Tomáš Holeš  Tomáš Holeš přišel do Slavie coby pravý obránce. Postupně se přesunul na post defenzivního záložníka a poté se z něj stal stoper. Ve středu obrany nastupuje i v reprezentaci. Je lídrem, ústřední postavou sešívaného týmu. Kdyby mu nebylo už 30 let, čekalo by jej lukrativní zahraniční angažmá.

Tomáš Holeš
Tomáš Holeš přišel do Slavie coby pravý obránce. Postupně se přesunul na post defenzivního záložníka a poté se z něj stal stoper. Ve středu obrany nastupuje i v reprezentaci. Je lídrem, ústřední postavou sešívaného týmu. Kdyby mu nebylo už 30 let, čekalo by jej lukrativní zahraniční angažmá.

 Igoh Ogbu  Třiadvacetiletý nigerijský stoper přišel do Slavie v zimě z Norska. Moc času na aklimatizaci nepotřeboval a zabydlel se v základní sestavě. Hraje dobře, má vysokou úspěšnost přihrávek. Nyní nastupuje společně s Holešem.
 Aiham Ousou  Do sezony vstupoval společně se Santosem. V základní sestavě začal i jarní část ligy, v posledních třech duelech ale zůstal pokaždé jen mezi náhradníky. Nyní dostávají přednost Holeš a Ogbu, třiadvacetiletý švédský reprezentant ale šanci ještě určitě dostane.
 Taras Kačaraba  Pozice osmadvacetiletého Tarase Kačaraby není jednoduchá. Ukrajinský stoper, který do Slavie dorazil z Liberce, hrál ještě na podzim docela pravidelně, s jeho výkony ale v Edenu nebyli stoprocentně spokojeni. Nyní je až stoperem číslo čtyři.
 Ondřej Kricfaluši  Mohl by být budoucností Slavie. Devatenáctiletý stoper, který měří 194 centimetrů, si na podzim odbyl premiéru a připsal si prvních pět ligových startů. V důležitých jarních bojích zřejmě moc prostoru nedostane, má však nakročeno k zajímavé kariéře.
5
Fotogalerie

Hovorka skončil, Santos odešel. Podívejte se, kteří stopeři zůstali ve Slavii

Ve Slavii je v posledních dnech docela rušno. V Edenu skončili dva stopeři, sešívaní však stále mají z čeho vybírat.

Ze Slavie už v zimě odešel Ukrajinec Maksym Talovjerov, který může hrát na postu stopera. Před pár dny ukončil kariéru David Hovorka a na hostování do Brazílie zamířil Eduardo Santos. Sešívaným však zůstalo pět dalších stoperů. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Tomáš Holeš

Tomáš Holeš Slavia 21 Vlastimil Vacek  Právo  Profimedi.jpg

Tomáš Holeš přišel do Slavie coby pravý obránce. Postupně se přesunul na post defenzivního záložníka a poté se z něj stal stoper. Ve středu obrany nastupuje i v reprezentaci. Je lídrem, ústřední postavou sešívaného týmu. Kdyby mu nebylo už 30 let, čekalo by jej lukrativní zahraniční angažmá.

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Igoh Ogbu

profimedia-0757088807.jpg

Třiadvacetiletý nigerijský stoper přišel do Slavie v zimě z Norska. Moc času na aklimatizaci nepotřeboval a zabydlel se v základní sestavě. Hraje dobře, má vysokou úspěšnost přihrávek. Nyní nastupuje společně s Holešem.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Aiham Ousou

Aiham Ousou Rakow.jpg

Do sezony vstupoval společně se Santosem. V základní sestavě začal i jarní část ligy, v posledních třech duelech ale zůstal pokaždé jen mezi náhradníky. Nyní dostávají přednost Holeš a Ogbu, třiadvacetiletý švédský reprezentant ale šanci ještě určitě dostane.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Taras Kačaraba

Taras Kačaraba Slavia 22.jpg

Pozice osmadvacetiletého Tarase Kačaraby není jednoduchá. Ukrajinský stoper, který do Slavie dorazil z Liberce, hrál ještě na podzim docela pravidelně, s jeho výkony ale v Edenu nebyli stoprocentně spokojeni. Nyní je až stoperem číslo čtyři.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Ondřej Kricfaluši

Ondřej Kricfaluši Slavia.jpg

Mohl by být budoucností Slavie. Devatenáctiletý stoper, který měří 194 centimetrů, si na podzim odbyl premiéru a připsal si prvních pět ligových startů. V důležitých jarních bojích zřejmě moc prostoru nedostane, má však nakročeno k zajímavé kariéře.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud