David Douděra Parádní výkony z loňské sezony jej dostaly do Slavie. Z té se vyhoupl až do reprezentace. V Edenu patří k oporám, do posledního duelu v Mladé Boleslavi ale David Douděra nezasáhl. Čtyřiadvacetiletý pravý bek či záložník nenastoupil kvůli zranění a zatím není jasné, zda stihne souboj na Letné.
 Tomáš Holeš Zdálo se, že jeho vleklé zdravotní problémy jsou minulostí. Třicetiletý univerzál se na jaře vrátil i do reprezentace, jenže teď je zase mimo hru. Kvůli nemoci vynechal poslední zápas v Mladé Boleslavi, vrátí se na derby?
 David Jurásek V této sezoně je jedním z klíčových hráčů sešívaného týmu. Dostal se i do základní sestavy reprezentace a už v létě možná odejde do zahraničí. Dvaadvacetiletý levý bek je produktivní, v posledním duelu v Mladé Boleslavi šel ale ze hry už po prvním poločase. Stihne se dát do pořádku?
 Petr Ševčík Osmadvacetiletý reprezentační záložník vynechal poslední zápas, stejně jako třeba Holeš, kvůli nemoci. Petr Ševčík v tomto ročníku zasáhl jen do 15 duelů a sešívaným hodně chyběl. Je otázkou, jestli bude proti Spartě fit.
7
Fotogalerie

Kalamita v Edenu. 7 klíčových hráčů Slavie, kteří mohou vynechat derby se Spartou

Slavia není v dobré pozici. Přišla o vedoucí pozici v tabulce, čeká jí derby na Letné a kabinu navíc zasáhla rozsáhlá marodka.

Slavia žádá o prominutí trestu pro Petera Olayinku. Mezi sešívanými totiž řádí nemoci, zranění a nově i viróza. Kteří klíčoví hráči by mohli přijít o sobotní derby? Podívejte se.

Pokračování 2 / 8

Igoh Ogbu

Igoh Ogbu Slavia Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Zimní posila z Nigérie se zabydlela v základní sestavě. Igoh Ogbu se stal jedním z pilířů defenzivní linie, nechyboval, odváděl dobré výkony. Naposledy hrál ale na začátku dubna v Olomouci, nyní je s otřesem mozku mimo hru.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 8

David Douděra

David Douděra Slavia Vlastimil Vacek Právo Profimedia.jpg

Parádní výkony z loňské sezony jej dostaly do Slavie. Z té se vyhoupl až do reprezentace. V Edenu patří k oporám, do posledního duelu v Mladé Boleslavi ale David Douděra nezasáhl. Čtyřiadvacetiletý pravý bek či záložník nenastoupil kvůli zranění a zatím není jasné, zda stihne souboj na Letné.

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 4 / 8

Tomáš Holeš

Tomáš Holeš Slavia 21 Vlastimil Vacek Právo Profimedi.jpg

Zdálo se, že jeho vleklé zdravotní problémy jsou minulostí. Třicetiletý univerzál se na jaře vrátil i do reprezentace, jenže teď je zase mimo hru. Kvůli nemoci vynechal poslední zápas v Mladé Boleslavi, vrátí se na derby?

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 5 / 8

David Jurásek

David Jurásek Slavia.jpg

V této sezoně je jedním z klíčových hráčů sešívaného týmu. Dostal se i do základní sestavy reprezentace a už v létě možná odejde do zahraničí. Dvaadvacetiletý levý bek je produktivní, v posledním duelu v Mladé Boleslavi šel ale ze hry už po prvním poločase. Stihne se dát do pořádku?

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 8

Petr Ševčík

Petr Ševčík Slavia 22 Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

Osmadvacetiletý reprezentační záložník vynechal poslední zápas, stejně jako třeba Holeš, kvůli nemoci. Petr Ševčík v tomto ročníku zasáhl jen do 15 duelů a sešívaným hodně chyběl. Je otázkou, jestli bude proti Spartě fit.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 7 / 8

Christos Zafeiris

Christos Zafeiris Slavia Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

To by byla ztráta jako hrom. Christos Zafeiris přišel do Edenu v zimě, je mu teprve 20 let, přesto už je pasován do role hráče, který může Pražanům vybojovat titul. Své kvality norský záložník předvedl v posledním duelu v Mladé Boleslavi, kde parádní výkon korunoval i premiérovým ligovým gólem. Teď jej ale měla doběhnout viróza.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 8 / 8

Ondřej Lingr

Ondřej Lingr Slavia.jpg

Ondřej Lingr sice nemá pevný flek v sešívané sestavě, přesto patří ke klíčovým postavám Slavie. Čtyřiadvacetiletý ofenzivní záložník letos dal už deset branek. V posledním duelu v Mladé Boleslavi byl v základní sestavě, nyní jej ale trápí zdravotní problémy.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud