Ondřej Kricfaluši - 18 let   Slavia aktuálně sází na zahraniční stopery. V Edenu působí Aiham Ousou, Eduardo Santos, Taras Kačaraba a od zimy taky Igoh Ogbu. V zásobě je však i teprve osmnáctiletý Ondřej Kricfaluši, který už si v tomto ročníku připsal prvních pět ligových startů. Ty zatím sbírá po minutách, dá se ale čekat, že brzy dostane ještě více prostoru. 
 Matěj Jurásek - 19 let   Slavia v zimě pustila do Rakouska Mosese Usora, ve kterém byl velký potenciál. Sešívaní si to však mohli dovolit, v zásobě totiž mají taky Matěje Juráska, jenž má našlápnuto ke skvělé kariéře. Devatenáctiletý talent dal v závěru podzimu dva premiérové ligové góly Baníku, na startu jara pak přidal další dva zásahy proti Jablonci. Nahlas si říká o místo v základní sestavě. 
 Christos Zafeiris - 19 let  Norský fotbal vyslal do světa několik zázračných mladíků. Dalším z nich by mohl být Christos Zafeiris, jenž už v 19 letech zaujal kluby z předních evropských soutěží. Devatenáctiletý tvořivý záložník se zalíbil i Slavii, která jej taky v zimě koupila z norského Haugesundu. Na první šanci v sešívaných barvách ještě čeká, v Edenu si od něj ale slibují velké věci. 
 David Pech - 20 let   Slavii už nekupuje hráče Liberce, ale Mladé Boleslavi. Posledním z nich byl jeden z ligových objevů - dvacetiletý David Pech, jenž na podzim patřil k oporám týmu z města Škody. V Edenu si od šikovného univerzála hodně slibují.  
6
Fotogalerie

Sešívané klenoty. 5 mladých hráčů, kteří mohou být budoucností Slavie

Slavia má správně poskládaný kádr. Působí v něm několik zkušených borců a reprezentantů, ale i několik mladíků, z nichž jednou mohou vyrůst velké hvězdy.

Bez názvu.jpg

Ve Slavii už se prosazují David Jurásek nebo Ondřej Lingr, kteří patří k lídrům sešívané družiny. Budoucností sešívaného týmu však může být i pět dalších mladíků, jejichž jména najdete v následujících kapitolách. 

Pokračování 2 / 6

Ondřej Kricfaluši - 18 let 

profimedia-0738895350.jpg

Slavia aktuálně sází na zahraniční stopery. V Edenu působí Aiham Ousou, Eduardo Santos, Taras Kačaraba a od zimy taky Igoh Ogbu. V zásobě je však i teprve osmnáctiletý Ondřej Kricfaluši, který už si v tomto ročníku připsal prvních pět ligových startů. Ty zatím sbírá po minutách, dá se ale čekat, že brzy dostane ještě více prostoru. 

Foto: Profimedia.cz

Pokračování 3 / 6

Matěj Jurásek - 19 let 

Matěj Jurásek Slavia Vlastimil Vacek  Právo  Profimedia.jpg

Slavia v zimě pustila do Rakouska Mosese Usora, ve kterém byl velký potenciál. Sešívaní si to však mohli dovolit, v zásobě totiž mají taky Matěje Juráska, jenž má našlápnuto ke skvělé kariéře. Devatenáctiletý talent dal v závěru podzimu dva premiérové ligové góly Baníku, na startu jara pak přidal další dva zásahy proti Jablonci. Nahlas si říká o místo v základní sestavě. 

Foto: Vlastimil Vacek / Právo / Profimedia

Pokračování 4 / 6

Christos Zafeiris - 19 let

profimedia-0752801395.jpg

Norský fotbal vyslal do světa několik zázračných mladíků. Dalším z nich by mohl být Christos Zafeiris, jenž už v 19 letech zaujal kluby z předních evropských soutěží. Devatenáctiletý tvořivý záložník se zalíbil i Slavii, která jej taky v zimě koupila z norského Haugesundu. Na první šanci v sešívaných barvách ještě čeká, v Edenu si od něj ale slibují velké věci. 

Foto: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Pokračování 5 / 6

David Pech - 20 let 

profimedia-0754178785.jpg

Slavii už nekupuje hráče Liberce, ale Mladé Boleslavi. Posledním z nich byl jeden z ligových objevů - dvacetiletý David Pech, jenž na podzim patřil k oporám týmu z města Škody. V Edenu si od šikovného univerzála hodně slibují.  

Foto: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Pokračování 6 / 6

Babacar Sy - 22 let 

Babacar Sy Twitter.jpg

Pamatujete na Abdallaha Simu? Slavia jej coby neznámého útočníka přivedla z Táborska. V Edenu mladý Senegalec zazářil a vysloužil si zájem předních evropských klubů (nakonec jej koupil Brighton). Teď v zimě se opakoval podobný scénář. Sešívaným se opět v Táborsku zalíbil další senegalský forvard Babacar Sy, který dal na podzim ve druhé lize pět branek. Sešívaní neváhali a přivedli ho do Edenu, obratem ho však poslali hostovat do Teplic.

Foto: Twitter

Doporučujeme

Články odjinud