Elitní kanonýr na odchodu. Tři zahraniční kluby, které chtějí získat Nikolaje Komličenka

V zimě se sice stal kmenovým hráčem Mladé Boleslavi, pokud ale ve městě Škodovky zůstane, bude to malý zázrak. Nikolaje Komličenka by totiž určitě ráda přivedla česká špička a zájem o něj je i v zahraničí.

Třiadvacetiletý útočník, jenž do Mladé Boleslavi přestoupil z Krasnodaru, dal v letošní sezoně už 27 branek, ke kterým přidal sedm asistencí. Není divu, že okolo něj začíná být pořádně rušno. Tři kluby, které Komličenka údajně lákají do svých řad, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

PAOK Soluň

Nikolaj Komličenko Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Nahlas se mluví o zájmu Slavie, která už v zimě poslala do Mladé Boleslavi Jakuba Jugase a Murise Mešanoviče. Ve hře je však také řecký mistr – PAOK Soluň. Ta letos vyhrála řeckou ligu a v příštím ročníku klub čeká předkolo Ligy mistrů. To je pro ruského útočníka velké lákadlo.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 4

Lokomotiv Moskva

Nikolaj Komličenko MB.jpg

V Krasnodaru se neprosadil, v Rusku o něm ale velmi dobře ví. Do svých řad jej údajně láká mimo jiné i moskevský Lokomotiv, který je kolo před koncem v tabulce druhý a má stejně bodů jako třetí Krasnodar. I odtud by tak mohla vést cesta do Ligy mistrů.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Spartak Moskva

Nikolaj Komličenko Ondřej Bičiště  MAFRA  Profimedia.jpg

Na seznam potenciálních zájemců se dostal i Spartak Moskva. Tradiční ruský klub je před posledním ligovým kolem čtvrtý a má bodový náskok na páté CSKA. To znamená jediné – boje v Evropské lize. Zdá se, že Komličenko má skutečně z čeho vybírat.

Foto: Ondřej Bičiště / MAFRA / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud