Pavel Bucha  - Je odchovancem Slavie, jenže v Edenu se nepohodl, a tak odešel do Plzně. Do kádru Viktorky se ale neprosadil a letos hostuje v Mladé Boleslavi. Letos si připsal jedenáct startů a vstřelil v nich tři góly. Jednadvacetiletý záložník si po zásluze drží místo v základní sestavě. Foto: Profimedia.cz
 Lukáš Budínský  - Několik let byl lídrem Karviné, ta mu už ale byla malá. O jeho přestupu se spekulovalo už déle, nakonec k němu ale došlo až v létě, kdy Lukáš Budínský zamířil do Mladé Boleslavi. Sedmadvacetiletý záložník v novém klubu navázal na předešlé výkony a do statistik si připsal už tři góly a čtyři nahrávky. Trefil se proti Spartě i Plzni. Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia
 Marek Matějovský  - Bývalý reprezentační záložník nestárne. Přestože mu je už 37 let, stále se udržuje v parádní formě a patří ke klíčovým hráčům týmu. Marek Matějovský se fotbalem zkrátka baví a se šesti gólovými nahrávkami je dokonce nejlepší v celé lize. Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
 Muris Mešanovič  - V Edenu marně hledají útočníka se střeleckou formou. Jednoho takového ale ve Slavii mít mohli, jenže Muris Mešanovič v průběhu loňské sezony odešel do Mladé Boleslavi, které už na jaře pomohl pěti góly. Letos se zatím trefil šestkrát a další góly ještě určitě přidá. Mohl skórovat i proti Slavii, jenže penaltu v nastaveném čase trestuhodně zahodil. Foto: Profimedia.cz
6
Fotogalerie

Postrach favoritů. Podívejte se na pět ofenzivních lídrů rozjeté Mladé Boleslavi

O ligový titul si to letos zřejmě rozdá Slavia s Plzní. V horních patrech tabulky se pohybuje Jablonec či ostravský Baník, ale vysoko míří i rozjetá Mladá Boleslav.

Bez názvu.jpg

Středočeši letos sahali po bodech na Slavii a doma dokázali porazit jak Spartu, tak naposledy i Plzeň. Svěřenci trenéra Jozefa Webera jedou a chtějí se udržet co nejvýš. Jména pěti ofenzivních tahounů týmu z města Škodovky najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 6

Pavel Bucha

Pavel Bucha MB.jpg

Je odchovancem Slavie, jenže v Edenu se nepohodl, a tak odešel do Plzně. Do kádru Viktorky se ale neprosadil a letos hostuje v Mladé Boleslavi. Letos si připsal jedenáct startů a vstřelil v nich tři góly. Jednadvacetiletý záložník si po zásluze drží místo v základní sestavě.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Lukáš Budínský

Lukáš Budínský MB Pavel Mazáč  CNC  Profimedia.jpg

Několik let byl lídrem Karviné, ta mu už ale byla malá. O jeho přestupu se spekulovalo už déle, nakonec k němu ale došlo až v létě, kdy Lukáš Budínský zamířil do Mladé Boleslavi. Sedmadvacetiletý záložník v novém klubu navázal na předešlé výkony a do statistik si připsal už tři góly a čtyři nahrávky. Trefil se proti Spartě i Plzni.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Marek Matějovský

MArek Matějovský MB 2019 Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Bývalý reprezentační záložník nestárne. Přestože mu je už 37 let, stále se udržuje v parádní formě a patří ke klíčovým hráčům týmu. Marek Matějovský se fotbalem zkrátka baví a se šesti gólovými nahrávkami je dokonce nejlepší v celé lize.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

Muris Mešanovič

Muris Mešanovič MB.jpg

V Edenu marně hledají útočníka se střeleckou formou. Jednoho takového ale ve Slavii mít mohli, jenže Muris Mešanovič v průběhu loňské sezony odešel do Mladé Boleslavi, které už na jaře pomohl pěti góly. Letos se zatím trefil šestkrát a další góly ještě určitě přidá. Mohl skórovat i proti Slavii, jenže penaltu v nastaveném čase trestuhodně zahodil.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Nikolaj Komličenko

Nikolaj Komličenko MB gól.jpg

Ruský snajpr v minulé sezoně nasázel 29 branek a zdálo se být jasné, že v létě odejde. Kroužily okolo něj kluby z Moskvy, čtyřiadvacetiletý kanonýr ale zůstal v Mladé Boleslavi a zase pálí ostrými. Na kontě má osm zápasů a osm vstřelených branek. Náramně mu vyšlo především utkání s Českými Budějovicemi, ve kterém se blýskl čtyřmi trefami. Jednou se trefil i proti Plzni.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud