Daniel Holzer (Baník) – 6 asistencí . Zatímco loni Baník hrál o záchranu, letos bojuje o poháry. Ve formě je i Daniel Holzer, který se do Ostravy vrátil po nepříliš povedeném angažmá ve Spartě. Na podzim vstřelil dva góly a přidal šest nahrávek. Foto: Alexandr Satinský / MAFRA / Profimedia
 Tomáš Přikryl (Mladá Boleslav) – 6 asistencí . Šest nahrávek má na kontě také Tomáš Přikryl z Mladé Boleslavi. Ofenzivně laděný záložník, který hrával také za Olomouc a Spartu, se dostal na seznam vytipovaných posil Baníku, ovšem Mladá Boleslav by o něj přišla jen nerada. Šestadvacetiletý Přikryl, který letos vstřelil i tři branky, tak zůstává ve městě Škodovky. Foto: Profimedia.cz
 Michal Trávník (Jablonec) – 7 asistencí.  Čtyřiadvacetiletý jablonecký záložník na podzim patřil k nejlepším hráčům ligy. Dal osm branek, přidal sedm asistencí a je třetím nejproduktivnějším fotbalistou soutěže. Není divu, že okolo něj krouží zahraniční kluby, aktuálně ho chce třeba Newcastle, jenže český reprezentant se zranil a jeho přestup se komplikuje. Foto: Profimedia.cz
 Josef Hušbauer (Slavia) – 7 asistencí.  Sedm nahrávek má na kontě také Josef Hušbauer. Ten na podzim přidal i čtyři góly a patří ke klíčovým hráčům sešívaného týmu, který je v čele tabulky. Je však otázkou, jak s jeho pozicí zamává příchod Petra Ševčíka z Liberce. Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia
5
Fotogalerie

Mistři asistencí. 5 ligových hráčů, kteří na podzim přihráli na nejvíc gólů

Nejlepším střelcem fotbalové Fortuna ligy je Nikolaj Komličenko, který si na podzim připsal 18 přesných zásahů. Kdo je ale králem asistencí?

Petr Ševčík, Miroslav Stoch, Tomáš Souček či Robert Hrubý si během podzimu připsali pět gólových asistencí. Více nahrávek má na kontě jen pět hráčů. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Nicolae Stanciu (Sparta) – 6 asistencí

Nicolae Stanciu SParta Czech News Center  Rušinová Mária  CNC  Profimedia.jpg

Podzimní výkony Sparty? Jendo velké zklamání. Čekalo se, že více předvede i Nicolae Stanciu, jenž na Letnou přišel před rokem téměř za sto milionů korun. Sice dal čtyři góly a přidal šest nahrávek, v jeho silách je ale víc.

Foto: Czech News Center / Rušinová Mária / CNC / Profimedia

 

Pokračování 3 / 6

Daniel Holzer (Baník) – 6 asistencí

Daniel Holzer Baník Alexandr Satinský  MAFRA  Profimedia.jpg

Zatímco loni Baník hrál o záchranu, letos bojuje o poháry. Ve formě je i Daniel Holzer, který se do Ostravy vrátil po nepříliš povedeném angažmá ve Spartě. Na podzim vstřelil dva góly a přidal šest nahrávek.

Foto: Alexandr Satinský / MAFRA / Profimedia

 

Pokračování 4 / 6

Tomáš Přikryl (Mladá Boleslav) – 6 asistencí

Tomáš Přikryl Mladá Boleslav.jpg

Šest nahrávek má na kontě také Tomáš Přikryl z Mladé Boleslavi. Ofenzivně laděný záložník, který hrával také za Olomouc a Spartu, se dostal na seznam vytipovaných posil Baníku, ovšem Mladá Boleslav by o něj přišla jen nerada. Šestadvacetiletý Přikryl, který letos vstřelil i tři branky, tak zůstává ve městě Škodovky.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 5 / 6

Michal Trávník (Jablonec) – 7 asistencí

Michal Trávník Jablonec 2.jpg

Čtyřiadvacetiletý jablonecký záložník na podzim patřil k nejlepším hráčům ligy. Dal osm branek, přidal sedm asistencí a je třetím nejproduktivnějším fotbalistou soutěže. Není divu, že okolo něj krouží zahraniční kluby, aktuálně ho chce třeba Newcastle, jenže český reprezentant se zranil a jeho přestup se komplikuje.

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 6 / 6

Josef Hušbauer (Slavia) – 7 asistencí

Josef Hušbauer Slavia Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

Sedm nahrávek má na kontě také Josef Hušbauer. Ten na podzim přidal i čtyři góly a patří ke klíčovým hráčům sešívaného týmu, který je v čele tabulky. Je však otázkou, jak s jeho pozicí zamává příchod Petra Ševčíka z Liberce.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

 

Doporučujeme

Články odjinud