Na ty bacha. Tři největší hvězdy Nice, které trenér Vieira přivezl do Edenu

Slavii dnes česká třetí vystoupení v Evropské lize. Proti sešívaným nastoupí Nice, které vede známý trenér Patrick Vieira.

Patrick Vieira.jpg

Slavia po bitvách s Beer Ševou a Leverkusenem narazí na francouzské Nice, na jehož trenérské lavičce stojí mistr světa i Evropy Patrick Vieira. Které hvězdy do Prahy přivezl? Podívejte se.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 2 / 4

Youcef Atal

Youcef Atal.jpg

Čtyřiadvacetiletý alžírský reprezentant sice nedávno laboroval se zdravotními problémy, proti Slavii už by ale mohl klidně odehrát celý zápas. Youcef Atal může naskočit na několika postech a v Nice jsou s ním nadmíru spokojeni. Do Francie přestoupil před dvěma lety z Belgie, ovšem Nice zdaleka nemusí být jeho poslední zastávkou. Loni okolo něj kroužil i Bayern Mnichov.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 4

Morgan Schneiderlin

Morgan Schneiderlin.jpg

Třicetiletý francouzský záložník, který má na kontě 15 startů v národním týmu, dlouhých dvanáct let působil v Anglii. Morgan Schneiderlin postupně hrával za Southampton, Manchester United, který za něj zaplatil 35 milionů eur, a Everton, odkud v létě přestoupil do Nice. V tom si ihned získal pevné místo v základní sestavě.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 4

Kasper Dolberg Rasmussen

Kasper Dolberg Rasmussen.jpg

Dánský útočník debutoval mezi dospělými už ve svých sedmnácti letech v Silkeborgu. V roce 2015 odešel do Ajaxu a loni jej za 20,5 milionů eur koupilo Nice. V uplynulém ročníku se třiadvacetiletý dánský reprezentant trefil v lize jedenáctkrát a letos přidal další tři trefy. Slávistická obrana si na něj musí dát velký pozor.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud