Flyers už ho nechtějí. Toto jsou 3 kluby, do kterých může zamířit Petr Mrázek

Petr Mrázek se bude znovu stěhovat. Philadelphia o něj nemá zájem a účastník Světového poháru si hledá nový klub. Kde zakotví?

Od sezony 2012/13 chytal za Detroit. V průběhu loňského ročníku však zamířil do Philadelphie, s níž bojoval i v play-off. Flyers se ale vydali jinou cestou a o Mrázka už nestojí. Kam šestadvacetiletý gólman zamíří? Tři kluby, o nichž se začíná spekulovat, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Buffalo Sabres

Petr Mrázek Detroit 2.jpg

V Buffalu dříve krátce působil Michal Neuvirth, jenž se s Mrázkem sešel ve Philadelphii. Sabres letos znovu zůstali bez play-off a byli dokonce nejhorším týmem celé NHL. Buffalo má na soupisce Chada Johnsona a Robina Lehnera, Mrázek by tak měl šanci stát se jedničkou.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Carolina Hurricanes

Petr Mrázek Neuvirth.jpg

Také Carolina zůstala mimo play-off. V organizaci Hurricanes však působí Sebastian Aho, Victor Rask, Jeff Skinner či Jordan Staal, kteří jsou zárukou lepších zítřků. O místo mezi třemi tyčemi se dělí Cam Ward a Scott Darling, ani jeden z nich ale neměl nejlepší sezonu. To by mohla být šance pro Mrázka.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

New York Islanders

Petr Mrázek Phil.jpg

New York Islanders aktuálně řeší budoucnost klubové ikony Johna Tavarese, spekuluje se však také o změnách v brankovišti. Slovensko německá dvojice Jaroslav Halák a Thomas Greiss totiž tým nedovedla do play-off, a tak v klubu možná sáhnou ke změnám. Branku Islanders už hájil Neuvirth, vyzkouší teď v New Yorku Mrázka?

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud