Dennis Praet    Týdenní plat:  86 538 liber   Roční plat:  4,5 mil. liber Belgický reprezentant je kvůli zranění mimo hru. Dennis Praet nehrál v Edenu a nepředstaví se ani v odvetě. Leicesteru tak šestadvacetiletý záložník, který patří k nejlépe placeným hráčům týmu, hodně chybí. Pro Lišky je totiž velmi důležitý. Foto: Profimedia.cz
 Cengiz Ünder    Týdenní plat:  94 231 liber   Roční plat:  4,9 mil. liber Třiadvacetiletý křídelník v Leicesteru hostuje z AS Řím. V Premier League si turecký reprezentant připsal zatím osm startů, gólově se ale ještě neprosadil.  Foto: Profimedia.cz
 James Maddison    Týdenní plat:  110 tis. liber   Roční plat:  5,72 mil. liber Letos má na kontě už jedenáct soutěžních branek a deset asistencí. S tržní hodnotou 55 milionů eur je nejdražším hráčem týmu. Tomu odpovídá i plat, který čtyřiadvacetiletý anglický záložník pobírá.  Foto: Profimedia.cz
 Kasper Schmeichel    Týdenní plat:  130 tis. liber   Roční plat:  6,76 mil. liber Ve vzduchu někdy nepůsobí nejjistěji, stále však patří k nejlepším gólmanům Premier League. V prvním duelu hráči Slavie na čtyřiatřicetiletého dánského brankáře nevyzráli. Překonají ho v odvetě?  Foto: Profimedia.cz
6
Fotogalerie

Král Vardy a další boháči v kádru Lišek. Toto je 5 nejlépe placených hráčů Leicesteru

Úvodní duel s Leicesterem fotbalisté Slavie zvládli a v odvetě se chtějí porvat o postup. Stále přitom platí, že anglický tým je jasným favoritem.

Jamie Vardy Leicester 2.jpg

Slavia v domácí bitvě s Leicesterem rozhodně nezklamala a stále je ve hře o postup do další fáze Evropské ligy. Proti sešívaným přitom stojí hodně silný soubor, ve kterém působí řada nesmírně kvalitních fotbalistů. Podívali jsme se na portál spotrac.com a sestavili podle něj žebříček pěti nejlépe placených hráčů Lišek. Jejich jména najdete v následujících kapitolách. 

Pokračování 2 / 6

Dennis Praet 

Dennis Praet.jpg

Týdenní plat: 86 538 liber 
Roční plat: 4,5 mil. liber 

Belgický reprezentant je kvůli zranění mimo hru. Dennis Praet nehrál v Edenu a nepředstaví se ani v odvetě. Leicesteru tak šestadvacetiletý záložník, který patří k nejlépe placeným hráčům týmu, hodně chybí. Pro Lišky je totiž velmi důležitý.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Cengiz Ünder 

Cengiz Ünder.jpg

Týdenní plat: 94 231 liber 
Roční plat: 4,9 mil. liber 

Třiadvacetiletý křídelník v Leicesteru hostuje z AS Řím. V Premier League si turecký reprezentant připsal zatím osm startů, gólově se ale ještě neprosadil. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

James Maddison 

James Maddison.jpg

Týdenní plat: 110 tis. liber 
Roční plat: 5,72 mil. liber 

Letos má na kontě už jedenáct soutěžních branek a deset asistencí. S tržní hodnotou 55 milionů eur je nejdražším hráčem týmu. Tomu odpovídá i plat, který čtyřiadvacetiletý anglický záložník pobírá. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Kasper Schmeichel 

Kasper Schmeichel.jpg

Týdenní plat: 130 tis. liber 
Roční plat: 6,76 mil. liber 

Ve vzduchu někdy nepůsobí nejjistěji, stále však patří k nejlepším gólmanům Premier League. V prvním duelu hráči Slavie na čtyřiatřicetiletého dánského brankáře nevyzráli. Překonají ho v odvetě? 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Jamie Vardy 

Jamie Vardy Tielemans.jpg

Týdenní plat: 140 tis. liber 
Roční plat: 7,28 mil. liber 

Už není nejmladší, je mu 34 let, čich na góly má ale pořád stejný. Jamie Vardy je legendou a zároveň nejlépe placeným hráčem Leicesteru. V Edenu se neprosadil, v jakém světle se ukáže v odvetě? 

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud