Někteří jsou pryč, další (asi) odejdou. 5 brankářů Sparty, kteří jsou na odstřel

3 komentáře

Millwall
19. ledna 2023 • 22:15

Nita pořizovací cena 35 mil.kč + 3 letá smlouva na 42 mil.kč Heča pořizovací cena 15mil.kč + 3 letá smlouva na 18 mil.kč = 110 mil.kč o které Sparta přijde protože oba dva odejdou zcela zdarma tak jako dalšich 15 hráču na kterých Sparta prodělala více než 400mil.kč ( za které hráče koupila a jaké jim dala smlouvy ) za poslední 3 roky pod mega škudcem T.Rosickým !!! Za 3 roky pustil 18 hráču zdarma a Sparta na nich prodělala minimalně 510 mil.kč !!!! TEN KŘETINSKÝ MUSÍ BÝT MAGOR ŽE TAM TOHO ŠKUDCE ROSICKÉHO STÁLE DRŽÍ A JEŠTĚ MU PLATÍ 12 MIL.KČ ROČNĚ !!!!!!

Sony
19. ledna 2023 • 22:04

Pokud se vrátí Heča na Slovácko a Kovář do Anglie a Jablonec uplatní svůj zájem o Vorla, nezůstane v bráně kámen na kameni a bude třeba hledat zkušené nováčky. Ale že se vrátí někteří borci z dřívějška, to jsou asi jen spekulace. I když Vaclík a Koubek jsou dobrá jména k zamyšlení a navíc nejsou moc spokojeni se současným angažmá. To Dúbravka je na tom o dost lépe. Z mladých by bylo třeba udržet aspoň Čtvrtečku a Bačkovského.

Millwall
19. ledna 2023 • 22:24

Koubek ? To je snad vtip ne ? Ten muže jit max.do Boleslavy tak jako Čtvrtečka nebo Bačkovský !!! Sparta- Rosický "zabil" špičkového golmana Nitu a od té doby tam má sněhuláky a nyní mladého chybujicího golmana na hostování - nemá žadného stáleho top golmana na post jasné jedničky týmu + 2 velmi kvalitní mladé nadějné golmany ( jednoho "likvidují" v B týmu - Nalezinka 198cm vyborný postřeh velmi dobra hra nohama silný při centrech do vápna a veliký Sparťan !! ) Ale čemu se divíme když tam je furt duo katastrofa duo škudcu Rosický&Rosický !!☹

Doporučujeme

Články odjinud