Tomáš Koubek (FC Augsburg) – 72 . Svého času v reprezentaci válčil o post brankářské dvojky, nyní je však v národním týmu až gólmanem číslo čtyři. Dostal šanci v duelu na Kypru, tam ale vyrobil jednu velkou hrubku. A o svou pozici osmadvacetiletý Tomáš Koubek přišel taky v německém Augsburgu, kde je nyní dvojkou. Foto: Profimedia.cz
 Aleš Hruška (Viktoria Plzeň) – 74.  Vyšší rating než Koubek dostal například Aleš Hruška. Čtyřiatřicetiletý gólman je už několik let pevnou jedničkou plzeňské Viktorky, kde před sebe jen tak někoho nepustí. Mladší Jindřich Staněk si na svou šanci musí počkat. Foto: Dominik Bakeš / CNC / Profimedia
 Milan Heča (Sparta Praha) – 74.  Stejný rating jako Hruška má taky Milan Heča, který je oporou sparťanské družiny. Na Letné si devětadvacetiletý gólman, jenž dříve chytal za Slovácko, drží pevnou pozici před Florinem Nitou a Dominikem Holcem. Foto: MICHAL SVÁČEK / MAFRA / Profimedia
 Ondřej Kolář (Slavia Praha) – 78.  Společně s Janem Bořilem je nejlépe hodnoceným hráčem Slavie ve hře FIFA 21. A dá se čekat, že jeho rating ještě poroste. Pokud se totiž nic nestane, zahraniční angažmá ho nemine. Foto: Profimedia.cz
7
Fotogalerie

Králové mezi třemi tyčemi. Toto je šest nejlepších českých brankářů ve hře FIFA 21

Už jste si zahráli hru FIFA 21? Tak schválně, kterého gólmana jste si postavili do brány? Dali jste šanci některému z českých brankářů?

Tomáš Vaclík Sevilla 20.jpg

Nejlépe hodnoceným brankářem ve hře FIFA 21 je Jan Oblak z Atlética Madrid, jenž dostal rating 91. A jak jsou na tom ve virtuálním světě čeští gólmani? Jména šesti nejlépe hodnocených z nich najdete v následujících kapitolách.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 2 / 7

Tomáš Koubek (FC Augsburg) – 72

Tomáš Koubek Augsburg.jpg

Svého času v reprezentaci válčil o post brankářské dvojky, nyní je však v národním týmu až gólmanem číslo čtyři. Dostal šanci v duelu na Kypru, tam ale vyrobil jednu velkou hrubku. A o svou pozici osmadvacetiletý Tomáš Koubek přišel taky v německém Augsburgu, kde je nyní dvojkou.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 7

Aleš Hruška (Viktoria Plzeň) – 74

Aleš Hruška Plzeň Dominik Bakeš  CNC  Profimedia.jpg

Vyšší rating než Koubek dostal například Aleš Hruška. Čtyřiatřicetiletý gólman je už několik let pevnou jedničkou plzeňské Viktorky, kde před sebe jen tak někoho nepustí. Mladší Jindřich Staněk si na svou šanci musí počkat.

Foto: Dominik Bakeš / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 7

Milan Heča (Sparta Praha) – 74

Milan Heča Sparta MICHAL SVÁČEK  MAFRA  Profimedia.jpg

Stejný rating jako Hruška má taky Milan Heča, který je oporou sparťanské družiny. Na Letné si devětadvacetiletý gólman, jenž dříve chytal za Slovácko, drží pevnou pozici před Florinem Nitou a Dominikem Holcem.

Foto: MICHAL SVÁČEK / MAFRA / Profimedia

Pokračování 5 / 7

Ondřej Kolář (Slavia Praha) – 78

Ondřej Kolář Barcelona.jpg

Společně s Janem Bořilem je nejlépe hodnoceným hráčem Slavie ve hře FIFA 21. A dá se čekat, že jeho rating ještě poroste. Pokud se totiž nic nestane, zahraniční angažmá ho nemine.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 7

Jiří Pavlenka (Werder Brémy) – 82

Jiří Pavlenka Brémy 3.jpg

Zatímco Koubek v Bundeslize letos nechytá, Jiří Pavlenka si drží pevné místo v Brémách. Osmadvacetiletý reprezentační gólman loni s Werderem vybojoval záchranu mezi německou elitou a také letos na něj tradiční německý klub hodně spoléhá.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 7 / 7

Tomáš Vaclík (Sevilla FC) – 82

Tomáš Vaclík Sevilla 2.jpg

Stejný rating jako Pavlenka má také Tomáš Vaclík – česká brankářská jednička současnosti. Jednatřicetiletý gólman předvádí velmi dobré výkony ve španělské Seville a spoléhá na něj také fotbalová reprezentace. Je zdatným nástupcem Petra Čecha.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud