Nejsilnější fotbalová sestava světa. Takto ji složili tvůrci hry FIFA 17

Zkuste se vžít do situace, že jste fotbalovým manažerem a máte neomezené možnosti. Můžete si ukázat, na koho se vám zamane. Každý hráč, kterého budete chtít, se stane součástí vašeho týmu. Jak by vypadala vaše vyvolená jedenáctka?

Každý má své oblíbence, koně, na které by sázel. Někomu se líbí Lionel Messi, jinému zase Cristiano Ronaldo. Poskládat ale ze všech výjimečných hráčů, kteří běhají po zelených pažitech, jeden supertým, to není jen tak. Konkurence je totiž obrovská a míst jen jedenáct. My jsme si proto vypůjčili hodnocení hráčů ze hry FIFA 17 a sestavili podle toho tým snů v rozestavení 3-4-3. Podívejte se na něj v následujících kapitolách a dejte nám vědět, které hvězdy byste do něj zařadili vy.

Pokračování 2 / 12

Brankář – Manuel Neuer (Bayern Mnichov) – hodnocení: 92

Manuel Neuer.jpg

V elitních evropských klubech působí řada špičkových gólmanů. Jeden nad nimi ale vyčnívá. Manuel Neuer je ještě o kus napřed a už několik let je považován za nejlepšího brankáře planety. Nejen díky zákrokům a skvělým reflexům, ale i zásluhou hry v poli, ve které nemá konkurenci.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 12

Obránce – Jérome Boateng (Bayern Mnichov) – hodnocení: 90

Jerome Boateng.jpg

Je dokonalým příkladem moderního obránce, má skvělé herní myšlení, je v ideálním fotbalovém věku, má 28 let a zdá se, že rok od roku ještě roste. Jérome Boateng je jedním z elitních beků současnosti, ve hře FIFA 17 je dokonce nejlepší mezi obránci.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 12

Obránce – Sergio Ramos (Real Madrid) – hodnocení: 89

Sergio Ramos.jpg

Stálice mezi obránci. Třicetiletá hvězda Realu Madrid a španělské reprezentace vyhrála už všechno, co mohla, přesto má stále obrovskou chuť a touhu vítězit. Pořád se řadí mezi nejlepší.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 12

Obránce – Thiago Silva (PSG) – hodnocení: 89

Thiago Silva PSG.jpg

Je mu 32 let, ještě stále se ale drží na vrcholu. Thiago Silva je pilířem zadních řad Paris Saint Germain i brazilské reprezentace. Stále mu však ve sbírce chybí nějaký „velký“ triumf. Stihne na něj ještě dosáhnout?

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 12

Záložník – Luka Modrič (Real Madrid) – hodnocení: 89

Luka Modrič Chorvatsko.jpg

Zápas České republiky s Chorvatskem na letošním Euru ukázal, jako moc je Luka Modrič důležitý. Dokud byl na hřišti, soupeř dominoval a Vrbovi svěřenci se k ničemu nedostali. Jenže když opustil hřiště, Necid, Škoda a spol. zahájili útok a srovnali na 2:2. Stejně důležitou roli plní i v Realu Madrid, ve kterém potvrzuje pozici elitního štítového záložníka planety.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 7 / 12

Záložník – Mesut Özil (Arsenal) – hodnocení: 89

Mesut Ozil Arsenal.jpg

Neustále se spekuluje o jeho možném přestupu a brzy se toto téma vrátí na pořad dne. V roce 2018 mu totiž končí smlouva, což je šance pro ostatní kluby. Arsenal se ho ale nebude chtít vzdát, Mesut Özil je totiž pro hru „Kanonýrů“ naprosto klíčový.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 8 / 12

Záložník – Paul Pogba (Manchester United) – hodnocení: 88

Paul Pogba Manchester.jpg

Manchester United se ho před lety zbavil, zcela zadarmo, a v létě ho získal zpět. Jen s tím rozdílem, že z Paula Pogby učinil nejdražšího hráče planety. Zaslouží si však tuto nálepku? Na Euru zklamal a také na Old Trafford se od něj čeká víc…

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 9 / 12

Záložník – Andrés Iniesta (Barcelona) – hodnocení: 88

Andres Iniesta Spanelskoi.jpg

Stejné hodnocení jako Pogba má také Toni Kroos, Kevin de Bruyne a Andrés Iniesta. Ten je sice z celého kvarteta nejstarší, ale pořád má úžasné fotbalové myšlení. V Barceloně je stále nenahraditelný a je zatraceně velký rozdíl, zda je či není v sestavě. I v 32 letech patří mezi nejlepší světové fotbalisty.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 10 / 12

Útočník – Neymar (Barcelona) – hodnocení: 92

Neymar blond.jpg

Dva útočníci dostali rating 92. Shodou okolností to byli spoluhráči z Barcelony, tedy Neymar a Luis Suárez. Naše volba padla těsně na brazilskou hvězdu. Důvod? Pokud někdo má potenciál sesadit Messiho s Ronaldem a stát se nejlepším hráčem planety, pak je to právě on.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 11 / 12

Útočník – Lionel Messi (Barcelona) – hodnocení: 93

Lionel Messi blond.jpg

Lionel Messi býval dlouhá léta hlavní tváří i nejlépe hodnoceným hráčem hry FIFA. Ani jedno už ale neplatí, na obalu hry ho nahradil Marco Reus a v čele bodování Cristiano Ronaldo. Přesto v tomto výběru nemůže chybět.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 12 / 12

Útočník – Cristiano Ronaldo (Real Madrid) – hodnocení: 94

Cristiano Ronaldo 4.jpg

Konečně se dočkal. V červenci vyhrál s Portugalskem fotbalové Euro a krátce na to se vrátil do čela žebříčku nejlépe hodnocených hráčů ve hře FIFA. V únoru mu bude už 32 let, několikrát se spekulovalo, zda nemá to nejlepší už za sebou, Cristiano Ronaldo ale vždy dokázal pravý opak.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud