Konkurence na Letné je obrovská. 7 hráčů áčka Sparty, kteří hrají ve druhé lize

3 komentáře

Ko
21. září 2022 • 8:21

Podle Rosickýho měli hrát v béčku jen hráči, který mají potenciál pro áčko a připravovat se. Momentálně se béčko lepí nepotřebnýma hráčema, který potřebujou hrát. Rosický ven!!!

Millwall
21. září 2022 • 9:32

Přesně tak ! Oba Rosičtí jsou spolu s Čuprem Svobodou Hrdličkou největší škudci Sparty a kdyby fanoušci Sparty svuj klub opravdu milovali tak ty to mega škudce jiź dávno z klubu vyhnali !!! Hlavně oba Rosičtí se drži ve Spartě zuby nehty u koryta kam jim hlupák Křetinský za více než 3.8 roku co škodí ve Spartě nasypal dohromady více než 53 mil.kč za " likvidaci" klubu !!!!!!

Millwall
20. září 2022 • 13:04

V "B" týmu má chytat Filip Nalezínek - golman s obrovským talentem výbornou hrou nohama a výškou nad 195 cm ! Žádnej Heča nebo Tuma !!! Vitík se snad v "B" týmu dostane do formy aby měl na základ v "A" týmu to samé Fortelný. Wiesner a Sáček ti měli být již dávno prodáni nebo vyměněni v rámci ligy ani jeden nemá ve Spartě co dělat tak jako další pruměráci a skleněnky Čelustka Vidheim Krejčí st. Pavelka Juliš Minčev !!! Karabec fotbalista od pána boha ale ta hlava ( tak jako byl Jan Šimák) ...... toho měla dát Sparta na hostovačku do Hradce a zkušený trener Koubek by ho srovnal že by do měsice jezdil v zápase ne na 70% jako ve Spartě ale na 99% !!

Doporučujeme

Články odjinud