Jindřich Staněk  Sedmadvacetiletý Jindřich Staněk je považován za nejlepšího českého gólmana ligy. V Plzni má pevnou pozici, patří i do reprezentace. V zahraničí o něm určitě dobře ví, čas na lukrativní přestup se mu ale krátí. Na druhou stranu, v 27 letech ještě může dostat dobrou nabídku.

Jindřich Staněk
Sedmadvacetiletý Jindřich Staněk je považován za nejlepšího českého gólmana ligy. V Plzni má pevnou pozici, patří i do reprezentace. V zahraničí o něm určitě dobře ví, čas na lukrativní přestup se mu ale krátí. Na druhou stranu, v 27 letech ještě může dostat dobrou nabídku.

 Sampson Dweh  Liberijský stoper hrál ještě loni druhou ligu za Vyškov. V létě přišel hostovat do Viktorky a rychle se stal jednou z opor. O víkendu dal svůj první ligový gól, dobré výkony předvádí i v Evropě. Pokud takto bude jednadvacetiletý bek pokračovat, brzy se může posunout dál.
 Robin Hranáč  Když se do Plzně vracel v létě z Pardubic, sám netušil, jestli se v kádru Viktorky udrží. Teď je z něj jeden z klíčových hráčů týmu, který si svými výkony říká taky o reprezentační pozornost. Je mu 23 let, pro zahraniční kluby by mohl být zajímavý.
 Lukáš Kalvach  Zájemci o jeho služby se objevili už několikrát, Lukáš Kalvach je však stále hráčem Plzně, která jej přivedla v roce 2019 z Olomouce. Start letošního ročníku ho zastihl ve skvělé formě, v lize dal gól a přidal čtyři nahrávky. Na žádný velkoklub už to nebude, i v 28 letech ale ještě může získat zajímavé angažmá.
 Pavel Bucha  Pětadvacetiletý záložník načal v Plzni už pátou sezonu. A co se týká čísel, tak to opět vypadá, že bude úspěšná. Pavel Bucha patří ke klíčovým postavám Viktorky, v lize se letos trefil už čtyřikrát. S odchodem do zahraničí byl spojován už několikrát, dočká se ho?
7
Fotogalerie

Plzeň už je zase hit. 7 hráčů Viktorky, kteří mohou být na přestupovém trhu v kurzu

Slabší časy jsou zapomenuty, Plzeň už je zase hitem. Výkony Viktorky určitě bedlivě sledují i v zahraničí.

Pod koučem Michalem Bílkem Plzeň sice vyhrála titul, dokonce se dostala i do Ligy mistrů, svými výkony ale nebavila. Letos je ovšem Viktorka jako vyměněná. Vítězí v Evropě, má nejlepší ofenzivu celé ligy a v tabulce stíhá Spartu se Slavií. Někteří hráči Plzně mohou být na přestupovém trhu zase v kurzu. O kom je řeč? Podívejte se.

Pokračování 2 / 8

Jindřich Staněk

Bez názvu.jpg

Sedmadvacetiletý Jindřich Staněk je považován za nejlepšího českého gólmana ligy. V Plzni má pevnou pozici, patří i do reprezentace. V zahraničí o něm určitě dobře ví, čas na lukrativní přestup se mu ale krátí. Na druhou stranu, v 27 letech ještě může dostat dobrou nabídku.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 8

Sampson Dweh

Sampson Dweh 23.jpg

Liberijský stoper hrál ještě loni druhou ligu za Vyškov. V létě přišel hostovat do Viktorky a rychle se stal jednou z opor. O víkendu dal svůj první ligový gól, dobré výkony předvádí i v Evropě. Pokud takto bude jednadvacetiletý bek pokračovat, brzy se může posunout dál.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 8

Robin Hranáč

Robin Hranáč 23.jpg

Když se do Plzně vracel v létě z Pardubic, sám netušil, jestli se v kádru Viktorky udrží. Teď je z něj jeden z klíčových hráčů týmu, který si svými výkony říká taky o reprezentační pozornost. Je mu 23 let, pro zahraniční kluby by mohl být zajímavý.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 8

Lukáš Kalvach

Lukáš Kalvach 23.jpg

Zájemci o jeho služby se objevili už několikrát, Lukáš Kalvach je však stále hráčem Plzně, která jej přivedla v roce 2019 z Olomouce. Start letošního ročníku ho zastihl ve skvělé formě, v lize dal gól a přidal čtyři nahrávky. Na žádný velkoklub už to nebude, i v 28 letech ale ještě může získat zajímavé angažmá.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 8

Pavel Bucha

Pavel Bucha 23.jpg

Pětadvacetiletý záložník načal v Plzni už pátou sezonu. A co se týká čísel, tak to opět vypadá, že bude úspěšná. Pavel Bucha patří ke klíčovým postavám Viktorky, v lize se letos trefil už čtyřikrát. S odchodem do zahraničí byl spojován už několikrát, dočká se ho?

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 7 / 8

Pavel Šulc

Pavel Šulc 23.jpg

Že v něm je kus talentu, to se dobře vědělo. Ve Viktorce ho ale nikdy nedokázal využít naplno. Loni hostoval v Jablonci a rok na severu Čech mu hodně pomohl. Do Plzně se vrátil ve velké pohodě a letos patří ke klíčovým postavám týmu trenéra Koubka. Dvaadvacetiletý záložník má na kontě pět branek a jednu nahrávku.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 8 / 8

Rafiu Durosinmi

Rafiu Durosinmi 23.jpg

Úvod sezony možná neměl takový, jak se od něj čekalo, dvacetiletý nigerijský útočník už se ale dostal do tempa a aktuálně je jednou z největších hvězd ligy. V posledních třech zápasech dal pět branek, navrch přidal i čtyři nahrávky. Viktorka na něm jednou může hodně vydělat.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud