Milan Heča - Poslední zápas proti Českým Budějovicím mu vůbec nevyšel. Milan Heča se sice vrátil po zdravotních problémech na post brankářské jedničky, ovšem za svá záda pustil čtyři míče – a čisté svědomí rozhodně neměl. K formě z konce minulé sezony má hodně daleko a fanoušci Sparty nahlas volají, aby se mezi tři tyče vrátil Florin Nita. K dispozici je navíc ještě Dominik Holec. Foto: MICHAL SVÁČEK / MAFRA / Profimedia
 Dominik Plechatý - Jednadvacetiletý stoper se v létě udržel v kádru Sparty a vzhledem k současné marodce nastupuje pravidelně v základní sestavě. Jenže Dominik Plechatý patří k nejslabším článkům rudé družiny a pravidelně páchá hloupé a zbytečné chyby. Až budou ostatní střední obránci fit, usedne jen mezi náhradníky. A je otázkou, zda jej pak Sparta náhodou nepošle i jinam. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 David Lischka - Když jej Sparta přivedla z Jablonce, tak si od něj hodně slibovala. David Lischka začal na Letné dobře, jenže nyní mají jeho výkony k ideálu daleko. Stejně jako Plechatý „vyrábí“ neuvěřitelné chyby a potápí hru letenského týmu. Až budou fit Ondřej Čelůstka, Dávid Hancko či Lukáš Štetina, tak pro něj místo na hřišti nebude. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Matěj Hanousek - Ani jemu letošní sezona moc nevychází. Sedmadvacetiletý Matěj Hanousek, jenž nastupuje na levém kraji obrany, sice hraje pravidelně, moc dobře ale na hřišti nepůsobí. Směrem dopředu je nevýrazný, v defenzivě chybuje a neodvádí výkony, jaké by od něj Sparta potřebovala. Žádnou náhradu místo něj Pražané nemají, v zimě se po ní ale možná poohlédnou. Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
5
Fotogalerie

Čeká Spartu řez kádrem? 4 hráči ze základu, kteří by se měli začít bát o místo na Letné

Rozjetá sparťanská mašina se zastavila. Pražané po suverénním vstupu do sezony dvakrát v řadě prohráli a už se zase mluví o změnách v kádru. Bude někdo muset z Letné odejít?

Milan Heča Sparta 20.jpg

Sparta zvládla vstup do sezony na jedničku. Jenže v posledních dvou duelech prohrála s Plzní i Českými Budějovicemi a na Letné se začíná mluvit o krizi. Odskáčou ji někteří hráči? Čeká Spartu v zimě další řez? Jména čtyř hráčů, kteří by mohli být v ohrožení, najdete v následujících kapitolách.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 2 / 5

Milan Heča

Milan Heča Sparta MICHAL SVÁČEK MAFRA Profimedia.jpg

Poslední zápas proti Českým Budějovicím mu vůbec nevyšel. Milan Heča se sice vrátil po zdravotních problémech na post brankářské jedničky, ovšem za svá záda pustil čtyři míče – a čisté svědomí rozhodně neměl. K formě z konce minulé sezony má hodně daleko a fanoušci Sparty nahlas volají, aby se mezi tři tyče vrátil Florin Nita. K dispozici je navíc ještě Dominik Holec.

Foto: MICHAL SVÁČEK / MAFRA / Profimedia

Pokračování 3 / 5

Dominik Plechatý

Dominik Plechatý Sparta 20 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Jednadvacetiletý stoper se v létě udržel v kádru Sparty a vzhledem k současné marodce nastupuje pravidelně v základní sestavě. Jenže Dominik Plechatý patří k nejslabším článkům rudé družiny a pravidelně páchá hloupé a zbytečné chyby. Až budou ostatní střední obránci fit, usedne jen mezi náhradníky. A je otázkou, zda jej pak Sparta náhodou nepošle i jinam.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 5

David Lischka

David Lischka Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Když jej Sparta přivedla z Jablonce, tak si od něj hodně slibovala. David Lischka začal na Letné dobře, jenže nyní mají jeho výkony k ideálu daleko. Stejně jako Plechatý „vyrábí“ neuvěřitelné chyby a potápí hru letenského týmu. Až budou fit Ondřej Čelůstka, Dávid Hancko či Lukáš Štetina, tak pro něj místo na hřišti nebude.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 5

Matěj Hanousek

Matěj Hanousek SPparta 2 Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Ani jemu letošní sezona moc nevychází. Sedmadvacetiletý Matěj Hanousek, jenž nastupuje na levém kraji obrany, sice hraje pravidelně, moc dobře ale na hřišti nepůsobí. Směrem dopředu je nevýrazný, v defenzivě chybuje a neodvádí výkony, jaké by od něj Sparta potřebovala. Žádnou náhradu místo něj Pražané nemají, v zimě se po ní ale možná poohlédnou.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud