6. Toni Kroos – 211 tisíc liber týdně  Přes 210 tisíc liber týdně přistává na účtu Tonimu Kroosovi. Dvaatřicetiletý německý reprezentant a bývalý záložník Bayernu Mnichov je jedním z hlavních pilířů záložní řady Realu Madrid. V klubu má platnou smlouvu do roku 2023. A aktuálním ročníku odehrál 15 ligových utkání, ve kterých zaznamenal jeden gól a tři asistence. Další dvě branky přidal v pěti zápasech Ligy mistrů. Profimedia.cz

6. Toni Kroos – 211 tisíc liber týdně
Přes 210 tisíc liber týdně přistává na účtu Tonimu Kroosovi. Dvaatřicetiletý německý reprezentant a bývalý záložník Bayernu Mnichov je jedním z hlavních pilířů záložní řady Realu Madrid. V klubu má platnou smlouvu do roku 2023. A aktuálním ročníku odehrál 15 ligových utkání, ve kterých zaznamenal jeden gól a tři asistence. Další dvě branky přidal v pěti zápasech Ligy mistrů. | Profimedia.cz

 5. Marcelo – 331 tisíc liber týdně  Patnáct dlouhých let je už součástí Bílého baletu brazilský obránce Marcelo. Za tu dobu s Realem vyválčil pět španělských titulů, čtyřikrát přispěl k triumfu v Lize mistrů, dvakrát zvedl nad hlavu pohár pro vítěze Copa del Rey, třikrát vyhrál Superpohár UEFA a čtyřikrát mistrovství světa klubů. Na konci sezony mu ale na Santiago Bernabeu vyprší smlouva a tím se jeho spojení se slavným klubem (zřejmě) uzavře. V aktuálním ročníku toho kvůli zdravotním patáliím moc neodehrál, ještě si ale může pár měsíců užívat nadstandardně vysoký plat, který mu týdně zajišťuje přes 330 tisíc liber týdně. Profimedia.cz
 4. David Alaba – 375 tisíc liber týdně  Rakouský reprezentant David Alaba je v devětadvaceti letech jednou z nejzářivějších hvězd světového fotbalu. Levý obránce, který může bez problémů hrát i ve středu obrany nebo jako záložník, patří k nejkreativnějším zadákům, kteří momentálně pobíhají po evropských trávnících. Rodák z Vídně se učil hrát fotbal v místní Austrii, ale v šestnácti letech zamířil na západ a od té doby byl až do loňského léta v Bayernu. Od roku 2009 zvládl v barvách bavorského velkoklubu odehrát 431 utkání ve všech soutěžích a nastřílel v nich 33 branek. V mnichovském klubu velmi stáli o to, aby zůstal, ale odmítli mu navýšit plat podle jeho představ. Real Madrid ale jeho požadavky splnil a on teď vydělává přibližně 450 tisíc eur týdně. Profimedia.cz
 3. Luka Modrič – 388 tisíc liber týdně  V roce 2018 zářil Luka Modrič na světovém šampionátu v Rusku, kde dotáhl Chorvaty k senzačnímu stříbru. Následně o něho stál Inter Milán, on ale zůstal v Realu Madrid. Šikovný záložník se stal nejlepším hráčem roku podle FIFA a získal i Zlatý míč. Momentálně je Modričovi 36 let a na Santiago Bernabeu má podepsaný kontrakt do konce aktuální sezony, který mu týdně zajišťuje příjem ve výši téměř 400 tisíc liber. Profimedia.cz
 2. Eden Hazard – 416 tisíc liber týdně  V létě roku 2019 se belgický reprezentant Eden Hazard stěhoval ze Stamford Bridge do Španělska a fanoušci Realu Madrid byli u vytržení. Od bývalého útočníka Chelsea očekávali, že bude ofenzivním motorem týmu a potáhne mančaft vstříc trofejím v domácích i evropských soutěžích. Vytoužený borec dostal do vínku super plat, který mu zajišťuje skoro 23 milionů liber ročně. Smlouva na San Bernabeu mu vyprší až v roce 2024, ale kvůli zdravotním lapáliím toho v klubu zatím moc neodehrál a jeho působení ve Španělsku je jedním velkým zklamáním. Během tohoto měsíce se spekulovalo o tom, že by mohl z Madridu odejít, ale také vzhledem k astronomickému platu se nenašel žádný zájemce o jeho služby. Profimedia.cz
6
Fotogalerie

Kolik berou hvězdy Realu Madrid? Toto je 6 nejlépe placených hráčů Bílého baletu v aktuální sezoně

Profesionální fotbalisté nepatří mezi zoufalce, kteří by přepočítávali před výplatou každou minci v peněžence. Zvlášť to platí pro ty, kteří hrají v bohatých velkoklubech.

Ve kterém španělském klubu si vydělávají fotbalisté nejvíc peněz? Především v Barceloně a Realu Madrid. Právě Bílý balet je klubem, na který se podíváme trochu blíž. Jaké částky si v této sezoně fotbalisté ze Santiago Bernabeu vydělají? Šest nejlépe placených hráčů královského klubu najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 7

6. Toni Kroos – 211 tisíc liber týdně

Toni Kroos-Real1.jpg

Přes 210 tisíc liber týdně přistává na účtu Tonimu Kroosovi. Dvaatřicetiletý německý reprezentant a bývalý záložník Bayernu Mnichov je jedním z hlavních pilířů záložní řady Realu Madrid. V klubu má platnou smlouvu do roku 2023. A aktuálním ročníku odehrál 15 ligových utkání, ve kterých zaznamenal jeden gól a tři asistence. Další dvě branky přidal v pěti zápasech Ligy mistrů.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 7

5. Marcelo – 331 tisíc liber týdně

Marcelo1.jpg

Patnáct dlouhých let je už součástí Bílého baletu brazilský obránce Marcelo. Za tu dobu s Realem vyválčil pět španělských titulů, čtyřikrát přispěl k triumfu v Lize mistrů, dvakrát zvedl nad hlavu pohár pro vítěze Copa del Rey, třikrát vyhrál Superpohár UEFA a čtyřikrát mistrovství světa klubů. Na konci sezony mu ale na Santiago Bernabeu vyprší smlouva a tím se jeho spojení se slavným klubem (zřejmě) uzavře. V aktuálním ročníku toho kvůli zdravotním patáliím moc neodehrál, ještě si ale může pár měsíců užívat nadstandardně vysoký plat, který mu týdně zajišťuje přes 330 tisíc liber týdně.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 7

4. David Alaba – 375 tisíc liber týdně

David Alaba-Real.jpg

Rakouský reprezentant David Alaba je v devětadvaceti letech jednou z nejzářivějších hvězd světového fotbalu. Levý obránce, který může bez problémů hrát i ve středu obrany nebo jako záložník, patří k nejkreativnějším zadákům, kteří momentálně pobíhají po evropských trávnících.

Rodák z Vídně se učil hrát fotbal v místní Austrii, ale v šestnácti letech zamířil na západ a od té doby byl až do loňského léta v Bayernu. Od roku 2009 zvládl v barvách bavorského velkoklubu odehrát 431 utkání ve všech soutěžích a nastřílel v nich 33 branek. V mnichovském klubu velmi stáli o to, aby zůstal, ale odmítli mu navýšit plat podle jeho představ. Real Madrid ale jeho požadavky splnil a on teď vydělává přibližně 450 tisíc eur týdně.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 7

3. Luka Modrič – 388 tisíc liber týdně

Luka Modrič2.jpg

V roce 2018 zářil Luka Modrič na světovém šampionátu v Rusku, kde dotáhl Chorvaty k senzačnímu stříbru. Následně o něho stál Inter Milán, on ale zůstal v Realu Madrid. Šikovný záložník se stal nejlepším hráčem roku podle FIFA a získal i Zlatý míč. Momentálně je Modričovi 36 let a na Santiago Bernabeu má podepsaný kontrakt do konce aktuální sezony, který mu týdně zajišťuje příjem ve výši téměř 400 tisíc liber.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 7

2. Eden Hazard – 416 tisíc liber týdně

Eden Hazard-Real1.jpg

V létě roku 2019 se belgický reprezentant Eden Hazard stěhoval ze Stamford Bridge do Španělska a fanoušci Realu Madrid byli u vytržení. Od bývalého útočníka Chelsea očekávali, že bude ofenzivním motorem týmu a potáhne mančaft vstříc trofejím v domácích i evropských soutěžích. Vytoužený borec dostal do vínku super plat, který mu zajišťuje skoro 23 milionů liber ročně.

Smlouva na San Bernabeu mu vyprší až v roce 2024, ale kvůli zdravotním lapáliím toho v klubu zatím moc neodehrál a jeho působení ve Španělsku je jedním velkým zklamáním. Během tohoto měsíce se spekulovalo o tom, že by mohl z Madridu odejít, ale také vzhledem k astronomickému platu se nenašel žádný zájemce o jeho služby.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 7 / 7

1. Gareth Bale – 600 tisíc liber týdně

Gareth Bale-Real.jpg

Do té doby, než Neymar odešel z Barcelony do Paris Saint-Germain, byl nejdražším hráčem planety. Gareth Bale je v Realu od roku 2013 a na kontě má čtyři tituly z Ligy mistrů a dva ze španělské La Ligy. Hvězda reprezentace Walesu, která dříve hrávala za Tottenham, je v současné době nejlépe placeným hráčem madridského velkoklubu, a to navzdory faktu, že prakticky nehraje. Smlouvu na San Bernabeu má podepsanou do konce sezony 2021/22 a fanoušci Bílého baletu se modlí, aby už byl konečně z klubu pryč.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud