Hit ve třetí lize. 3 známí fotbalisté, které má trenér Horváth v kádru Domažlic

Dvě nejvyšší domácí fotbalové soutěže odstartovaly. Hodně sledované však letos budou i třetiligové Domažlice.

Domažlice působí v ČFL, ze které se pokusí dostat do druhé ligy. Tým má nově na starost trenér Pavel Horváth, jenž má v kádru i tři hodně známé hráče. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Václav Procházka

Václav Procházka Zlín.jpg

Jeho fotbalový životopis je hodně bohatý. Václav Procházka hrál ligu za Plzeň, Slovácko, Mladou Boleslav, Baník a Zlín. Za ten devětatřicetiletý stoper odkopal ještě loni 27 zápasů, vedení klubu s ním ale přestalo počítat, a tak někdejší reprezentant ligovou scénu opustil. Nové působiště našel v Domažlicích.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

David Limberský

David Limberský Domažlice Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Bývalý reprezentační obránce skončil v roce 2021 v Plzni a poté odešel do Domažlic. Ještě loni na podzim patřil k oporám týmu, pak se ale zranil a na jaře už nehrál. Teď se pokouší o návrat, nikdo však neví, jestli se na hřišti ještě objeví. Kouč Horváth by byl každopádně rád, kdyby měl svého bývalého spoluhráče v týmu. Devětatřicetiletý David Limberský se do fotbalového důchodu nechystá.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 4

Martin Fillo

Martin Fillo Zlín (2).jpg

Společně s Procházkou hrál poslední dva roky ve Zlíně. V minulé sezoně ale vyfasoval dvě červené karty a v Baťově městě skončil. Sedmatřicetiletý Martin Fillo hrával ligu taky za Baník, Teplice, Příbram, Plzeň a Mladou Boleslav. V nejvyšší soutěži zasáhl do 382 duelů, teď bude své zkušenosti předávat v ČFL.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud