Obránce: Drew Doughty (Los Angeles Kings) – 91.  Pouze dva obránci se dostali na rating 91. Jedním z nich je Drew Doughty, který s Kanadou získal dvě zlaté olympijské medaile a s Los Angeles dvakrát vybojoval Stanley Cup. V 29 letech se stále drží mezi absolutní elitou. Foto: Profimedia.cz
 Obránce: Victor Hedman (Tampa Bay Lightning) – 91.  Druhým obránce s ratingem 91 je Victor Hedman z Tampy Bay. Devětadvacetiletý švédský bek se v uplynulých sezonách dostal na 72, 63 a 54 kanadských bodů. Na jakou metu dosáhne letos? Foto: Profimedia.cz
 Levé křídlo: Alexandr Ovečkin (Washington Capitals) – 92.  Má všechny předpoklady k tomu, aby se znovu stal nejlepším střelcem celé NHL. Čtyřiatřicetiletý Alexandr Ovečkin pravidelně atakuje padesátigólovou hranici, letos se ale jednomu kanonýrovi dívá na záda. Zatímco David Pastrňák má na kontě už 24 přesných zásahů, Ovečkin se zatím trefil „jen“ dvacetkrát. Foto: Profimedia.cz
 Centr: Conor McDavid (Edmonton Oilers) – 94.  Sidney Crosby se tentokrát do výběru nedostal. Nejlépe hodnoceným centrem, ale i hráčem celé hry NHL 20, se totiž stal Connor McDavid. V posledních třech sezonách se dvaadvacetiletý kanadský útočník pokaždé dostal na sto kanadských bodů, loni jich posbíral dokonce 116, a hodně vysoko míří i letos. Aktuálně má na kontě 19 branek a 30 asistencí. Foto: Profimedia.cz
6
Fotogalerie

Bez Pastrňáka i bez Crosbyho. Takto vypadá nejsilnější formace ve hře NHL 20

Představte si, že máte neomezené možnosti a můžete si tak sestavit váš hokejový tým snů. Jak by vypadal? Kdo by se do něj dostal a na koho by už nezbylo místo?

Nejlépe hodnoceným českým hokejistou ve hře NHL 20 je David Pastrňák. Ovšem na to, aby se dostal do nejsilnější formace celé hry, mu ještě kousek chybí. Kdo před ním dostal přednost? A kdo obsadil další pozice? Na podobu nejsilnějšího možného týmu ve hře NHL 20 se podívejte v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 7

Brankář: Andrej Vasilevskij (Tampa Bay Lightning) – 91

Andrej Vasilevskij Tampa.jpg

O pozici pro nejlépe hodnoceného brankáře hry NHL 20 se podělili Carey Price z Montrealu a Andrej Vasilevskij, který hájí branky Tampy Bay. A právě na něj padla naše volba. Pětadvacetiletý ruský gólman patří mezi nejlepší muže v maskách v celé NHL a parádní výkony předváděl i na posledním světovém šampionátu, kde v boji o bronz zastavil české reprezentanty a vychytal medaili pro sbornou.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 7

Obránce: Drew Doughty (Los Angeles Kings) – 91

Drew Doughty 19.jpg

Pouze dva obránci se dostali na rating 91. Jedním z nich je Drew Doughty, který s Kanadou získal dvě zlaté olympijské medaile a s Los Angeles dvakrát vybojoval Stanley Cup. V 29 letech se stále drží mezi absolutní elitou.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 7

Obránce: Victor Hedman (Tampa Bay Lightning) – 91

Victor Hedman 19.jpg

Druhým obránce s ratingem 91 je Victor Hedman z Tampy Bay. Devětadvacetiletý švédský bek se v uplynulých sezonách dostal na 72, 63 a 54 kanadských bodů. Na jakou metu dosáhne letos?

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 7

Levé křídlo: Alexandr Ovečkin (Washington Capitals) – 92

Alex Ovečkin 19.jpg

Má všechny předpoklady k tomu, aby se znovu stal nejlepším střelcem celé NHL. Čtyřiatřicetiletý Alexandr Ovečkin pravidelně atakuje padesátigólovou hranici, letos se ale jednomu kanonýrovi dívá na záda. Zatímco David Pastrňák má na kontě už 24 přesných zásahů, Ovečkin se zatím trefil „jen“ dvacetkrát.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 7

Centr: Connor McDavid (Edmonton Oilers) – 94

Conor McDavid 19.jpg

Sidney Crosby se tentokrát do výběru nedostal. Nejlépe hodnoceným centrem, ale i hráčem celé hry NHL 20, se totiž stal Connor McDavid. V posledních třech sezonách se dvaadvacetiletý kanadský útočník pokaždé dostal na sto kanadských bodů, loni jich posbíral dokonce 116, a hodně vysoko míří i letos. Aktuálně má na kontě 19 branek a 30 asistencí.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 7 / 7

Pravé křídlo: Nikita Kučerov (Tampa Bay Lightning) – 92

Nikita Kučerov 19.jpg

Pastrňák se díky svému ratingu 90 dostal mezi nejlepší pravá křídla celé hry. Vyšší hodnocení (91) dostal už jen Patrick Kane z Chicaga a Nikita Kučerov z Tampy Bay, jenž loni se 128 body ovládl produktivitu celé NHL. Letos má na kontě devět branek a 19 asistencí.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud