Ricardo Pereira - 32 mil. eur   Sedminásobný portugalský reprezentant přišel do Leicesteru v roce 2018 z Porta, které za něj získalo 22 milionů eur. V letošní sezoně sedmadvacetiletý pravý bek dlouho laboroval se zraněním, teď už je ale zase fit.  Foto: Profimedia.cz
 Caglar Söyüncü - 40 mil. eur   Turecký reprezentant přišel do Leicesteru v létě roku 2018 z německého Freiburgu, kterému anglický klub zaplatil přes 21 milionů eur. Od té doby ale jeho cena téměř dvojnásobně vzrostla a čtyřiadvacetiletý stoper patří ke klíčovým hráčům Leicesteru.  Foto: Profimedia.cz
 Wilfred Ndidi - 45 mil. eur   Slavia má v kádru Petera Olayinku, který se dostal až do nigerijské reprezentace. V té má pevné místo také Wilfred Ndidi z Leicesteru, který do Anglie přišel před čtyřmi lety z belgického Genku. Čtyřiadvacetiletý Ndidi nastupuje ve středu zálohy, může však naskočit i na stoperu.  Foto: Profimedia.cz
 Youri Tielemans – 50 mil. eur  Českou reprezentaci čeká v kvalifikaci o postup na mistrovství světa našlapaná Belgie. Do jejího kádru patří i Youri Tielemans, jenž se řadí ke klíčovým hráčům Leicesteru, který jej přivedl v roce 2019 z Monaka. V letošní sezoně třiadvacetiletý záložník nastřílel celkově šest branek a přidal k nim čtyři asistence.  Foto: Profimedia.cz
6
Fotogalerie

Poklady Leicesteru. Podívejte se na 5 nejdražších hráčů, kteří působí v kádru Lišek

Slavia už dnes v Evropské lize vyzve Leicester. Anglický klub patří k předním týmům Premier League a na soupisce má řadu velkých es.

Jamie Vardy Tielemans.jpg

Slavia dnes narazí na Leicester, v jehož kádru mimo jiné působí i hvězdný útočník Jamie Vardy, který podle portálu transfermarkt.de stojí 16 milionů eur. Leicester má však na soupisce i řadu hráčů s ještě vyšší tržní hodnotou. Jména pěti nejdražších z nich najdete v následujících kapitolách. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 2 / 6

Ricardo Pereira - 32 mil. eur 

Ricardo Pereira.jpg

Sedminásobný portugalský reprezentant přišel do Leicesteru v roce 2018 z Porta, které za něj získalo 22 milionů eur. V letošní sezoně sedmadvacetiletý pravý bek dlouho laboroval se zraněním, teď už je ale zase fit. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Caglar Söyüncü - 40 mil. eur 

Caglar Söyüncü.jpg

Turecký reprezentant přišel do Leicesteru v létě roku 2018 z německého Freiburgu, kterému anglický klub zaplatil přes 21 milionů eur. Od té doby ale jeho cena téměř dvojnásobně vzrostla a čtyřiadvacetiletý stoper patří ke klíčovým hráčům Leicesteru. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Wilfred Ndidi - 45 mil. eur 

Wilfred Ndidi.jpg

Slavia má v kádru Petera Olayinku, který se dostal až do nigerijské reprezentace. V té má pevné místo také Wilfred Ndidi z Leicesteru, který do Anglie přišel před čtyřmi lety z belgického Genku. Čtyřiadvacetiletý Ndidi nastupuje ve středu zálohy, může však naskočit i na stoperu. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Youri Tielemans – 50 mil. eur 

Youri Tielemans.jpg

Českou reprezentaci čeká v kvalifikaci o postup na mistrovství světa našlapaná Belgie. Do jejího kádru patří i Youri Tielemans, jenž se řadí ke klíčovým hráčům Leicesteru, který jej přivedl v roce 2019 z Monaka. V letošní sezoně třiadvacetiletý záložník nastřílel celkově šest branek a přidal k nim čtyři asistence. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

James Maddison – 55 mil. eur 

James Maddison.jpg

Nejdražším hráčem současného kádru Leicesteru je James Maddison, jenž podle portálu transfermarkt.de stojí 55 milionů eur. Čtyřiadvacetiletý záložník, který už nakoukl i do anglické reprezentace, prošel Coventry, Norwichem či skotským Aberdeenem a do Leicesteru přišel v létě roku 2018. Letos má na kontě už deset soutěžních branek a stejný počet asistencí. 

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud