Martin Frk (Detroit) - Karlovy Vary Foto: Profimedia.cz
Michael Frolík (Calgary) – Kladno Foto: Profimedia.cz
Radko Gudas (Philadelphia) – Kladno Foto: Profimedia.cz
Martin Hanzal (Dallas) – České Budějovice Foto: Profimedia.cz
34
Fotogalerie

Co kdyby byla výluka NHL? Podívejte se, kde by mohli hrát Pastrňák či Voráček

Jaromír Jágr opustil Calgary a nastupuje za Kladno. Nejedná se však o další zámořskou výluku, ale zřejmě už o trvalý přesun na domácí území. Jak by to na českých kluzištích vypadalo, kdyby v NHL vypukla další stávka?

Poslední zámořská výluka proběhla v sezoně 2012/13 a v extralize se tehdy objevila řada českých es. Do letošního ročníku NHL dosud zasáhlo 37 českých hokejistů. Jaromír Jágr, Martin Nečas a Marek Langhamer už jsou zpátky doma, další hráči ale pokračují v zámoří. Jak by to vypadalo, kdyby vypukla další stávka? Kdo by kam mohli zamířit? Podívejte se na fotogalerii.

Radek Faksa 2.jpgMartin Frk Detroit.jpgMichael Frolík Calgary.jpgRadko Gudas Phil 2.jpgMartin Hanzal WC.jpgAleš Hemský Montrea.jpg Tomáš Hertl San Jose 2.jpgTomáš Hyka Vegas.jpgFilip Chlapík Ottawa.jpgFIlip Chytil New York Rangers.jpgDmitrij Jaškin 2.jpgJakub Jeřábek ČR.jpgDavid Kampf Chicago.jpgOndřej Kaše Anaheim.jpgMichal Kempný Washington.jpgDavid Krejčí 2.jpgOndřej Palát.jpgDavid Pastrňák Havířov Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpgOndřej Pavelec NYR.jpgTomáš Plekanec Toronto.jpgRoman Polák Toronto 2.jpgPetr Mrázek Phil.jpgMichal Neuvirth Phil 2.jpgTomáš Nosek Vegas1.jpgDavid Rittich Calgary.jpgJan Rutta Chicago.jpgLukáš Sedlká Columbus.jpgDominik Simon Pittsburgh 2.jpgVladimír Sobotka St. Louis.jpgAndrej Šustr 2.jpgJakub Voráček Phil 4.jpgRadim Vrbata Florida.jpgJakub Vrána-Washington.jpgPavel Zacha NJ.jpg

Doporučujeme

Články odjinud