Sparta Praha  - V zákulisí se spekulovalo o tom, že by Vydra mohl odejít do Slavie. Ve skutečnosti to ale bylo jinak a bývalého hráče Baníku lákala Sparta. „Cílem bylo EURO. Do ledna jsem toho moc neodehrál, takže jsem chtěl nabrat nějaké zápasy a pomoct Spartě,“ přiznal v pořadu s tím, že na Letnou mohl odejít na hostování do konce sezony. Foto: Profimedia.cz
 Aston Villa, West Bromwich Albion a Bristol City  - Na podzim toho moc nenahrál, v Anglii, tedy zejména ve druhé nejvyšší lize Championship, si ale už dříve stihl udělat dobré jméno. I proto ho lákaly druholigové kluby West Bromwich Albion, kde už dříve hrál, a Bristol City. Zájem však měla i Aston Villa z Premier League, ve které dříve působili Milan Baroš nebo Libor Kozák. Foto: Profimedia.cz
 Glasgow Rangers  - O Vydru byl zájem taky ve Skotsku – a to na velmi prestižní adrese. „Nejžhavější nabídku jsem měl z Glasgow Rangers, kde je Steven Gerrard. Měli jsme spolu dost rozhovorů po telefonu, znal mou situaci, přesto mě chtěl. To bylo pozitivní. Moc jsem tam chtěl, bohužel to nevyšlo,“ přiznal Vydra. Foto: Czech News Center, a.s. / Martin Sekanina / CNC /  Profimedia
 Dynamo a Lokomotiv Moskva  - Vydru vábili i na východ. Už v létě zamířil do moskevského Spartaku Alex Král ze Slavie a do hlavního města Ruska mohl jít i Vydra. „Ve hře bylo Dynamo Moskva, ale když tam pak přišel Komličenko z Boleslavi, sešlo z toho,“ prozradil český reprezentant, okolo něhož kroužil i Lokomotiv. Foto: Profimedia.cz
5
Fotogalerie

Měl nabídky ze všech stran. Podívejte se, kterých 7 klubů v zimě lákalo Matěje Vydru

Sedmadvacetiletý Matěj Vydra je hráčem anglického Burnley, v zimě však nechybělo mnoho a český reprezentant mohl změnit dres. Do svých řad ho lákalo několik klubů z Anglie, ale i zahraničí.

Matěj Vydra Burnley.jpg

Matěj Vydra, který patří Burnley, na podzim v Premier League skoro vůbec nenastupoval, a tak v zimě chtěl pryč. Zejména kvůli blížícímu se mistrovství Evropy, které mělo začít v čevnu, a na které se sedmadvacetiletý hráč chtěl podívat. Burnley jej sice nepustilo, jak ale Vydra v pořadu Tak určitě uvedl, o nabídky neměl nouzi. Podívejte se, kdo každý jej lákal do svých řad.

Pokračování 2 / 5

Sparta Praha

Matěj Vydra tribuna.jpg

V zákulisí se spekulovalo o tom, že by Vydra mohl odejít do Slavie. Ve skutečnosti to ale bylo jinak a bývalého hráče Baníku lákala Sparta. „Cílem bylo EURO. Do ledna jsem toho moc neodehrál, takže jsem chtěl nabrat nějaké zápasy a pomoct Spartě,“ přiznal v pořadu s tím, že na Letnou mohl odejít na hostování do konce sezony.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

Aston Villa, West Bromwich Albion a Bristol City

Matěj Vydra WBA.jpg

Na podzim toho moc nenahrál, v Anglii, tedy zejména ve druhé nejvyšší lize Championship, si ale už dříve stihl udělat dobré jméno. I proto ho lákaly druholigové kluby West Bromwich Albion, kde už dříve hrál, a Bristol City. Zájem však měla i Aston Villa z Premier League, ve které dříve působili Milan Baroš nebo Libor Kozák.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 5

Glasgow Rangers

Matěj Vydra ČR Czech News Center, a.s.Martin Sekanina  CNC  Profimedia.jpg

O Vydru byl zájem taky ve Skotsku – a to na velmi prestižní adrese. „Nejžhavější nabídku jsem měl z Glasgow Rangers, kde je Steven Gerrard. Měli jsme spolu dost rozhovorů po telefonu, znal mou situaci, přesto mě chtěl. To bylo pozitivní. Moc jsem tam chtěl, bohužel to nevyšlo,“ přiznal Vydra.

Foto: Czech News Center, a.s. / Martin Sekanina / CNC /  Profimedia

Pokračování 5 / 5

Dynamo a Lokomotiv Moskva

Matěj Vydra Derby 2.jpg

Vydru vábili i na východ. Už v létě zamířil do moskevského Spartaku Alex Král ze Slavie a do hlavního města Ruska mohl jít i Vydra. „Ve hře bylo Dynamo Moskva, ale když tam pak přišel Komličenko z Boleslavi, sešlo z toho,“ prozradil český reprezentant, okolo něhož kroužil i Lokomotiv.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud