Obránce: Sergio Ramos (Real Madrid) – 91.  Stálice obranné řady Realu Madrid i španělské reprezentace. Řada hráčů a fanoušků mu sice nemůže přijít na jméno, co se však týká fotbalových schopností, ty mu může kdekdo stále závidět. Foto: Profimedia.cz
 Obránce: Diego Godín (Atlético Madrid) – 90 . Dvaatřicetiletý uruguayský reprezentant je od roku 2010 hráčem Atlética Madrid, kde má neotřesitelnou pozici. Ve hře FIFA 19 je dokonce druhým nejlépe hodnoceným obráncem. Foto: Profimedia.cz
 Obránce: Giorgio Chiellini (Juventus) – 89.  Mezi trojici vyvolených beků se dostal také Giorgio Chiellini. Bývalý bek Livorna či Fiorentiny je už od roku 2005 v Juventusu, kde také jednou nejspíš ukončí kariéru. V srpnu mu totiž bylo už 34 let. Foto: Profimedia.cz
 Záložník: Kevin de Bruyne (Manchester City) – 91.  Letos toho vinou zranění moc neodehrál, v Premier League zasáhl jen do tří zápasů, i tak ale Manchester City stíhá vedoucí Liverpool. Až bude belgický záložník fit, šance Citizens na titul ještě vzrostou. Foto: Profimedia.cz
11
Fotogalerie

Messi, Modrič i Ronaldo. Jak vypadá nejlepší tým světa ve hře FIFA 19?

Hra FIFA 19 má miliony fanoušků napříč celým světem. Patříte mezi ně? A za jaký tým hrajete nejradši?

Podívali jsme se na hodnocení nejlepších fotbalistů ve hře FIFA 19 a poskládali podle toho nejsilnější možný tým v rozestavení 3-4-3. Jaký je výsledek? To se dozvíte v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 12

Brankář: David de Gea (Manchester United) – 91

David de Gea MU.jpg

Několikrát se spekulovalo o jeho odchodu do Realu Madrid. Ten nakonec v létě získal Thibauta Courtoise z Chelsea a David de Gea tak zůstal v Manchesteru United. Aktuálně je hodnocen jako nejlepší gólman planety. Tedy alespoň ve hře FIFA 19.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 12

Obránce: Sergio Ramos (Real Madrid) – 91

Sergio Ramos Real 2.jpg

Stálice obranné řady Realu Madrid i španělské reprezentace. Řada hráčů a fanoušků mu sice nemůže přijít na jméno, co se však týká fotbalových schopností, ty mu může kdekdo stále závidět.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 12

Obránce: Diego Godín (Atlético Madrid) – 90

Diego Godín.jpg

Dvaatřicetiletý uruguayský reprezentant je od roku 2010 hráčem Atlética Madrid, kde má neotřesitelnou pozici. Ve hře FIFA 19 je dokonce druhým nejlépe hodnoceným obráncem.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 12

Obránce: Giorgio Chiellini (Juventus) – 89

Giorgio Chiellini Itálie.jpg

Mezi trojici vyvolených beků se dostal také Giorgio Chiellini. Bývalý bek Livorna či Fiorentiny je už od roku 2005 v Juventusu, kde také jednou nejspíš ukončí kariéru. V srpnu mu totiž bylo už 34 let.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 12

Záložník: Kevin de Bruyne (Manchester City) – 91

Kevin de Bruyne City.jpg

Letos toho vinou zranění moc neodehrál, v Premier League zasáhl jen do tří zápasů, i tak ale Manchester City stíhá vedoucí Liverpool. Až bude belgický záložník fit, šance Citizens na titul ještě vzrostou.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 7 / 12

Záložník: Luka Modrič (Real Madrid) – 91

Luka Modrič Zlatý míč.jpg

Deset let vládli anketě Zlatý míč o nejlepšího fotbalistu planety Lionel Messi a Cristiano Ronaldo. Až letos je sesadil Luka Modrič, který Chorvaty dovedl ke druhému místu na mistrovství světa. Dostane se příští rok třeba i na vrchol ve hře FIFA 20?

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 8 / 12

Záložník: Eden Hazard (Chelsea) – 91

Eden Hazard Chelsea 2.jpg

De Bruyne není jediným belgickým reprezentantem, který se dostal mezi nejlépe hodnocené fotbalisty ve hře FIFA 19. Do „našeho“ All Star týmu se vešel i Eden Hazard, jenž je už řadu let oporou Chelsea. Už několik sezon se však také spekuluje o jeho odchodu do Realu Madrid.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 9 / 12

Záložník: Toni Kroos (Real Madrid) – 90

Toni Kroos Plzeň.jpg

Fotbalisté Plzně v Lize mistrů moc dobře poznali, co je Toni Kroos zač. Německý reprezentant, který do Madridu přišel z Bayernu Mnichov, patří k nejdůležitějším článkům sestavy Bílého baletu.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 10 / 12

Útočník: Cristiano Ronaldo (Juventus) – 94

Cristiano Ronaldo Juventus.jpg

Loni ovládl anketu Zlatý míč, s Realem Madrid získal další titul v Lize mistrů a po sezoně přestoupil do Juventusu. Ve hře FIFA má opět nejvyšší rating, na prvním místě už ale není sám.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 11 / 12

Útočník: Lionel Messi (Barcelona) – 94

Lionel Messi 2018.jpg

Společně s Ronaldem vládne hodnocení ve hře FIFA 19 Lionel Messi. Argentinská hvězda prožila další velmi dobrý ročník, v anketě Zlatý míč ale Messi skončil až pátý...

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 12 / 12

Útočník: Neymar (PSG) – 92

Neymar PSG 2.jpg

Třetím útočníkem do party je Neymar. Brazilský míčový kouzelník je už druhým rokem v Paříži, která z něj loni udělala nejdražšího fotbalistu všech dob. Očekává od něj jediné – titul v Lize mistrů.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud