Gary Neville (Manchester United)  - společně nejen trénovali a hráli, ale také vařili a chodili hrát golf. David kdysi prohlásil, že s Garym by klidně nechal svou ženu samotnou, i kdyby byla úplně nahá.

Gary Neville (Manchester United) - společně nejen trénovali a hráli, ale také vařili a chodili hrát golf. David kdysi prohlásil, že s Garym by klidně nechal svou ženu samotnou, i kdyby byla úplně nahá.

 Iker Casillas (Real Madrid)  - tuhle fotku si David s brankářem Ikerem Casillasem vystavili v sociální síti Twitter v roce 2012, tedy pár let poté, co se jejich (fotbalové) cesty rozdělily.
 Landon Donovan (Los Angeles Galaxy)  - během amerického angažmá přilnul David k Landonu Donovanovi.
 Pato (AC Milán)  - v době, kdy David působil na San Siru, se šuškalo o jeho přízni k Marcu Borriellovi, ale my jsme našli důkaz, že nejžhavější vztah pěstoval s Brazilcem Patem.
 Zlatan Ibrahimovič (Paris Saint-Germain)  - stará láska sice nerezaví, jak říká známé přísloví, ale nová ji snadno přebije. V posledním působišti se David zhlédl ve švédském kanonýrovi Zlatanu Ibrahimovičovi.
5
Fotogalerie

FOTO: Připomeňte si 5 „lásek“ Davida Beckhama aneb Od Nevilla k Ibrahimovičovi

Když hrával záložník David Beckham v Realu Madrid, prý se říkalo: David + Iker – Victoria = pravá láska. Existuje nemálo fotografií, které by tento jednoduchý matematický výpočet mohly potvrzovat. Ale nejen v Realu měl David svého „oblíbeného hocha.“

Slavný anglický fotbalista, který působil v Manchesteru United, Realu Madrid, AC Milán, Los Angeles Galaxy a posléze oblékal dres Paris Saint-Germain, kde také ukončil kariéru, si v každém klubu našel spřízněnou duši. Provětrali jsme trochu fotoarchivy a vytáhli jsme na světlo světa „důkazy“, že David měl všude svého favorita, s nímž se dělil o city. Najdete je v následující fotogalerii.

Poznámka pro nedovtipné – tohle opravdu nemyslíme vážně…

Doporučujeme

Články odjinud