Chystají se změny na Letné? Tři hráči, kteří by v zimě mohli odejít ze Sparty

Sparta půjde do jarní části Fortuna ligy ze třetího místa, z něhož ztrácí sedm bodů na vedoucí Slavii. Letenští zatím žádnou posilu neohlásili, změny v kádru se však dají očekávat.

Bez názvu1.jpg

Ve Spartě sice zatím žádný průvan nenastal, předpokládá se však, že k nějakým změnám ještě dojde. Kteří tři hráči by z Letné mohli odejít? Podívejte se.

Foto: Profimedia.cz, koláž: SportRevue.cz

Pokračování 2 / 4

David Lischka

David Lischka Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Když třiadvacetiletý stoper do Sparty přicházel, na Letné si od něj hodně slibovali. Vypadalo to, že by se David Lischka mohl stát prvním stoperem rudého týmu, k tomu má ale nyní hodně daleko. Lischka kupí zbytečné chyby a na hřišti nepůsobí moc jistě. Na podzim zasáhl jen do pěti ligových zápasů a trenér Kotal i na jaro počítá do středu obrany s jinými hráči. Na Letné se navíc spekuluje o příchodu nového stopera.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 4

Matěj Hanousek

Matěj Hanousek SPparta 2 Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Sedmadvacetiletý levý bek přišel do Sparty před dvěma lety z Jablonce. Letos si drží místo v sestavě a na podzim zasáhl do 13 zápasů. Jenže s výkony Matěje Hanouska na Letné nejsou příliš spokojeni a trenérský tým od něj čeká víc. Pokud by za něj Pražané získali náhradu, klidně by mohl odejít.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 4

Michal Trávník

Michal Trávník Sparta 19 Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Stejně jako Lischka a Hanousek má jabloneckou minulost. Na severu Čech byl šestadvacetiletý Michal Trávník klíčovým hráčem, například v sezoně 2018/19 dal deset branek a přidal stejný počet nahrávek, jenže během roku a půl ve Spartě nedal ani jeden gól a připsal si pouhé tři asistence. Na podzim zasáhl do devíti ligových zápasů a na Letné by si nejspíš dokázali představit sestavu i bez něj.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud