(Ne)chtěný Zahustel. Podívejte se, kde by mohl pokračovat neoblíbený obránce Sparty

Ondřej Zahustel svého času patřil k nejlepším obráncům ligy, byl v reprezentaci a řadil se mezi opory Sparty. Jenže tam ho fanoušci později začali nenávidět.

V každém týmu je hráč, kterého fanoušci, slušně řečeno, nemusí. Ve Spartě jím byl Ondřej Zahustel, jehož budoucnost se právě v těchto dnech řeší. Kde by devětadvacetiletý obránce mohl pokračovat? Podívejte se.

Pokračování 2 / 5

Sparta Praha

Ondřej Zahustel Sparta Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

Devětadvacetiletý Ondřej Zahustel patří Spartě, která ho na jaro poslala hostovat do Slovácka. Stále se může stát, že se na Letné ještě prosadí zpátky do sestavy, s tím se ale v současné době moc nepočítá. Kouč Václav Kotal má totiž na post pravého beka k dispozici Andrease Vindheima a Michala Sáčka. Zahustel tak nejspíš odejde na další hostování…

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 5

FK Jablonec

Ondřej Zahustel Jaroslav Legner CNC Profimedia.jpg

Jablonec zbrojí na Evropskou ligu. Na sever Čech už přišli Robert Hrubý nebo Václav Pilař a spekuluje se také o tom, že by tým Petra Rady mohl posílil i Ondřej Zahustel. Jablonecký boss Miroslav Pelta má zájem taky o další hráče Sparty, zato na opačnou stranu by se mohl stěhovat Libor Holík.

Foto: Jaroslav Legner / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 5

FK Mladá Boleslav

Ondřej Zahustel.jpg

I toto je téma. Byla to právě Mladá Boleslav, kde se Zahustel „ukázal“ a odkud se dostal do Sparty. Ve městě Škodovky nabral parádní formu, díky které zaujal i reprezentační trenéry. V Mladé Boleslavi to devětadvacetiletý bek dobře zná, spolu s ním by se do týmu Jozefa Webera mohli stěhovat i Václav Drchal a Filip Havelka.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

FK Teplice

Ondřej Zahustel Slovácko Michal Beranek  CNC  Profimedia.jpg

O Zahustela bude zájem i v dalších klubech. Třeba v Teplicích, které o něj usilovaly už v zimě. Zkušený bek ale na Stínadla, stejně jako Mohamed Tijani, o kterého Teplice stály, nedorazil. Možná i proto Skláři hrají jen skupinu o záchranu.

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud