Igoh Ogbu  Třiadvacetiletý nigerijský stoper přišel do Slavie v zimě z Norska. Moc času na aklimatizaci nepotřeboval a zabydlel se v základní sestavě. Hraje dobře, má vysokou úspěšnost přihrávek. Nyní nastupuje společně s Holešem.
 Aiham Ousou  Do sezony vstupoval společně se Santosem. V základní sestavě začal i jarní část ligy, v posledních třech duelech ale zůstal pokaždé jen mezi náhradníky. Nyní dostávají přednost Holeš a Ogbu, třiadvacetiletý švédský reprezentant ale šanci ještě určitě dostane.
 Taras Kačaraba  Pozice osmadvacetiletého Tarase Kačaraby není jednoduchá. Ukrajinský stoper, který do Slavie dorazil z Liberce, hrál ještě na podzim docela pravidelně, s jeho výkony ale v Edenu nebyli stoprocentně spokojeni. Nyní je až stoperem číslo čtyři.
 Ondřej Kricfaluši  Mohl by být budoucností Slavie. Devatenáctiletý stoper, který měří 194 centimetrů, si na podzim odbyl premiéru a připsal si prvních pět ligových startů. V důležitých jarních bojích zřejmě moc prostoru nedostane, má však nakročeno k zajímavé kariéře.
5
Fotogalerie

Hovorka skončil, Santos odešel. Podívejte se, kteří stopeři zůstali ve Slavii

Ve Slavii je v posledních dnech docela rušno. V Edenu skončili dva stopeři, sešívaní však stále mají z čeho vybírat.

Ze Slavie už v zimě odešel Ukrajinec Maksym Talovjerov, který může hrát na postu stopera. Před pár dny ukončil kariéru David Hovorka a na hostování do Brazílie zamířil Eduardo Santos. Sešívaným však zůstalo pět dalších stoperů. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Tomáš Holeš

Tomáš Holeš Slavia 21 Vlastimil Vacek  Právo  Profimedi.jpg

Tomáš Holeš přišel do Slavie coby pravý obránce. Postupně se přesunul na post defenzivního záložníka a poté se z něj stal stoper. Ve středu obrany nastupuje i v reprezentaci. Je lídrem, ústřední postavou sešívaného týmu. Kdyby mu nebylo už 30 let, čekalo by jej lukrativní zahraniční angažmá.

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Igoh Ogbu

profimedia-0757088807.jpg

Třiadvacetiletý nigerijský stoper přišel do Slavie v zimě z Norska. Moc času na aklimatizaci nepotřeboval a zabydlel se v základní sestavě. Hraje dobře, má vysokou úspěšnost přihrávek. Nyní nastupuje společně s Holešem.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Aiham Ousou

Aiham Ousou Rakow.jpg

Do sezony vstupoval společně se Santosem. V základní sestavě začal i jarní část ligy, v posledních třech duelech ale zůstal pokaždé jen mezi náhradníky. Nyní dostávají přednost Holeš a Ogbu, třiadvacetiletý švédský reprezentant ale šanci ještě určitě dostane.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Taras Kačaraba

Taras Kačaraba Slavia 22.jpg

Pozice osmadvacetiletého Tarase Kačaraby není jednoduchá. Ukrajinský stoper, který do Slavie dorazil z Liberce, hrál ještě na podzim docela pravidelně, s jeho výkony ale v Edenu nebyli stoprocentně spokojeni. Nyní je až stoperem číslo čtyři.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Ondřej Kricfaluši

Ondřej Kricfaluši Slavia.jpg

Mohl by být budoucností Slavie. Devatenáctiletý stoper, který měří 194 centimetrů, si na podzim odbyl premiéru a připsal si prvních pět ligových startů. V důležitých jarních bojích zřejmě moc prostoru nedostane, má však nakročeno k zajímavé kariéře.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud