Lukáš Haraslín – 75  Podobný případ jako Pešek. Taky Lukáš Haraslín přišel do Sparty před rokem a ihned se stal jednou z opor sestavy. Slovenský reprezentační křídelník na podzim patřil k ofenzivním tahounům rudého týmu, taky on se ale na jaře trápil. V letošním ročníku šestadvacetiletý Haraslín zasáhl do jediného zápasu.
 Florin Nita – 76  Je to paradox. Sparta získala Matěje Kováře z Manchesteru United, na Letné působí taky Milan Heča a Dominik Holec, zato s Florinem Nitou už v pražském celku nepočítají. Zkušený rumunský gólman přesto ve hře FIFA 23 dostal nejvyšší rating ze všech sparťanských brankářů.
 Ladislav Krejčí – 76  O služby Ladislava Krejčího staršího už na Letné nestojí, zato Ladislav Krejčí mladší se před sezonou stal novým kapitánem rudé družiny. Třiadvacetiletý defenzivní záložník, který může hrát i na stoperu, má všechny předpoklady k tomu, aby byl lídrem, do letošního ligového ročníku ale kvůli zranění ještě nezasáhl.
 Jan Kuchta – 77  Nejvyšší rating ze sparťanské kabiny dostal Jan Kuchta. Pětadvacetiletý útočník, který ještě loni na podzim sázel góly ve Slavii, přišel na Letnou před sezonou z Lokomotivu Moskva. Jenže hned v prvním duelu vyfasoval trest, kvůli němuž letos v lize zasáhl jen do čtyř zápasů. Na první gól stále čeká.
5
Fotogalerie

Nový kapitán, Kuchta i jedno velké překvapení. 5 nejlepších hráčů Sparty ve hře FIFA 23

Hodnocení fotbalistů ve hře FIFA 23 je venku. Taky do letošního vydání se dostala pražská Sparta.

Podívali jsme se, jak tvůrci hry FIFA 23 ohodnotili sparťanské fotbalisty a vybrali pět těch, kteří dostali nejvyšší rating. Výsledek je docela překvapivý. Více už se dočtete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Jakub Pešek – 75

profimedia-0709210281.jpg

Devětadvacetiletý křídelník přišel do Sparty loni v létě z Liberce. V pražském celku se uvedl skvěle, byl produktivní a nastupoval i v reprezentaci. Na jaře ale uvadl a nyní je mimo hru kvůli zranění. Ve hře FIFA 23 přesto patří mezi nejlepší fotbalisty letenského týmu.

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 3 / 6

Lukáš Haraslín – 75

Lukáš Haraslín Viking Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Podobný případ jako Pešek. Taky Lukáš Haraslín přišel do Sparty před rokem a ihned se stal jednou z opor sestavy. Slovenský reprezentační křídelník na podzim patřil k ofenzivním tahounům rudého týmu, taky on se ale na jaře trápil. V letošním ročníku šestadvacetiletý Haraslín zasáhl do jediného zápasu.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Florin Nita – 76

Florin Nita Sparta 22 Vlastimil Vacek Právo Profimedia.jpg

Je to paradox. Sparta získala Matěje Kováře z Manchesteru United, na Letné působí taky Milan Heča a Dominik Holec, zato s Florinem Nitou už v pražském celku nepočítají. Zkušený rumunský gólman přesto ve hře FIFA 23 dostal nejvyšší rating ze všech sparťanských brankářů.

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Ladislav Krejčí – 76

profimedia-0688143307.jpg

O služby Ladislava Krejčího staršího už na Letné nestojí, zato Ladislav Krejčí mladší se před sezonou stal novým kapitánem rudé družiny. Třiadvacetiletý defenzivní záložník, který může hrát i na stoperu, má všechny předpoklady k tomu, aby byl lídrem, do letošního ligového ročníku ale kvůli zranění ještě nezasáhl.

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Jan Kuchta – 77

Jan Kuchta Sparta 2 Vlastimil Vacek  Právo  Profimedia.jpg

Nejvyšší rating ze sparťanské kabiny dostal Jan Kuchta. Pětadvacetiletý útočník, který ještě loni na podzim sázel góly ve Slavii, přišel na Letnou před sezonou z Lokomotivu Moskva. Jenže hned v prvním duelu vyfasoval trest, kvůli němuž letos v lize zasáhl jen do čtyř zápasů. Na první gól stále čeká.

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud