Belgie  Van Kessel odešel v roce 2018 do druholigového belgického Roeselare. Ani tam ale díru do světa neudělal. Za tým odehrál 14 zápasů, do hry ovšem chodil převážně z lavičky náhradníků. Dal jediný gól a přidal jednu nahrávku.

Belgie
Van Kessel odešel v roce 2018 do druholigového belgického Roeselare. Ani tam ale díru do světa neudělal. Za tým odehrál 14 zápasů, do hry ovšem chodil převážně z lavičky náhradníků. Dal jediný gól a přidal jednu nahrávku.

 Slovensko  Do Slavie Van Kessel přišel ze slovenského Trenčína. A v roce 2019 se na Slovensko vrátil. Nejprve si plácl s Trnavou, ta jej ale po měsíci poslala hostovat zpátky do Trenčína. V zemi našich sousedů byl dva roky, než se zase vydal o kus dál. Letos v září se však na Slovensku objevil znovu a posílil Michalovce. Na kontě má premiérový start, který mu vyšel na výbornou – v duelu s Trnavou šel do hry na druhý poločas, během něhož stihl dát gól a přidal jednu nahrávku.
 Kypr  V roce 2020 Van Kessel odešel na Kypr. Konkrétně do celku Olympiakos Nicosia, ten od něj ale čekal víc. Hbitý útočník zasáhl celkem do 21 zápasů, sítě soupeřů však rozvlnil jen třikrát.
 Švédsko  Po konci na slunném Kypru zamířil na sever Evropy. Jeho dalším působištěm se stal švédský Dalkurd, který aktuálně působí ve třetí nejvyšší švédské soutěži. Van Kessel za něj ale neodehrál ani jeden soutěžní zápas.
 Maďarsko  Ze Švédska v lednu roku 2022 odešel do Maďarska. Konkrétně do Gyirmótu, jenže ani tam štěstí nenašel. V klubu si připsal jen čtyři starty a loni v létě v Maďarsku skončil. Od té doby nikde nehrál a teď se po roce zase objevil na Slovensku.
5
Fotogalerie

Fotbalový světoběžník. Podívejte se, kterými zeměmi prošel po odchodu ze Slavie Gino van Kessel

Psal se rok 2016, když do Slavie přišel za více než třicet milionů korun Gino van Kessel. V Edenu si od něj hodně slibovali, útočník z Curacaa ale vybouchl.

Van Kessel odehrál za Slavii v lize jen sedm zápasů, ve kterých dal dva góly. Z Edenu třicetiletý útočník odešel po pár měsících hostovat do Gdaňsku, další rok byl v Oxfordu a v srpnu roku 2018 sešívané barvy opustil natrvalo. Kterými zeměmi od té doby prošel? Podívejte se.

Pokračování 2 / 6

Belgie

Bez názvu.jpg

Van Kessel odešel v roce 2018 do druholigového belgického Roeselare. Ani tam ale díru do světa neudělal. Za tým odehrál 14 zápasů, do hry ovšem chodil převážně z lavičky náhradníků. Dal jediný gól a přidal jednu nahrávku.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Slovensko

profimedia-0543158322.jpg

Do Slavie Van Kessel přišel ze slovenského Trenčína. A v roce 2019 se na Slovensko vrátil. Nejprve si plácl s Trnavou, ta jej ale po měsíci poslala hostovat zpátky do Trenčína. V zemi našich sousedů byl dva roky, než se zase vydal o kus dál. Letos v září se však na Slovensku objevil znovu a posílil Michalovce. Na kontě má premiérový start, který mu vyšel na výbornou – v duelu s Trnavou šel do hry na druhý poločas, během něhož stihl dát gól a přidal jednu nahrávku.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Kypr

profimedia-0450994736.jpg

V roce 2020 Van Kessel odešel na Kypr. Konkrétně do celku Olympiakos Nicosia, ten od něj ale čekal víc. Hbitý útočník zasáhl celkem do 21 zápasů, sítě soupeřů však rozvlnil jen třikrát.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Švédsko

profimedia-0393543222.jpg

Po konci na slunném Kypru zamířil na sever Evropy. Jeho dalším působištěm se stal švédský Dalkurd, který aktuálně působí ve třetí nejvyšší švédské soutěži. Van Kessel za něj ale neodehrál ani jeden soutěžní zápas.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Maďarsko

profimedia-0296499301.jpg

Ze Švédska v lednu roku 2022 odešel do Maďarska. Konkrétně do Gyirmótu, jenže ani tam štěstí nenašel. V klubu si připsal jen čtyři starty a loni v létě v Maďarsku skončil. Od té doby nikde nehrál a teď se po roce zase objevil na Slovensku.

Foto: Dominik Bakeš / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud