Jan Kolář – 16 trestných minut.  Zkušený bek v posledních letech patří ke stálicím národního týmu. Dvaatřicetiletý Jan Kolář si v letošní sezoně připsal dvacet reprezentačních startů, v nichž vyfasoval 16 trestných minut. Vyloučený byl mimo jiné i v zápase o bronz na světovém šampionátu. Foto: Profimedia.cz
 Dmitrij Jaškin – 18 trestných minut.  Loni v Dánsku patřil k nejlepším hráčům českého týmu a hodně se od něj čekalo i v Bratislavě. Dmitrij Jaškin sice na turnaji dal dva góly, na výkony z Dánska ale nenavázal. Často hrál také tvrdě a celkově v reprezentaci posbíral devět dvouminutových trestů. Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia
 Filip Hronek – 22 trestných minut.  Dlouhodobým problémem české reprezentace jsou obránci. Filip Hronek je však důkazem toho, že se blýská na lepší časy. Jednadvacetiletý bek Detroitu odehrál parádní šampionát, byl vyhlášen nejlepším obráncem turnaje a dostal se i do All Star týmu. V deseti zápasech letos posbíral 22 trestných minut. Foto: Profimedia.cz
 Jan Kovář – 31 trestných minut.  Dva hráči se letos v reprezentaci dostali nad třicet trestných minut. Jedním z nich byl Jan Kovář, který v národním týmu odehrál patnáct zápasů. Kdekdo pochyboval o jeho nominaci na šampionát, devětadvacetiletý útočník ale odehrál parádní turnaj a na Slovensku patřil k nejlepším hráčům českého týmu. Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
6
Fotogalerie

Na Gudase zapomeňte. 6 reprezentantů, kteří letos vyfasovali nejvíc trestných minut

Radko Gudas odehrál v letošní sezoně třináct reprezentačních zápasů a vyfasoval v nich pouze dvanáct trestných minut. Nejvylučovanější hráče národního týmu je tak třeba hledat jinde.

Michal Jordán letos odehrál v reprezentaci deset zápasů, vyloučený ale nebyl ani jednou. Jiří Sekáč byl bez trestu dokonce ve třinácti duelech. Podívejme se ale na opačnou stranu žebříčku. Jména hráčů, kteří letos vyfasovali nejvíc trestných minut, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 7

Tomáš Zohorna – 16 trestných minut

Tomáš Zohorna MS 2019.jpg

Objel většinu letošních reprezentačních akcí a znovu se dostal i na světový šampionát. V sezoně za národní tým odehrál 22 zápasů a posbíral v nich 16 trestných minut. Pětkrát byl vyloučený i na mistrovství světa.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 7

Jan Kolář – 16 trestných minut

Jan Kolář MS 2019.jpg

Zkušený bek v posledních letech patří ke stálicím národního týmu. Dvaatřicetiletý Jan Kolář si v letošní sezoně připsal dvacet reprezentačních startů, v nichž vyfasoval 16 trestných minut. Vyloučený byl mimo jiné i v zápase o bronz na světovém šampionátu.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 7

Dmitrij Jaškin – 18 trestných minut

Dmitrij Jaškin MS 2019 Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

Loni v Dánsku patřil k nejlepším hráčům českého týmu a hodně se od něj čekalo i v Bratislavě. Dmitrij Jaškin sice na turnaji dal dva góly, na výkony z Dánska ale nenavázal. Často hrál také tvrdě a celkově v reprezentaci posbíral devět dvouminutových trestů.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 7

Filip Hronek – 22 trestných minut

Filip Hronek MS 2019.jpg

Dlouhodobým problémem české reprezentace jsou obránci. Filip Hronek je však důkazem toho, že se blýská na lepší časy. Jednadvacetiletý bek Detroitu odehrál parádní šampionát, byl vyhlášen nejlepším obráncem turnaje a dostal se i do All Star týmu. V deseti zápasech letos posbíral 22 trestných minut.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 7

Jan Kovář – 31 trestných minut

Jan Kovář ČR Foto Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Dva hráči se letos v reprezentaci dostali nad třicet trestných minut. Jedním z nich byl Jan Kovář, který v národním týmu odehrál patnáct zápasů. Kdekdo pochyboval o jeho nominaci na šampionát, devětadvacetiletý útočník ale odehrál parádní turnaj a na Slovensku patřil k nejlepším hráčům českého týmu.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 7 / 7

David Musil – 33 trestných minut

David Musil ČR 19.jpg

Ještě o dvě trestné minuty více než Kovář má na kontě David Musil. Extraligový mistr z Třince je ze zámoří zvyklý na tvrdší hru, kterou se nebojí přenést ani do národního týmu. Na svém premiérovém šampionátu ale rozhodně nezklamal a ukázal, že v Bratislavě byl právem. V reprezentaci letos odehrál 21 zápasů.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud