Besiktas JK  - Není to tak dávno, co Besiktas údajně vábil Martina Haška. V současné době tradiční turecký klub, který se připravuje na předkolo Ligy mistrů s PAOK Soluň, krouží okolo dalšího českého fotbalisty a podle portálu sabah.com.tr láká právě Schicka. Je však otázkou, zda by to českého útočníka do Turecka lákalo. Foto: Profimedia.cz
 Hertha BSC  - Jeden český reprezentant už v berlínské Hertě působí. Teď by k Vladimíru Daridovi mohl v klubu přibýt i Patrik Schick. Desátý tým poslední bundesligové sezony chce letos útočit výš, a právě Schick má být jednou z vytipovaných posil. Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia
 Bayer 04 Leverkusen  - Okolo Schicka krouží i další zájemce z Bundesligy. Je jím Leverkusen, který shání náhradu za Kai Havertze, jenž míří do londýnské Chelsea. Bayer by za něj mohl získat 80 milionů eur, které by mohl použít právě na Schicka. V uplynulé sezoně německé ligy Leverkusen skončil pátý. Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia
 AC Milán  - Další z možností je, že se Schick vrátí do Itálie. Ne však do Říma, ale do Milána, kde jej podle několika zdrojů láká slavné AC. Jeho příchod měl být ale podmíněn angažováním kouče Ralfa Rangnicka, ten ale nakonec na San Siro nepřišel. Foto: Profimedia.cz
6
Fotogalerie

Schicka lákají do Premier League, Itálie i Turecka. Podívejte se, kde by mohl pokračovat

Budoucnost Patrika Schicka je stále nejistá. Naposledy působil v Lipsku, patří však AS Řím a kde bude pokračovat, to nyní sám netuší.

Patrik Schick Lipsko 20.jpg

Kde bude pokračovat Patrik Schick? Čtyřiadvacetiletý útočník patří římskému AS, naposledy však hostoval v bundesligovém Lipsku, kde odváděl velmi dobré služby a kde by mohl i pokračovat. Které další kluby okolo něj aktuálně krouží? To se dozvíte v následujících kapitolách.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 2 / 6

Besiktas JK

PAtrik Schick Lipsko.jpg

Není to tak dávno, co Besiktas údajně vábil Martina Haška. V současné době tradiční turecký klub, který se připravuje na předkolo Ligy mistrů s PAOK Soluň, krouží okolo dalšího českého fotbalisty a podle portálu sabah.com.tr láká právě Schicka. Je však otázkou, zda by to českého útočníka do Turecka lákalo.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Hertha BSC

Patrik Schick ČR 2019 Barbora Reichová  CNC  Profimedia.jpg

Jeden český reprezentant už v berlínské Hertě působí. Teď by k Vladimíru Daridovi mohl v klubu přibýt i Patrik Schick. Desátý tým poslední bundesligové sezony chce letos útočit výš, a právě Schick má být jednou z vytipovaných posil.

Foto: Barbora Reichová / CNC / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Bayer 04 Leverkusen

Patrik Schick Ukrajina Michal Beránek  CNC  Profimedia.jpg

Okolo Schicka krouží i další zájemce z Bundesligy. Je jím Leverkusen, který shání náhradu za Kai Havertze, jenž míří do londýnské Chelsea. Bayer by za něj mohl získat 80 milionů eur, které by mohl použít právě na Schicka. V uplynulé sezoně německé ligy Leverkusen skončil pátý.

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

AC Milán

Patrik Schick AS 2019.jpg

Další z možností je, že se Schick vrátí do Itálie. Ne však do Říma, ale do Milána, kde jej podle několika zdrojů láká slavné AC. Jeho příchod měl být ale podmíněn angažováním kouče Ralfa Rangnicka, ten ale nakonec na San Siro nepřišel.

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 6 / 6

Premier League

Patrik Schcik Juventus.jpg

Schickovy kroky by mohly vést i do Premier League, kde o něj údajně stojí několik zájemců. Jedním z nich je ambiciózní Newcastle, dalším pak má být Everton. Spekuluje se také o zájmu Tottenhamu, který se v loňském ročníku dostal až do finále Ligy mistrů.

Foto: Profimedia.cz

Doporučujeme

Články odjinud