Jiří Hudler – Simona Krainová  Vztah bývalého hokejisty z NHL a přední české modelky bulvární novináři rozebrali na ty nejmenší částečky. Jiřímu Hudlerovi se Simonou Krainovou nic nedarovali a jejich rozchod, který proběhl v italském stylu, dal „žurnalistům“ spoustu příležitostí k tomu, aby je „natírali“ dlouho poté, co už nebyli spolu. Hudler se v srpnu 2009 vydal na angažmá do Dynama Moskva, noc předtím prý ale strávil se dvěma prostitutkami. Ty následně celou událost ochotně vylíčily pro bulvární tisk. O dvanáct let starší Krainová si na Hudleorvi vylila zlost a vztah ihned ukončila, definitivně a rázně. Profimedia.cz
 Martin Jiránek - Diana Kobzanová  Vztah bývalého českého fotbalového reprezentanta Martina Jiránka a někdejší Miss České republiky byl od začátku hodně sledovaný. Jiránek se dal s Dianou Kobzanovou dohromady v roce 2001, ještě v době, kdy byl ženatý. Jejich společný život však nebyl pohádkový, často spíš pořádně divoký. Po třech letech se začalo mluvit o fotbalistově nevěře a Kobzanová ho z hodiny na hodinu vyhodila. Ještě se dali několikrát dohromady, dokonce se i zasnoubili, dnes už si ale jde každý svou cestou. Profimedia.cz
 Milan Baroš - Eva Kiliánová  Milan Baroš byl v roce 2004 na vrcholu. Z Eura se vrátil jako nejlepší kanonýr turnaje, celý národ ho miloval a on si slávu patřičně užíval. V partnerském životě se ale Barošovi nedařilo. Když modelka Eva Kiliánová přišla na jeho noční úlet s někdejší Miss České republiky Kateřinou Průšovou, na nic nečekala a vztah s fotbalistou Liverpoolu utnula. Baroš se ale časem poučil a stal se šťastným otcem dvou dětí. Profimedia.cz
 Tomáš Řepka - Renáta Řepková  Fotbalový bouřlivák Tomáš Řepka vždycky vyvolával spoustu emocí na zelených pažitech, ale i mimo ně. Sem tam na sebe Řepka rád upozornil. Co však asi příliš nechtěl medializovat, byl jeho rozvod s manželkou Renátou, s níž byl šestnáct let, pak se dal ale dohromady s modelkou Vlaďkou Erbovou a přišel rozvod, dlouhé tahanice a také spekulace v bulváru. Řepkova bývalá manželka nechtěla připustit, že za rozvod může i ona. S tím ale fotbalista nesouhlasil. Soud mu dal nakonec za pravdu. Tomáš se prý cítil nespokojený, měl pocit, že je stále vychováván, ponižován, kontrolován. I to zaznělo v rozsudku. S Erbovou nakonec dopadl úplně stejně a bulvár si smlsl na bouřlivém rozchodu ostře sledovaného páru. Profimedia.cz
6
Fotogalerie

Jaromír Jágr a spol. Připomeňte si 6 ostře sledovaných rozchodů českých sportovců

Slavní sportovci a jejich partnerky. To je téma, na které se vrhají bulvární média stejně dravě jako žralok na krvácející kořist. Nejvíce ve chvílích, kdy se vztah rodí a potom když definitivně končí.

Jednou z velkých ryb, která už mnohokrát uvízla v sítích bulvárních novinářů, byl hokejista Jaromír Jágr, jenž se rozešel s několika přítelkyněmi. Naposled to byla Veronika Kopřivová. Rozluka proběhla bez větších emocí a Jaromír byl po čtyřech letech zase na nějaký čas sám. Nyní už ale opět vesele randí. Tou šťastnou je Dominika Branišová.

Řada českých párů, kde jednu polovičku tvořili vrcholoví sportovci, volila však často jiný, bouřlivější, způsob odloučení než Jágr s Kopřivovou. V následujících kapitolách najdete šest ostře sledovaných rozchodů českých fotbalistů a hokejistů z (ne)dávné minulosti.

Pokračování 2 / 7

Tomáš Plekanec - Lucie Vondráčková

Plekanec Vondráčková.jpg

Dlouho to vypadalo, že hokejista Tomáš Plekanec a zpěvačka Lucie Vondráčková žijí v dokonalém vztahu. On válel v NHL v dresu Montrealu, ona se starala o děti a vypadalo to, že to oběma vyhovuje. Jenže v roce 2018 se pár rozešel, Vondráčková odletěla do Kanady, kde už Plekanec nehrál, protože neměl kontrakt a vrátil se do vlasti, a v zámoří požádala o rozvod.

Následující měsíce si dvojice vyměňovala přes bulvární média invektivy a nenechala na sobě suchou nit. Plekanec zatím randil s tenistkou Lucií Šafářovou, s níž už má dítě. Nakonec se pár údajně dohodl na podmínkách rozvodu. Podle Blesku požadovala Vondráčková cca 119 milionů korun. Jako kompenzaci za ztracenou kariéru 68 milionů, na zabezpečení do budoucna 51 milionů, a navrch ještě 510 tisíc korun měsíčně jako výživné pro rozvedenou manželku. Alimenty na nezletilé syny měl pak určit soud.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 7

Jiří Hudler – Simona Krainová

Hudler.jpg

Vztah bývalého hokejisty z NHL a přední české modelky bulvární novináři rozebrali na ty nejmenší částečky. Jiřímu Hudlerovi se Simonou Krainovou nic nedarovali a jejich rozchod, který proběhl v italském stylu, dal „žurnalistům“ spoustu příležitostí k tomu, aby je „natírali“ dlouho poté, co už nebyli spolu.

Hudler se v srpnu 2009 vydal na angažmá do Dynama Moskva, noc předtím prý ale strávil se dvěma prostitutkami. Ty následně celou událost ochotně vylíčily pro bulvární tisk. O dvanáct let starší Krainová si na Hudlerovi vylila zlost a vztah ihned ukončila, definitivně a rázně.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 7

Martin Jiránek - Diana Kobzanová

Jiránek.jpg

Vztah bývalého českého fotbalového reprezentanta Martina Jiránka a někdejší Miss České republiky byl od začátku hodně sledovaný. Jiránek se dal s Dianou Kobzanovou dohromady v roce 2001, ještě v době, kdy byl ženatý.

Jejich společný život však nebyl pohádkový, často spíš pořádně divoký. Po třech letech se začalo mluvit o fotbalistově nevěře a Kobzanová ho z hodiny na hodinu vyhodila. Ještě se dali několikrát dohromady, dokonce se i zasnoubili, dnes už si ale jde každý svou cestou.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 7

Milan Baroš - Eva Kiliánová

baros-kilianova.jpg

Milan Baroš byl v roce 2004 na vrcholu. Z Eura se vrátil jako nejlepší kanonýr turnaje, celý národ ho miloval a on si slávu patřičně užíval. V partnerském životě se ale Barošovi nedařilo.

Když modelka Eva Kiliánová přišla na jeho noční úlet s někdejší Miss České republiky Kateřinou Průšovou, na nic nečekala a vztah s fotbalistou Liverpoolu utnula. Baroš se ale časem poučil a stal se šťastným otcem dvou dětí.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 7

Tomáš Řepka - Renáta Řepková

repka-repkova.jpg

Fotbalový bouřlivák Tomáš Řepka vždycky vyvolával spoustu emocí na zelených pažitech, ale i mimo ně. Sem tam na sebe Řepka rád upozornil. Co však asi příliš nechtěl medializovat, byl jeho rozvod s manželkou Renátou, s níž byl šestnáct let, pak se dal ale dohromady s modelkou Vlaďkou Erbovou a přišel rozvod, dlouhé tahanice a také spekulace v bulváru.

Řepkova bývalá manželka nechtěla připustit, že za rozvod může i ona. S tím ale fotbalista nesouhlasil. Soud mu dal nakonec za pravdu. Tomáš se prý cítil nespokojený, měl pocit, že je stále vychováván, ponižován, kontrolován. I to zaznělo v rozsudku. S Erbovou nakonec dopadl úplně stejně a bulvár si smlsl na bouřlivém rozchodu ostře sledovaného páru.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 7 / 7

Tomáš Ujfaluši - Kateřina Ujfaluši

ujfove.jpg

S manželkou Kateřinou se Tomáš Ujfaluši seznámil v roce 1998 na diskotéce. Když se o deset let později rozváděli, všechno navenek proběhlo v klidném duchu. Jenže později se ukázalo, že Kateřina údajně Ujfalušiho dva roky podváděla.

Ani on nebyl svatý. Známá je aféra fotbalové reprezentace, kdy na hotelovém pokoji fotbalisté slavili s lehkými ženami. A v době, kdy byl ženatý, měl mít údajně vztah s Lucii Vondáčkovou, bývalou manželkou Tomáše Plekance. No není ten (český sportovní) svět malý?

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud