Jílek s nimi na Letné nepočítá. 3 hráči, které Sparta poslala do své nové rezervy

Na mapy domácích soutěží se vrací B týmy. Rezervní výběr postavila i Sparta. Trenér Václav Kotal má k dispozici zajímavé mužstvo s několika známými tvářemi.

Bez názvu1.jpg

Na soupisce B týmu Sparty jsou například Václav Dudl, Milan Piško, Vadim Chervak, Lamine Traore či Youssouf Dao. Kouč Kotal má však k dispozici i další tři hráče, kteří „něco“ odkopali i v nejvyšší soutěži. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Lukáš Vácha

Lukáš Vácha Dominik Bakeš CNC Profimedia.jpg

Třicetiletý záložník přišel do Sparty v roce 2013. Na Letné si vybudoval silnou pozici a dokonce se dostal do reprezentace. Jenže ho trápily výkyvy formy i zdravotní problémy a v uplynulé sezoně zasáhl jen do čtyř ligových zápasů. Předtím působil na hostování v Liberci, jenže ani návrat do známého prostředí jej nenakopl. Teď by Lukáš Vácha měl patřit k pilířům rezervního týmu. Nebo po něm sáhnou jinde?

Foto: Dominik Bakeš / CNC / Profimedia

 

Pokračování 3 / 4

Vukadin Vukadinovič

Vukadin Vukadinovič Sparta Barbora Reichová CNC Profimedia.jpg

Srbský fotbalista přišel do Sparty před dvěma lety ze Zlína. Jenže celý první rok ještě hostoval v Baťově městě a v loňské sezoně odehrál za Spartu jen deset zápasů. Do základní sestavy se dostal jednou, vstřelil jediný gól a na Letné s ním už nepočítají. Aktuálně je v B týmu, klidně se ale může stát, že odejde jinam.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

 

Pokračování 4 / 4

Lukáš Juliš

Lukáš Juliš Sparta 18 Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

Když v sezoně 2013/14 debutoval v lize, předpovídala se mu zajímavá kariéra. Jenže teď má Lukáš Juliš 24 let a na Letné už o něj nestojí. V uplynulé sezoně hostoval v Bohemians 1905, připsal si však pouze sedm startů a nevstřelil ani jeden gól. V létě se vrátil do Sparty, jenže do prvního týmu se nedostal, a tak na svou šanci musí čekat v rezervě.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

 

Doporučujeme

Články odjinud