Nová sezona, nová příležitost. 5 hráčů Sparty, kteří dostali druhou šanci

Kádr Sparty se přes léto neproměnil tak, jako před rokem, šanci však dostali hráči, kteří toho loni moc neodehráli, nebo jim sezona příliš nevyšla. Někteří z nich klepou na dveře základní sestavy.

Bez názvu.jpg

Do Sparty se v létě vrátilo několik hráčů z hostování. Šanci v přípravě dostali i fotbalisté, jimž se loni příliš nevedlo. Jména pěti hráčů, kteří na Letné dostali druhou šanci, najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Eldar Čivič

Eldar Čivič Dominik Bakeš CNC Profimedia.jpg

Mladý levý obránce přišel před rokem ze Slovácka, získal si místo v sestavě, v zápase na půdě Liberce byl ale vyloučen a na podzim už si téměř neškrtl. V zimě odešel na hostování do Trnavy, se kterou získal titul a teď je zpátky na Letné. Zatím jen mezi náhradníky, může si však vybojovat místo v sestavě.

Foto: Dominik Bakeš / CNC / Profimedia

 

Pokračování 3 / 6

Tal Ben Chaim

Tal Ben Chaim Czech News Center, a.s.Martin Sekanina CNC Profimedia.jpg

Před rokem se stal nejdražším hráčem ligy. Čekaly se od něj ofenzivní žně, Tal Ben Chaim ale nedal ani jeden gól a připsal si dvě nahrávky. Nedávno se spekulovalo o jeho návratu do Izraele, v přípravě se mu však dařilo a v zápase s Opavou byl zpátky v základní sestavě.

Foto: Czech News Center, a.s. / Martin Sekanina / CNC / Profimedia

 

Pokračování 4 / 6

Mihailo Ristič

Mihailo Ristič Sparta 2 Martin Sekanina  CNC  Profimedia.jpg

Dvaadvacetiletý srbský univerzál přišel v zimě na hostování z Krasnodaru, na hřišti se ale téměř neobjevil a pouze dvakrát střídal. V letní přípravě se však jevil velmi dobře a řekl si o více prostoru. Proti Opavě zůstal mezi náhradníky, šanci ale určitě dostane.

Foto: Martin Sekanina / CNC / Profimedia

 

Pokračování 5 / 6

Lukáš Vácha

Lukáš Vácha Dominik Bakeš CNC Profimedia.jpg

Loni prožil hodně zajímavou sezonu. V utkání pátého kola proti Brnu ho trenér Andrea Stramaccioni poslal do základní sestavy a následně se s ním rozloučil. Někdejší reprezentant odešel hostovat do Liberce, ale ani pod Ještědem moc prostoru nedostal. Teď má však novou šanci ve Spartě.

Foto: Dominik Bakeš / CNC / Profimedia

 

Pokračování 6 / 6

Vukadin Vukadinovič

Vukadin Vukadinovič Sparta Barbora Reichová CNC Profimedia.jpg

Srbský rychlík, o kterého dříve usilovala Slavia, se loni stal jednou z mnoha posil Sparty. Sezonu však strávil na hostování ve Zlíně. Teď je zpátky na Letné a v zápase s Opavou si odbyl ligovou premiéru v rudém dresu. Proti Opavě odehrál 13 minut, kolik prostoru dostane příště?

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

 

Doporučujeme

Články odjinud