Vladimír Coufal (West Ham)  Sice si drží místo v sestavě West Hamu, londýnskému celku se ale vůbec nedaří a kritiku schytává i Vladimír Coufal. Nespokojeni jsou s jeho výkony taky fanoušci, kterým se nelíbí, v jaké formě reprezentační stálice hraje. V národním týmu by měl mít ale flek na pravém kraji obrany jasný. Zlepší si náladu? 
 Tomáš Souček (West Ham)  Společně s Coufalem zažívá ve West Hamu bídný vstup do sezony. Kladiváři jsou na sestupových příčkách a za svými loňskými výkony výrazně zaostávají. Stejně jako Tomáš Souček, jenž byl ještě před časem spojován s možným přestupem do některého z evropských velkoklubů. Letos ale není v pohodě. 
 Adam Hložek (Leverkusen)  Dlouho okolo něj kroužily přední evropské celky. Adam Hložek nakonec v létě přestoupil do Leverkusenu, v Německu ale na své výkony ze Sparty zatím nenavázal. Bayer se totiž v úvodu ročníku trápí. Mužstvo není v pohodě a ještě se do ní nedostal ani dvacetiletý Hložek. V Leverkusenu si od něj přesto hodně slibují. 
 Patrik Schick (Leverkusen)  V loňské sezoně dal 24 branek, dovedl Leverkusen do Ligy mistrů a stal se druhým nejlepším střelcem německé Bundesligy. Pouze Robert Lewandowski měl na kontě více zásahů. Jenže letos se Patrik Schick svezl s krizí Leverkusenu a zatím není tak nebezpečný, jako v minulém ročníku. V sedmi bundesligových kolech se zatím prosadil jen dvakrát. Reprezentace na něj přesto hodně spoléhá. 
5
Fotogalerie

Nejsou v pohodě. 5 klíčových hráčů reprezentace, kteří si prochází těžkým obdobím

Fotbalovou reprezentaci čekají dva klíčové zápasy podzimu Ligy národů proti Portugalsku a Švýcarsku. Trenér Jaroslav Šilhavý má ale vrásky na čele.

Do Prahy míří Portugalsko v čele s Cristianem Ronaldem. Pokud Češi chtějí uspět, potřebují výkon za hranicemi svých možností. Jenže pět klíčových postav národního týmu v současné době není v pohodě. Jejich jména najdete v následujících kapitolách. 

Pokračování 2 / 6

Tomáš Vaclík (Olympiakos) 

Tomáš Vaclík ČR Vlastimil Vacek Právo Profimedia.jpg

V Olympiakosu, do kterého přestoupil loni ze Sevilly, chytá pravidelně. Jenže řeckému velkoklubu se letos nedaří, tápe v evropských pohárech a naposledy prohrál i v řecké lize, což odnesl už druhý trenér v sezoně. Pro reprezentaci ale třiatřicetiletý Tomáš Vaclík zůstává jedničkou. 

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Vladimír Coufal (West Ham) 

Vladimír Coufal Španělsko.jpg

Sice si drží místo v sestavě West Hamu, londýnskému celku se ale vůbec nedaří a kritiku schytává i Vladimír Coufal. Nespokojeni jsou s jeho výkony taky fanoušci, kterým se nelíbí, v jaké formě reprezentační stálice hraje. V národním týmu by měl mít ale flek na pravém kraji obrany jasný. Zlepší si náladu? 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Tomáš Souček (West Ham) 

Tomáš Souček ČR Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Společně s Coufalem zažívá ve West Hamu bídný vstup do sezony. Kladiváři jsou na sestupových příčkách a za svými loňskými výkony výrazně zaostávají. Stejně jako Tomáš Souček, jenž byl ještě před časem spojován s možným přestupem do některého z evropských velkoklubů. Letos ale není v pohodě. 

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Adam Hložek (Leverkusen) 

Adam Hložek ČR Michal Beránek CNC Profimedia.jpg

Dlouho okolo něj kroužily přední evropské celky. Adam Hložek nakonec v létě přestoupil do Leverkusenu, v Německu ale na své výkony ze Sparty zatím nenavázal. Bayer se totiž v úvodu ročníku trápí. Mužstvo není v pohodě a ještě se do ní nedostal ani dvacetiletý Hložek. V Leverkusenu si od něj přesto hodně slibují. 

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Patrik Schick (Leverkusen) 

Patrik Schick ČR Pavel Mazáč CNC Profimedia.jpg

V loňské sezoně dal 24 branek, dovedl Leverkusen do Ligy mistrů a stal se druhým nejlepším střelcem německé Bundesligy. Pouze Robert Lewandowski měl na kontě více zásahů. Jenže letos se Patrik Schick svezl s krizí Leverkusenu a zatím není tak nebezpečný, jako v minulém ročníku. V sedmi bundesligových kolech se zatím prosadil jen dvakrát. Reprezentace na něj přesto hodně spoléhá. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud