Kanonýři, kterým to zatím nestřílí. 3 čeští útočníci z NHL, od nichž se letos čekalo víc

Nejlepším českým střelcem v aktuální sezoně NHL je David Pastrňák. Ten je zároveň jediným Čechem, který se letos dostal přes deset branek.

Daří se také Tomáši Hertlovi, Pavlu Zachovi nebo Martinu Nečasovi. Od některých českých útočníků se ale čekalo víc. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 4

Dominik Kubalík (Ottawa Senators) – 4 góly

Bez názvu.jpg

Loni dal dvacet branek v Detroitu a v podobném tempu chtěl pokračovat taky v Ottawě. Na první gól čekal až na konec října, pak to ale rozbalil a během pár zápasů se trefil čtyřikrát. Jenže od té doby zase nic, osmadvacetiletý forvard čeká na gól už měsíc. Takto si své působení u Senators nejspíš nepředstavoval.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Jakub Vrána (St. Louis Blues) – 2 góly

Jakub Vrána SLB.jpg

Kvůli problémům v osobním životě musel v minulé sezoně svou kariéru přerušit. Jakub Vrána se vrátil zpátky, Detroit jej ale poté poslal do St. Louis. Vítěz Stanley Cupu za Blues v minulé sezoně stihl dvacet zápasů, ve kterých dal deset branek. Všichni byli spokojeni a čekali, co sedmadvacetiletý forvard předvede letos. Jenže Jakub Vrána se zatím trefil jen dvakrát, na gól čeká od poloviny listopadu.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Filip Zadina (San Jose Sharks) – 3 góly

Filip Zadina SJ.jpg

Mohl pokračovat v Detroitu, Filip Zadina šel ale s kůži na trh a vydal se vstříc novému angažmá. Plácl si se San Jose a věřil, že pořádně nakopne svou kariéru. Začal dobře, v prvních třech zápasech dal dva góly, od té doby se ale prosadil jen jednou. Čtyřiadvacetiletý forvard se naposledy trefil před měsícem, k tomu přidal dvě nahrávky. Nejen on určitě čekal lepší čísla.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud