Pavel Kadeřábek   Tentokrát dostal přednost na pravém kraji obrany před Vladimírem Coufalem. A odehrál parádní zápas. Pavel Kadeřábek neúnavně jezdil okolo lajny a v ofenzivě připravoval jednu nebezpečnou akci za druhou. Měl lví podíl na třetí brance Tomáše Součka.  Foto: Profimedia.cz
 Vladimír Darida   Takto hraje kapitán. Vladimír Darida šlapal na plné obrátky, neustále se něco snažil vymýšlet a řídil ofenzivní hru českého týmu. Stál na začátku několika gólových akcí. Bohužel, stejně jako Kadeřábek, proti Belgii hrát nebude.  Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Tomáš Souček   Muž zápasu. Tomáš Souček nastoupil do utkání coby čerstvý Fotbalista roku a své kvality prokazoval od prvních minut. K výhře 6:2 přispěl hattrickem, který byl v reprezentaci první od dob Milana Baroše.  Foto: Profimedia.cz
 Lukáš Provod   Čtyřiadvacetiletý záložník si na reprezentační sraz přivezl formu ze Slavie. Lukáš Provod byl od prvních minut nesmírně aktivní a neustále se snažil něco vymýšlet. Estonské obraně dával pořádně zabrat.  Foto: Profimedia.cz
6
Fotogalerie

Ofenzivní smršť Součka a spol. 5 českých hráčů, kteří řídili vysokou výhru v Estonsku

Čeští fotbalisté v úvodním kvalifikačním duelu o postup na mistrovství světa proti Estonsku brzy prohrávali, nakonec ale rozjeli ofenzivní smršť a vyhráli vysoko 6:2. Svěřenci trenéra Jaroslava Šilhavého předvedli povedený výkon.

Tomáš Souček Estonsko.jpg

První úkol zvládli. Česká reprezentace v úvodu kvalifikace porazila 6:2 Estonce a příjemně se naladila na sobotní bitvu s Belgií. Český tým odehrál povedený zápas a předvedl doslova ofenzivní smršť. Jména pěti hráčů, kteří vysokou výhru řídili, najdete v následujících kapitolách. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 2 / 6

Pavel Kadeřábek 

Pavel Kadeřábek ČR 21.jpg

Tentokrát dostal přednost na pravém kraji obrany před Vladimírem Coufalem. A odehrál parádní zápas. Pavel Kadeřábek neúnavně jezdil okolo lajny a v ofenzivě připravoval jednu nebezpečnou akci za druhou. Měl lví podíl na třetí brance Tomáše Součka. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Vladimír Darida 

Vladimír Darida ČR 2 Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Takto hraje kapitán. Vladimír Darida šlapal na plné obrátky, neustále se něco snažil vymýšlet a řídil ofenzivní hru českého týmu. Stál na začátku několika gólových akcí. Bohužel, stejně jako Kadeřábek, proti Belgii hrát nebude. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Tomáš Souček 

Tomáš Souček ČR 21.jpg

Muž zápasu. Tomáš Souček nastoupil do utkání coby čerstvý Fotbalista roku a své kvality prokazoval od prvních minut. K výhře 6:2 přispěl hattrickem, který byl v reprezentaci první od dob Milana Baroše. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Lukáš Provod 

Lukáš Provod ČR.jpg

Čtyřiadvacetiletý záložník si na reprezentační sraz přivezl formu ze Slavie. Lukáš Provod byl od prvních minut nesmírně aktivní a neustále se snažil něco vymýšlet. Estonské obraně dával pořádně zabrat. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Patrik Schick 

Patrik Schick ČR 2019 Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

Češi do zápasu nevstoupili dobře a brzy prohrávali. V osmnácté minutě ale přišla chvíle Patrika Schicka, který se postaral o krásnou vyrovnávací branku. Na hrotu byl nesmírně aktivní a připravoval pozice pro své spoluhráče. Další gól už nedal, odehrál ale velmi povedenou partii. 

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud