Marek Mazanec (Nashville) – hodnocení: 79

Marek Mazanec (Nashville) – hodnocení: 79

Hodnocení všech Čechů ve hře NHL 17. Jak si vedou Jágr či Pastrňák?

Nejlépe hodnoceným hokejistou ve hře NHL 17 je podle předpokladů Sidney Crosby. Z českých zástupců se mezi elitu dostal jediný – Jakub Voráček. Jak si vedli ostatní?

Hodnocení ve hře NHL 17 je každým rokem velmi atraktivním tématem, který neřeší jen fanoušci, ale i samotní hokejisté. Podívali jsme se proto na soupisky všech týmů, na které tvůrci hry zařadili původně 27 českých hráčů.

Nebyli mezi nimi Pavel Zacha, Michal Kempný, Lukáš Sedlák či Martin Frk, zato se dostalo na Ondřeje Pavelce, Jakub Kindl se Zbyňkem Michálkem, kteří byli přesunuti na farmu, či na Ladislava Šmída, jenž kvůli zranění odpískal sezonu. Na kompletní hodnocení všech Čechů koukněte do fotogalerie.

Marek Mazanec Nashville.jpgRadek Faksa 2.jpgDmitrij Jaškin.jpgLadislav Šmíd Calgary.jpgRozsíval Chicago.jpgDavid Pastrňák Boston 2.jpgAndrej Nestrašil Carolina.jpgJakub Kindl Florida.jpgZbyněk Michálek.jpgAleš Hemský Dallas 2.jpgAndrej Šustr.jpgMilan Michálek Toronto.jpgMichal Neuvirth Phil.jpgOndřej Pavelec 2.jpgRadim vrbata.jpgRadko Gudas Phil.jpgRoman Polák Toronto.jpgJiří Hudler Dallas.jpgTomáš Hertl San Jose 3.jpgMartin Hanzal.jpgMichael Frolík Calgary.jpgOndřej Palát.jpgPetr Mrázek Detroit 2.jpgTomáš Plekanec 2.jpgJaromír Jágr Florida 3.jpgDavid Krejčí 2.jpgJakub Voráček Phil.2.jpg

Jak si vedou čeští hokejisté ve hře NHL 17? Nejvyšší rating má Jakub Voráček. (Foto: Profimedia.cz)

Doporučujeme

Články odjinud