Čerstvá krev ve Viktorce. 4 navrátilci z hostování, kteří budou bojovat o místo v Plzni

Plzeň povede do příští sezony staronový trenér Miroslav Koubek. Tým pod jeho rukama projde proměnou.

Kádr Viktorky se během léta změní. Dostat se do něj mohou i čtyři mladí hráči, kteří naposledy hostovali jinde. O kom je řeč? Podívejte se.

Pokračování 2 / 5

Robin Hranáč – 23 let, obránce

Robin Hranáč Pardubice Vlastimil Vacek  Právo  Profimedia.jpg

Viktorku zřejmě čeká přestavba zadních řad. Šanci by mohl dostat i třiadvacetiletý Robin Hranáč, jenž v posledních dvou letech působil v Pardubicích. V uplynulém ročníku byl jednou z opor týmu, se kterým v baráži zachránil ligovou příslušnost. Za Viktorku si připsal jeden start v sezoně 2020/21. Dostane teď více prostoru?

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 3 / 5

Filip Čihák – 23 let, obránce

Filip Čihák HK Vlastimil Vacek  Právo  Profimedia.jpg

O šanci by měl zabojovat i další obránce Filip Čihák. Toho Viktorka přivedla před sezonou z Pardubic, v Plzni se ale třiadvacetiletý bek moc neohřál. Na startu sezony zasáhl do jednoho zápasu a pak odešel hostovat do Hradce Králové, za který si připsal 13 startů. Na západě Čech rozhodně nebude bez šance.

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 4 / 5

Pavel Šulc – 22 let, záložník

Pavel Šulc Jablonec Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Dvaadvacetiletý záložník, který se chystá s reprezentační jednavacítkou na „malé“ Euro, v uplynulé sezoně hostoval v Jablonci. Na severu Čech se mu dařilo, nastupoval v základní sestavě, dal pět branek a přidal čtyři nahrávky. Teď by se měl vrátit do Plzně, kde už dříve působil. V ročníku 2021/22 hrál ve Viktorce pravidelně, bodově se mu ale tehdy příliš nevedlo.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 5

Adam Kronus – 20 let, útočník

Adam Kronus Plzeň.jpg

Mladý útočník na podzim naskočil do souboje se Zlínem a připsal si svých prvních pět minut v české lize. Více prostoru ale ve Viktorce nedostal a v zimě odešel do druholigového Táborska. Za to si dvacetiletý Adam Kronus připsal 14 startů a dal tři góly. V létě se bude rvát o místo v Plzni, čeká ho však silná konkurence.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud