Evander - 2,5 mil. eur.  Dvaadvacetiletý Evander přišel do Midtjyllandu v roce 2018 z brazilského klubu Vasco da Gama. Nejprve na hostování, to se ale za rok změnilo v přestup, za který dánský klub zaplatil 2,5 milionů eur. V uplynulém ročníku dal celkově devět branek a přidal 11 asistencí. Jeho aktuální tržní cena je podle portálu transfermarkt.de sedm milionů eur. Foto: Profimedia.cz
 Dominick Drexler – 2,5 mil. eur.  Když jej Midtjylland před dvěma lety kupoval, zaplatil za něj 2,5 milionů eur. Dominick Drexler přicházel z druholigového německého Kielu, v Dánsku se ale vůbec neohřál. Třicetiletý německý ofenzivní záložník už po pár dnech totiž odešel za 4,5 milionů eur do Kolína nad Rýnem. Foto: Profimedia.cz
 Pione Sisto – 2,5 mil. eur.  Za stejnou částku přišel do Midtjyllandu taky Pione Sisto. Ten už v dánském klubu dříve působil, v roce 2016 ho ale opustil a odešel za šest milionů eur do Celty Vigo. Před pár dny se pětadvacetiletý dánský reprezentační křídelník do Midtjyllandu vrátil. Foto: Profimedia.cz
 Jonas Borring – 2,55 mil. eur.  Jonas Borring přišel do Midtjyllandu v roce 2008 z Odense. Bývalý dánský reprezentant v klubu vydržel čtyři roky a později se do Midtjyllandu ještě vrátil. Před rokem někdejší křídelník ukončil kariéru. Foto: Pavel Rakusan / Ringier a.s. / CNC / Profimedia​
6
Fotogalerie

Rekordní nákupy soupeře Slavie. 5 nejdražších posil v historii dánského Midtjyllandu

Slavia dnes vstupuje do boje o Ligu mistrů. Proti Bořilovi a spol. se postaví dánský Midtjylland, který má hodně zajímavě poskládaný kádr.

Sory Kaba.jpg

Když do Slavie před rokem přicházel Nicolae Stanciu, zaplatil za něj pražský klub více než sto milionů korun a udělal z něj nejdražšího hráče v historii ligy. Dnes se Stanciu a spol. postaví proti Midtjyllandu. Zajímá vás, za které hráče tento dánský klub zaplatil ve své historii nejvíc? Podívejte se na následující kapitoly a zjistíte to.

Pokračování 2 / 6

Evander - 2,5 mil. eur

Evander.jpg

Dvaadvacetiletý Evander přišel do Midtjyllandu v roce 2018 z brazilského klubu Vasco da Gama. Nejprve na hostování, to se ale za rok změnilo v přestup, za který dánský klub zaplatil 2,5 milionů eur. V uplynulém ročníku dal celkově devět branek a přidal 11 asistencí. Jeho aktuální tržní cena je podle portálu transfermarkt.de sedm milionů eur.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Dominick Drexler – 2,5 mil. eur

Dominick Drexler.jpg

Když jej Midtjylland před dvěma lety kupoval, zaplatil za něj 2,5 milionů eur. Dominick Drexler přicházel z druholigového německého Kielu, v Dánsku se ale vůbec neohřál. Třicetiletý německý ofenzivní záložník už po pár dnech totiž odešel za 4,5 milionů eur do Kolína nad Rýnem.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 4 / 6

Pione Sisto – 2,5 mil. eur

Pione Sisto.jpg

Za stejnou částku přišel do Midtjyllandu taky Pione Sisto. Ten už v dánském klubu dříve působil, v roce 2016 ho ale opustil a odešel za šest milionů eur do Celty Vigo. Před pár dny se pětadvacetiletý dánský reprezentační křídelník do Midtjyllandu vrátil.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 5 / 6

Jonas Borring – 2,55 mil. eur

Jonas Borring Pavel Rakusan  Ringier a.s.  CNC  Profimedia.jpg

Jonas Borring přišel do Midtjyllandu v roce 2008 z Odense. Bývalý dánský reprezentant v klubu vydržel čtyři roky a později se do Midtjyllandu ještě vrátil. Před rokem někdejší křídelník ukončil kariéru.

Foto: Pavel Rakusan / Ringier a.s. / CNC / Profimedia​

Pokračování 6 / 6

Sory Kaba – 3 mil. eur

Sory Kaba 1.jpg

Nejdražší posilou v historii Midtjyllandu je Sory Kaba, který přišel před rokem za tři miliony eur z francouzského Dijonu. Pětadvacetiletý reprezentační útočník z Guiney v uplynulé sezoně nastřílel celkově osm branek. Uhlídá ho obrana Slavie?

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud