiž skončila smlouva v tureckém Antalyasporu, a tak si mohl vybrat, kam povedou jeho další kroky. Nakonec si plácl se Spartou, kde se ihned zabydlel v základní sestavě. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 David Pavelka  - V posledních minutách přestupního termínu Sparta ulovila ještě jednu vytouženou posilu. Na Letnou se z turecké Kasimpasy vrátil reprezentační záložník David Pavelka, o něhož dříve stála taky Slavia. Tentokrát už to ale zadarmo nebylo – Sparta za něj údajně zaplatila zhruba 24,5 milionů korun. Foto: Profimedia.cz
6
Fotogalerie

5 posil, které v létě přišly do Sparty. Kolik stáli Minčev, Čelůstka či Pavelka?

Sparta byla na přestupovém trhu aktivní. Při výběru posil však nepálila od boku, ale vybírala hráče, kteří týmu z Letné dodali potřebnou kvalitu. A některé z nich získala i zadarmo.

Bez názvu1.jpg

Sparta v průběhu minulých týdnů a měsíců přivedla na Letnou pět nových posil. Kolik za ně pražský klub zaplatil? Kdo stál nejvíc a kdo přišel zadarmo? Podívejte se.

Pokračování 2 / 6

Dominik Holec

Dominik Holec Sparta.jpg

Sparta má velmi silnou brankářskou trojici. Jedničkou je Milan Heča, jemuž kryjí záda Florin Nita s Dominikem Holcem. Ten na Letnou přišel ze Žiliny, která po vypuknutí koronavirové krize přišla o všechny opory. Holec dorazil do Sparty zadarmo.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Ladislav Krejčí

Ladislav Krejčí I 20 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Když před čtyřmi lety odcházel ze Sparty do italské Boloni, dorazilo na Letnou zhruba sto milionů korun. V létě se však Ladislav Krejčí, okolo něhož dříve údajně kroužila i Plzeň, vrátil zpátky. A Spartu to podle portálu transfermarkt.de nestálo ani korunu.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Ondřej Čelůstka

Ondřej Čelůstka Sparta Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Zadarmo přišel do Sparty také Ondřej Čelůstka. Jednatřicetiletému reprezentačnímu stoperovi totiž skončila smlouva v tureckém Antalyasporu, a tak si mohl vybrat, kam povedou jeho další kroky. Nakonec si plácl se Spartou, kde se ihned zabydlel v základní sestavě.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

David Pavelka

David Pavelka ČR.jpg

V posledních minutách přestupního termínu Sparta ulovila ještě jednu vytouženou posilu. Na Letnou se z turecké Kasimpasy vrátil reprezentační záložník David Pavelka, o něhož dříve stála taky Slavia. Tentokrát už to ale zadarmo nebylo – Sparta za něj údajně zaplatila zhruba 24,5 milionů korun.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Martin Minčev

Martin Minčev Sparta Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Oficiální částka, za kterou bulharský reprezentant do Sparty přišel, nikde uvedena nebyla. Devatenáctiletý Martin Minčev ale levný rozhodně nebyl. Portál transfermarkt.de dokonce uvádí, že Sparta musela za rychlonohého křídelního či útočníka zaplatit dva miliony eur. Tedy částku vyšší, než 50 milionů korun. 

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud