15. Ryan McDonough (New York Rangers)

15. Ryan McDonough (New York Rangers)

Miláčci tribun. 15 borců z NHL, jejichž dresy jdou letos nejvíc na dračku

Máte svého oblíbeného hokejistu? A máte i jeho dres? V České republice nejvíc frčí Jaromír Jágr, v zámoří ale mají své favority. „Džegr“ ani žádný jiný český hokejista mezi ně nepatří.

Jít na stadion bez dresu? Ale no tak, vždyť je to tradice, která k hokeji patří. A k NHL jakbysmet. Moderní arény jsou napěchovány fanoušky oděnými v klubových barvách, kteří mají na zádech jména a čísla svých oblíbenců. 

Na facebookové stránce HockeyWebCast se objevil příspěvek mapující patnáctku hokejistů z NHL, jejichž dresy jdou v letošní sezoně nejvíc na dračku.

Nechybí v ní osvědčená jména jako Sidney Crosby či Alexandr Ovekčin, dostalo se ale i na Connora McDavida a další překvapivá jména. Dva zástupce mají mezi elitou týmy New Yorku Rangers, Chicaga či Philadelphie, Jakub Voráček ani žádný další český hokejista se ale do výběru nedostal. Kompletní žebříček najdete v naší fotogalerii.

Ryan McDonagh.jpgPatrice Bergeron.jpgRick Nash.jpgCarey Price 2.jpgDylan Larkin.jpgShayne Gostisbehere.jpgClaude Giroux.jpgVladimir Tarasenko.jpgAlex Ovečkin Washington.jpgHenrik Lundqvist.jpgConnor McDavid Edmonton 2.jpgJonathan Toews.jpgPatrick Kane.jpgAuston Matthews Toronto.jpgSidney Crosby 2.jpg
15 hráčů z NHL, jejichž dresy jdou letos nejvíc na dračku. (Foto: Profimedia.cz)

Doporučujeme

Články odjinud