Vladimír Coufal   Neodehrál vyloženě špatnou partii, v reprezentaci už ale předvedl i lepší výkony. Směrem dopředu mu to tentokrát moc nešlo, v závěru navíc nechal odcentrovat Garetha Bale - a byl z toho jediný gól zápasu.  Foto: Profimedia.cz
 Ondřej Čelůstka   Snad nejslabší článek po všech třech reprezentačních duelech. Bylo otázkou, zda trenér Šilhavý vedle Ondřej Kúdely nepostaví Davida Zimu, k čemuž se nakonec neodhodlal. Možná to zkusit mohl, Ondřej Čelůstka opět nepůsobil moc jistě. V závěru se mohl vykoupit vyrovnávacím gólem, obrana soupeře ale skvěle zasáhla.  Foto: Profimedia.cz
 Jan Bořil   Souboj ve Walesu mu moc nesedl. Měl na starost Garetha Balea, ten přesto hodně hrozil. První Bořilovo zaváhání ještě Vaclík kryl, na hlavičku Daniela Jamese už ale neměl nárok. Byl to přitom právě Bořil, kdo jej měl hlídat.  Foto: Profimedia.cz
 Patrik Schick  V první půli byl hodně vidět. Držel balon a dostal se i do jedné nebezpečné šance. Jenže na začátku druhého poločasu se nechal přísně, leč zbytečně vyloučit. Kdo ví, jak by zápas dopadl, kdyby Šilhavého svěřenci dohrávali v plném počtu. Takové zkraty by si Patrik Schick neměl dovolit.  Foto: Profimedia.cz
5
Fotogalerie

Nejslabší články českého týmu v Cardiffu. 4 hráči, kterým zápas ve Walesu nesedl

Český tým chtěl ve Walesu vybojovat minimálně bod. Sahal po třech, nakonec se ale domů vrátil s prázdnou. Některým hráčům totiž ostrovní bitva nesedla.

Patrik Schick ČK.jpg

Čeští fotbalisté si po parádním představení s Belgií brousili zuby i na Wales. V utkání rozhodně nebyli horším týmem, přesto nakonec prohráli 0:1. I proto, že některým hráčům českého týmu úterní bitva moc nevyšla. Jména čtyř z nich najdete v následujících kapitolách. 

Foto: Profimedia.cz

 

Pokračování 2 / 5

Vladimír Coufal 

Vladimír Coufal Wales.jpg

Neodehrál vyloženě špatnou partii, v reprezentaci už ale předvedl i lepší výkony. Směrem dopředu mu to tentokrát moc nešlo, v závěru navíc nechal odcentrovat Garetha Bale - a byl z toho jediný gól zápasu. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 5

Ondřej Čelůstka 

Ondřej Čelůstka Wales.jpg

Snad nejslabší článek po všech třech reprezentačních duelech. Bylo otázkou, zda trenér Šilhavý vedle Ondřej Kúdely nepostaví Davida Zimu, k čemuž se nakonec neodhodlal. Možná to zkusit mohl, Ondřej Čelůstka opět nepůsobil moc jistě. V závěru se mohl vykoupit vyrovnávacím gólem, obrana soupeře ale skvěle zasáhla. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 5

Jan Bořil 

Jan Bořil Wales.jpg

Souboj ve Walesu mu moc nesedl. Měl na starost Garetha Balea, ten přesto hodně hrozil. První Bořilovo zaváhání ještě Vaclík kryl, na hlavičku Daniela Jamese už ale neměl nárok. Byl to přitom právě Bořil, kdo jej měl hlídat. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 5

Patrik Schick 

Patrik Schick Wales.jpg

V první půli byl hodně vidět. Držel balon a dostal se i do jedné nebezpečné šance. Jenže na začátku druhého poločasu se nechal přísně, leč zbytečně vyloučit. Kdo ví, jak by zápas dopadl, kdyby Šilhavého svěřenci dohrávali v plném počtu. Takové zkraty by si Patrik Schick neměl dovolit. 

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud