Lukáš Kalvach  - Letní posila z Olomouce. Lukáš Kalvach sice nepřicházel jako přímá náhrada za Hrošovského, klidně se jí ale může stát. Třiadvacetiletý záložník patří na svém postu k nejlepším v lize, což dokazoval během svého působení v Olomouci. Za Sigmu loni odehrál 30 ligových zápasů, ve kterých dal dva góly a přidal dvě nahrávky. Hodně prostoru by měl dostat i na západě Čech. Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia
 Dominik Janošek  - Překvapení plzeňské přípravy. Jednadvacetiletý Dominik Janošek, jenž do Viktorky přišel před rokem a půl ze Slovácka, si nahlas říká o místo v sestavě. Mladý záložník, který v Brně a Slovácku posbíral 39 ligových startů, si v přípravě odbyl premiéru v západočeském dresu a dokonce se uvedl i gólově. Vrba si jej nejspíš nechá v kádru, kolik mu dá prostoru? Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia
 Roman Procházka  - Ve středu plzeňské zálohy určitě dostane prostor i Roman Procházka. Třicetiletý slovenský záložník přišel do Viktorky před rokem, v lize naskočil do 23 zápasů a vstřelil šest branek. Dokázal se prosadit i v Lize mistrů a také on může Hrošovského zastoupit. Foto: Profimedia.cz
 Tomáš Hořava  - Jeho role v plzeňské sestavě už není taková jako dřív. Dokonce se spekulovalo o jeho možném návratu do Olomouce. Tomáš Hořava ale pokračuje v Plzni, kam přišel v roce 2013 z Hané. Loni zasáhl do třiceti ligových zápasů, po plánovaném odchodu Hrošovského a konci Daniela Koláře zřejmě dostane hodně šancí i letos. Foto: Profimedia.cz
5
Fotogalerie

Náhrada za oporu. 4 hráči, kteří v Plzni mohou zastoupit Patrika Hrošovského

Ještě nedávno se zdálo, že pokud Patrik Hrošovský opustí Plzeň, tak nejdříve v zimě. Jenže jednání s Genkem nabralo rychlý spád a slovenský záložník je na cestě do Belgie. Kdo ho ve Viktorce zastoupí?

Patrik Hrošovský Opava Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Hrošovský, nástupce Pavla Horvátha v Plzni, patřil ke klíčovým personám družiny trenéra Pavla Vrby. V posledním ročníku v lize nechyběl ani minutu a celkově odehrál 43 zápasů. Není divu, že Viktorce bude chybět. Vrba ale má několik možností, jak jej nahradit. Najdete je v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 5

Lukáš Kalvach

Lukáš Kalvach Plzeň Michal Beranek  CNC  Profimedia.jpg

Letní posila z Olomouce. Lukáš Kalvach sice nepřicházel jako přímá náhrada za Hrošovského, klidně se jí ale může stát. Třiadvacetiletý záložník patří na svém postu k nejlepším v lize, což dokazoval během svého působení v Olomouci. Za Sigmu loni odehrál 30 ligových zápasů, ve kterých dal dva góly a přidal dvě nahrávky. Hodně prostoru by měl dostat i na západě Čech.

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 5

Dominik Janošek

Dominik Janošek Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

Překvapení plzeňské přípravy. Jednadvacetiletý Dominik Janošek, jenž do Viktorky přišel před rokem a půl ze Slovácka, si nahlas říká o místo v sestavě. Mladý záložník, který v Brně a Slovácku posbíral 39 ligových startů, si v přípravě odbyl premiéru v západočeském dresu a dokonce se uvedl i gólově. Vrba si jej nejspíš nechá v kádru, kolik mu dá prostoru?

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 5

Roman Procházka

Roman Procházka CSKA.jpg

Ve středu plzeňské zálohy určitě dostane prostor i Roman Procházka. Třicetiletý slovenský záložník přišel do Viktorky před rokem, v lize naskočil do 23 zápasů a vstřelil šest branek. Dokázal se prosadit i v Lize mistrů a také on může Hrošovského zastoupit.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

Tomáš Hořava

Tomáš Hořava Plzeň nové.jpg

Jeho role v plzeňské sestavě už není taková jako dřív. Dokonce se spekulovalo o jeho možném návratu do Olomouce. Tomáš Hořava ale pokračuje v Plzni, kam přišel v roce 2013 z Hané. Loni zasáhl do třiceti ligových zápasů, po plánovaném odchodu Hrošovského a konci Daniela Koláře zřejmě dostane hodně šancí i letos.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud