První ligová porážka Sparty. 4 klíčoví hráči, kteří nezasáhli do zápasu v Mladé Boleslavi

Sparta v neděli padla 1:3 v Mladé Boleslavi a utrpěla první ligovou porážku v sezoně. Trenér Brian Priske navíc postrádal několik důležitých hráčů.

Ve Spartě panuje velká konkurence, kouč Priske má na každý post několik variant, každá ztráta ale bolí. V Mladé Boleslavi Pražané nastoupili bez čtyř opor a bylo to znát. Jejich jména najdete v následujících kapitolách.

Pokračování 2 / 5

Ladislav Krejčí

Bez názvu.jpg

Je lídrem a kapitánem. Pokud na hřišti není, je to znát. Ladislav Krejčí vynechal kvůli zranění jak utkání s Rangers, tak souboj v Mladé Boleslavi. Vzadu nastoupili James Gomez, Filip Panák a Asger Sörensen, Pražané však dostali tři góly. Krejčí hodně chyběl.

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 3 / 5

Martin Vitík

Martin Vitík 23 Vlastimil Vacek  Právo  Profimedia.jpg

Proti Mladé Boleslavi nemohl kvůli zdravotním problémům nastoupit ani Martin Vitík. Dvacetiletý bek, který už nakoukl i do kádru české reprezentace, přitom ve čtvrtek odehrál celé utkání s Rangers. Tentokrát byl ale mimo hru.

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 4 / 5

Ángelo Preciado

Angelo Preciado Sparta Vlastimil Vacek  Právo  Profimedia.jpg

V souboji s Rangers byl v základu také Ángelo Preciado, ten však musel už po 25. minutách střídat. Reprezentační bek z Ekvádoru se nestihl dát do pořádku a v Mladé Boleslavi nenastoupil. Místo něj hrál Tomáš Wiesner.

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 5 / 5

Lukáš Haraslín

Lukáš Haraslín 23 Michal Beranek  CNC  Profimedia.jpg

Se sedmi góly je pořád nejlepším střelcem ligy, kvůli zranění ale poslední dva ligové zápasy nehrál a nenastoupil ani proti Rangers. Sedmadvacetiletý slovenský reprezentant Spartě hodně chybí, i bez něj je ale ofenzivní síla pražského týmu veliká.

Foto: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Doporučujeme

Články odjinud