Bývalý záložník Slavie je v kurzu. Podívejte se, které kluby lákaly Patrika Hellebranda

Býval to veliký talent. Už jako mladý přestoupil do Slavie a věřil, že se v Edenu zařadí mezi opory. To se mu ale nepovedlo a v současné době hraje za České Budějovice, které jsou v tabulce poslední. Patrika Hellebranda však zřejmě čeká posun výš.

Hellebrand přišel do Slavie ze Slovácka v zimě roku 2020. Sešívaní měli za tehdy dvacetiletého fotbalistu zaplatit okolo dvaceti milionů korun. Talentovaný záložník odehrál na jaře deset ligových zápasů, více prostoru v sešívaném týmu ale nedostal.

Ze Slavie se tak vrátil do Slovácka, byl taky v Opavě a poslední tři roky hraje za České Budějovice. V těch mu však po sezoně konči smlouva a je více než jasné, že kádr Dynama v létě opustí. Rušno okolo něj bylo už teď. Které kluby jej lákaly? Podívejte se.

Pokračování 2 / 4

Baník Ostrava

Bez názvu.jpg

Kádr Baníku v létě prošel velkou proměnou, na podzim ale tým několikrát klopýtl. Ostravané v zimě nebyli tak aktivní jako během léta, pár posil ale přivedl. Vrátil se Ewerton, z Českých Budějovic přišel Quadri Adediran a na radaru ostravského celku byl i Patrik Hellebrand, který by zvýšil konkurenci ve středové řadě. Nakonec ale nedorazil.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 4

FK Jablonec

Patrik Hellebrand  ČB.jpg

Pokud Baník udrží svou pozici, bude na jaře hrát o poháry. Zato Jablonec zřejmě čekají záchranářské boje. Severočeši by ovšem chtěli výš. I proto se dívali po posilách a v zákulisí se spekulovalo taky o Hellebrandovi, trenér Radoslav Látal však dostal do týmu jiné posily.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Slovan Bratislava

Patrik Hellebrand Opava.jpg

Hellebrand mohl odejít i do ciziny. Konkrétně do bratislavského Slovanu, který kraluje tabulce slovenské ligy. Pro Hellebranda by se jednalo o velký posun, za Slovan hrají například Juraj Kucka, Jaromír Zmrhal nebo Vladimír Weiss, slovenský klub se navíc chystá na jaro v Konferenční lize. Zůstalo však jen u spekulací.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud