Alexandr Ovečkin

Alexandr Ovečkin

Bobby Clarke
Brian Leetch
Gordie Howe
Jaroslav Halák
10
Fotogalerie

Jsou to oni, nejsou to oni? 10 povedených karikatur slavných hokejistů z NHL

Všeobecně známí lidé to občas nemívají lehké. Musejí se smířit s mnoha životními nepříjemnostmi, které by je - pokud by byli jen obyčejnými a průměrnými smrtelníky - nejspíš nepotkávaly. Platí to i pro slavné hokejisty.

Fotbalisté jsou na tom hůř, to je jisté, protože kopaná je globální záležitostí, kdežto hokej se na špičkové úrovni hraje jen v několika zemích na světě. Ale právě tam na svou popularitu mohou hráči „doplácet.“

V restauracích jim fanoušci kazí potěšení z kusu žvance a žádají je o autogramy. Bulvární novináři čekají na jejich sebemenší zaškobrtnutí, aby je mohli pořádně natřít ve svých plátcích. A zruční karikaturisté si zase z jejich vizáže občas dokážou pěkně vystřelit.

Poslední zmíněná alternativa je v porovnání s prvními dvěma docela příjemná. Důkazem budiž galerie, ve které najdete desítku superslavných hokejistů NHL z let minulých i ze současnosti.

Alexandr Ovečkin.jpgBobby Clarke.jpgBrian Leetch.jpgGordie Howe.jpgJaroslav Halák.jpgJerome Iginla.jpgKen Dryden.jpgMaurice Richard.jpgSidney Crosby.jpgWayne Gretzky.jpg
Karikatury hvězd NHL. Jako by hráči vypadli z nějakého hokejového komiksu...

Doporučujeme

Články odjinud